Kaip pasakyti partneriui, kad nepatyrėte orgazmo?

cbf0862d-4001-49a1-aed0-7d4dc269b0e7-fotolia_185375363_subscription_monthly_m.jpg
 
2 komentarai
Daugybė moterų yra turėjusios partneris, kuris manė, jog seksas baigiasi tada, kai baigia jis ir nė nesusimasto, ar baigė jo moteris. Tiesą sakant, neseniai atliktoje apklausoje paaiškėjo, jog vyrai du kartus dažniau nei moterys patiria orgazmą sekso metu. Jei ir jūs patiriate orgazmo nebuvimą savo seksualiniame gyvenime, neprivalote su tuo susitaikyti.

Jei jums sunku paprašyti to, ko norite lovoje, turėtumėte imti dirbti su savo pasitikėjimu savimi. Pradėkite skirti dėmesį savo pačios malonumui ir būkite susitelkusi į save bent tiek pat, kiek būnate susitelkusi į partnerį.

Tai netgi gali pasireikšti ir už miegamojo ribų. Propaguokite tokius santykius (tiek miegamajame, tiek už jo ribų), kuriuose abu partneriai jaustųsi jaukiai kalbėdami apie savo troškimus. Tai galėtų prasidėti nuo kasdienių veiksmų, tokių kaip pusryčiai ar pan. Taip pat gausite naudos iš kalbėjimo tada, kai jums kažkas netinka (pavyzdžiui, ne visada norite žiūrėti konkrečią televizijos programą). Kai imsite labiau pasitikėti savimi ir nesibaimindama sakysite partneriui, ko norite ne miegamajame, šio įgūdžio panaudojimas sekso metu bus lengvesnis.

Vis dar tylite? Štai keli patarimai, kaip partneriui pranešti, jog nepatyrėte orgazmo:

1. „Noriu daugiau tavęs“

Tai labai pozityvus būdas paprašyti daugiau dėmesio, todėl, greičiausiai, partneris neims gintis. Taip pasakydama nesukelsite negatyvios reakcijos, nes toks posakis skamba kaip galimybė. Jūs nesiskundžiate, jūs prašote.

2. „ Ar galėtume...?“

Jei tiksliai žinote, ko norite, galite būti konkretesnė ir paprašyti konkrečios seksualinės veiklos, kuri padėtų jums baigti. Pavyzdžiui, galėtumėte paklausti: „Ar gali patrinti mane štai čia?“ arba „Ar galėtum palaižyti taip, kaip laižei anksčiau?“

3. „Paliesk mane štai čia“

Tam, kad būtumėte dar konkretesnė, galite paimti partnerio ranką ir vesti ją ten, kur norite būti stimuliuojama, judindama ją taip, kaip norite.

4. „Aš dar nebaigiau“

Tiesmukiškumas taip pat labai priimtinas. Daugelis žmonių vertiną aiškią komunikaciją, o tai, kad partneris atviras, žinoti visada gera. Tačiau, jei žinote, kad jūsų partneris jautrus, galite pasiūlyti jam pasitikėjimą: „Su tavimi taip gera, bet aš dar nebaigiau.“

5. „Tu puikiai žinai, ką darai“

Jei jūsų partneris nepasitiki savo seksualiniais sugebėjimais, jam gali prireikti šiek tiek padrąsinimo: „Tu puikiai žinai ką daryti – daryk tą patį, ką darei praeitą kartą.“

6. „Dabar mano eilė“

Jei tik ką pamaloninote partnerį ir norite, kad dabar jis pamalonintų jus, galite būti žaisminga. Būkite tiesmuka ir pasitikėkite savimi.

7. „Galėčiau dar tęsti“

Ir tai nėra tik apie orgazmą. Tačiau prisiminkite, jog ir jūs nusipelnėte pasitenkinimo.

8. „Džiaugiuosi, kad tu ką tik baigei, tačiau aš dar nebaigiau ir labai norėčiau baigti. Ar galėtum...“

Jei jūsų partneris tuoj užmigs, gali būti, jog turėsite pamėginti kažką tvirtesnio. Vienas labai svarbus dalykas orgazmui – žinojimas, kokia stimuliacija jus iki jo nuves, o daugeliui moterų reikia būtent klitorinės stimuliacijos. Klitoris gali būti stimuliuojamas tiek vienas, tiek kartu su vaginaline skverbtimi. Didžiajai daugumui moterų neužtenka vien vaginalinės stimuliacijos pajusti orgazmą.

Taip pat, galėtumėte duoti kelias instrukcija partneriui, priklauso nuo to, kas jums patinka, pavyzdžiui: „Atsigulk man ant pilvo, kol stimuliuosiu save“, „Panaudok rankas“, „Panaudok vibratorių“ ir pan. 

Daugybė moterų mano, jog stimuliacijos prašymas skamba per daug reikalaujančiai. Taigi, pirmasis žingsnis galėtų būti suvokimas, jog esate lygi su partneriu. O jei jūsų partneris nesutinka daryti to, kad jūs patirtumėte orgazmą, pasvarstykite, ar jis vertas būti jūsų partneriu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Man 35 ir galiu pasakyti kad kas antras toks, nesupranta kad aš nebe mergaitė niolikine ir, kad subrendusiai moteriai seksas labai svarbus, svarbu baigti,ir ne kartą! nevykėliai visiški, jiems tik niolikines reiktų guldytis,jos net nežino kas yra orgazmas ir ji pastoviai suvaidina
Nesunku juk pajust ta momentą, kai moteris orgazma patire, taigi jei vyras dėmesingas, nemanau kad paliks moterį pusiaukelėje į orgazma.
Naujas komentaras