Kaip pasiekti energetinį orgazmą

148.jpg
 
„Ugninis kvėpavimas“ – taip vadinasi neįprasta orgazmo pasiekimo technika, apie kurią sužinojo pasaulis iš čerokių - indų šamanų genties.

Tuo tarpu Šiaurės Amerikos indėnų gentys labai seniai naudoja šį metodą. Pirmiausiai jis užima svarbią vietą mergaičių lytinio auklėjimo sferoje, o taip pat turi ir gydomosios galios. JAV seksologijos specialistai šį metodą pavadino energetiniu orgazmu.

Energetinis orgazmas turi didelės reikšmės stiprinant moters seksualumą

Teigiama, kad ši neįprasta orgazmo pasiekimo technika padeda išsigydyti sielos žaizdas, išlaisvina iš psichologinių kančių. Be to, praktikuojantys energetinį orgzmą, pastebimi ir grynai fizinių teigiamų pokyčių savo organizme. Jie jaučiasi, tikrąją to žodžio prasme, pakrauti teigiama energija, geriau atrodo ir mažiau pavargsta. Taip atsitinka dėl to, kad energetiniu mechanizmu subalansuojamas energijos apsikeitimas tarp čakrų. Todėl po to kūnas lengvai atsipalaiduoja, atsikrato įtampos, puikiai pailsi ir atstato jėgas.

Be to, energetinis orgazmas suvaidina labai didelį vaidmenį stiprinant moters seksualumą. Ypač jis gali padėti toms moterims, kurioms dar neteko patirti palaimos. T.y. paruošia kūną taip, kad jis galėtų pasiekti seksualinę ekstazę. O toms moterims, kurioms orgazmas - ne naujiena, naudodamos šį metodą gali dažmiau patirti gilesnį ir ilgiau trunkantį orgazmą.

Pratimas stimuliuoja klitorį – jautriausią erogeninę zoną

Kaip pasiekti energetinį orgazmą? Atsigulkite ant nugaros, ant grindų ar kilimo. Sulenkite kojas per kelius ir kelis kartus giliai, atpalaiduojančiai įkvėpkite ir iškvėpkite. Pasistenkite pamiršti savo „aš“, paleiskite jį tarsi balioną į dangų. Geriau pasijauskite lengvu debesėliu ir pamirškite visus rūpesčius. Paskui padarykite dar kelis gilesnius įvėpimus ir iškvėpimus. Tačiau įkvėpkite per nosį, o iškvėpkite per burną ir atvirkščiai, tik nedarykite tarp jų jokios pauzės.

Atlikite šį pratimą 3-5 minutes ir dar ilgiau, kol suprasite, kad atsipalaidavote ir atsikratėte sunkių minčių. O paskui pereikite prie kito etapo. Kraipydamos klubais ir įtraukdamos pilvą, iš lėto ir giliai įkvėpkite, o iškvėpdamos ištieskite nugarą tuo pačiu stipriai suspausdamos vaginos raumenis. Šis pratimas stimuliuoja klitorį – jautriausią erogeninę zoną. Be to, stimuliuoja energiją visame kūne. Kai atliksite šią pratimo dalį, pereikite prie kitos. Iš lėto judėdamos klubais, pereikite prie kelių judesių: stipriai suglauskite ir atskirkite juos, lyg plaštakė mosuotų sparnais. Įsivaizduokite, kad tuo metu vyras daro jumyse frikcijas.

Karšta energijos banga perbėga per visą kūną ir „suliepsnoja“ viršugalvyje

Kai pajusite, kad pakankamai sušilote, įsivaizduokite, kaip žemės ir dangaus energija pradeda įsiskverbti į perineumo zoną – tašką, esantį tarp anuso ir vaginos. Įsivaizduokite, kad ugnies liepsna cirkuliuoja tarp perineumo ir kaktos (t.y. tarp pirmos ir antros čakros). Kai ši takas pakankamai įkais, įsivaizduokite, kad ugnies liežuvis skverbiasi tolyn ir cirkuliuoja dabar tarp kaktos ir saulės raizginio (antros ir trečios čakros). Paskui pakilkite dar aukščiau – tegul energija sujungia pilvą ir širdies plotą (trečią ir ketvirtą čakras).

Toliau – širdis ir gerklė (ketvirta ir penkta čakros). Kai gerklė pakankamai įšils, galite pradėti nevalingai leisti garsus. O jei nepavyks, darykite tai sąmoningai – šūktelėkite ar aimanuokite. Tai padės atverti gerklę energijos antplūdžiui. Toliau įsivaizduokite, kad šiluminė energija juda ratu: nuo širdies gerklės link, kol ji įsiplieks trečios akies srityje, išsidėsčiusi tarp antakių (šešta čakra). Dabar nukreipkite energijos tėkmę nuo gerklės kaktos link (nuo penktos šeštos čakros link). Galų gale pratęskite energiją nuo trečios akies viršugalvio link (nuo šeštos septintos čakros link). Iškvėpdamos stipriai suspauskite vaginos raumenis ir pajusite, kaip karšta energijos banga perbėga per visą kūną ir „suliepsnoja“ viršugalvyje. Po to greitaipajusite naują antplūdį, artėjantį orgazmą, apimantį visą kūną. Atsiduokite šio nepakartojamo pojūčio valiai, nelaikykite emocijų - juokitės ar verkite, aimanuokite ar dejuokite. Džiaukitės tuo, kad visas jūsų kūnas tirpsta iš palaimos...

“Energetinis“ kvėpavimas padeda kūnui ir sielai apsivalyti

Jei tuos pratimus darysite reguliariai, tai greitai išmoksite kontroliuoti energijos srautą ir orgazmas tęsis dar ilgiau nei įprasto lytinio akto metu. Svarbiausia, būkite kantrios. Ryškūs ir stiprūs pojūčiai ateina ne iš karto. Pradžioje, tikėtina, nepavyks pasiekti ugningo pakilimo. Nors kai kurioms iš karto pavyksta tai padaryti, o kitoms prireikia kelių mėnesių. Tačiau, jei atkakliai treniruositės, sulauksite gerų rezultatų. O jei nepavyktų patirti tikro orgazmo, „energetinis“ kvėpavimas vis tiek bus naudingas: jie padeda kūnui ir sielai apsivalyti.

Svarbiausia, tikėkite, kad tai – įmanoma. Tiesa, didelės reikšmės turi ir kiti faktoriai. Pavyzdžiui, vaginos raumenų struktūra. Jei ji silpna, nepavyks padaryti. T.y. pirmųjų čakrų nepavyks tiek stimuliuoti, kad galėtų atsirasti ir stiprėti energija. Todėl reikėtų treniruoti vaginos raumenis bent kelis kartus per dieną, sutraukiant ir atpalaiduojant juos kelias minutes. Tai galima daryti ir darbe (sėdint ar stovint). Tiesiog giliai kvėpuokite ir kantriai stiprinkite raumenis.

Energija sustiprės, jei čakras išdėstysite pagal vaivorykštės spalvas

Energijos antplūdį lengviau įsivaizduoti „gyvai“, jei čakras liesite rankomis ir jas masažuosite. Taip pat labai padeda sustiprinti energiją, jei čakras vizualiai išdėstysite pagal vaivorykštes spalvas: pirma čakra – tamsiai raudona, antra – oranžinės spalvos, trečia – geltona, širdies čakra – žalia, gerklė – žydros spalvos, trečioji akis – mėlyna, o viršugalvis – violetinės spalvos. Tiesiog „uždekite“ reikalingoje vietoje reikiamos spalvos ugnelę ir siųskite iš jos į viršų tokios pat spalvos energijos srautą.

Visai tikėtina, kad energija, cirkuliuojanti tarp čakrų, tai sustiprės, tai susilpnės. Jei pajusite, kad energija ėmė silpnėti ir sugrąžinti energijos įkaitimo laipsnio nepavyksta, grįžkite prie ankstesnių, jau pakrautų čakromis ir pakartokite pratimą.

 
Komentarai
Naujas komentaras