Kaip pasidaryti gražią penio nuotrauką?

dick-pic-originates.jpg
 
2 komentarai
Jeigu anksčiau buvo žavimasi erotiškomis moterų nuotraukomis, dabar viskas apsivertė aukštyn kojomis. Vis daugiau vyrų nusprendžia pamaloninti savo moteris intymiomis nuotraukomis, kurių centre – jų pasididžiavimas.

Bet ne visada tokio tipo vyrų nuotraukos sulaukia susidomėjimo. Kodėl? Kai kurie vyrai taip skuba padaryti nuotrauką, kad pamiršta kelis svarbius dalykus.

Apsiskusk

Arba bent truputėlį pasitrumpink plaukus aplink penį. Intymių vietelių šukuosenas darosi ne tik moterys, bet ir vyrai, todėl ir tau reikėtų šiek tiek pasidailinti tą vietą. Tai bus pliusas tau – tavo pasididžiavimas atrodys didesnis ir tvarkingesnis. Be to, jai nebus labai malonu nuotraukoje ieškoti po gaurais pasislėpusio penio. Plaukai ant genitalijų buvo madingi praėjusiame amžiuje, todėl dabar reikėtų juos bent šiek tiek patrumpinti. 

Pasirink tinkamą foną 

Jeigu nuotrauką darai vonios kambaryje, pasižiūrėk, kad fone nebūtų jokių išmėtytų nešvarių rūbų, taip pat niekam neįdomu, kaip atrodo tavo dantų šepetėlis. Tinkamai parinktas nuotraukos fonas yra labai svarbus – taip parodysi nuotraukos gavėjai, kad esi tvarkingas (žinoma, realybėje toks nebūtinai gali būti), preciziškas. Be to, gražioje aplinkoje nuotraukos visada atrodo daug gražesnės.

Saugok privatumą 

Erotinėje nuotraukoje nebūtinai turi matytis tavo veidas. Saugok savo privatumą ir verčiau fotografuok tai, kas yra žemiau. Taip tu apsisaugosi nuo galimo šantažo (jei netyčia išsiskirsi su mergina, o ji turės tavo erotinių nuotraukų) arba gėdos, kurią gali pasidaryti netyčia nusiuntęs nuotrauką netinkamam asmeniui. Be to, jeigu turi ištreniruotą pilvo presą, geriau parodyk jį, o ne savo veidą. Pozuoti mokame ne visi, todėl apsaugok save nuo gėdos, kurią tau gali suteikti ne itin seksualiai atrodantis veidas.

Filtrai, filtrai, flirtai 

Jeigu moterys prieš viešindamos savo nuotraukas jas pagražina, tą patį turėtum padaryti ir tu. Fotošopo pagalba didinti savo pasididžiavimo tikrai nereikia – verčiau uždėk filtrą, kad paslėptum išsišokusias penio venas ar kitus nelygumus. Klasikinis juodai baltas fonas bus puikus variantas.

Bandyk ne vieną kartą

Padaryti tobulą nuotrauką pavyksta ne iš karto. Nepatingėk ir papozuok kelis kartus. Galbūt nuotrauka, daryta priešais veidrodį, atrodys geriau nei nuotrauka, padaryta su priekine kamera? Pabandyk padaryti kelias skirtingas nuotraukas ir pamatysi, kaip skirtingai gali atrodyti tavo kūnas. Be to, tinkamai pasirinktas kampas optiškai padidins tavo penį, o dėl to taip pat reikia pasistengti. Skirk tam daugiau laiko ir tikrai atrasi nuotrauką, kuri bus 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Kas yra "priekine kamera"?
Tokio "fotografo" nenoriu :)))
Naujas komentaras