Kaip pasimylėti trise?

3some.jpg
 
18 komentarai
Žinoma, seksas su partneriu – aistringas, tačiau ar nemanote, jog dar karščiau būtų „pridėjus“ trečią žmogų? Ko gero, mintys apie seksą trise vienaip ar kitaip sukasi visų porų galvose – kaip fantazija ar tikras realus noras.

Žinoma, seksas su partneriu – aistringas, tačiau ar nemanote, jog dar karščiau būtų „pridėjus“ trečią žmogų? Ko gero, mintys apie seksą trise vienaip ar kitaip sukasi visų porų galvose – kaip fantazija ar tikras realus noras. Daugybė žmonių nedrįsta apie tai kalbėti garsiai, paklausti partnerio nuomonės, tačiau žinokite, jog tik atviras pašnekesys gali padėti fantazijas paversti realybe ar bent jau inkorporuoti jas į jūsų asmeninį seksualinį gyvenimą

Ką turite žinoti:

  • Kai kurios moterys jaučiasi pamalonintos, kai partneris pasiūlo seksą trise, tad būkite atviri.
  • Pradėkite nuo atvirai pasakojamų fantazijų ir vėliau perkelkite tai į realybę.
  • Nusistatykite pagrindines taisykles – taip išvengsite santykių problemų.

Taigi, viskas, ko reikia seksui trise:

Būkite atviri naujovėms

Vienam partneriui pasiūlius seksą trise, kitas gali sunerimti dėl santykių būsenos, tarpusavio ryšio stiprumo. Neabejokite: fantazija apie seksą trise – tai komplimentas. Daugelis žmonių išgirdę tokį pasiūlymą jaučiasi iš tiesų pamaloninti, priima tai kaip ženklą, kad mylimasis poroje jaučiasi patogiai, gerbia, nori dalintis fantazijomis ir viską išbandyti drauge.

Pirmiausia susikurkite fantaziją

Jūsų sugebėjimas kalbėti apie seksą trise – tai geras stiprių santykių rodiklis. Apskritai, bendravimas – tai raktas į sėkmę. Ar galite atvirai, be susivaržymo ar drovumo diskutuoti apie savo seksualinius santykius, pojūčius? Jei taip, pokalbis apie seksą trise taip pat turėtų eitis sklandžiai.  Visų pirma, pradėkite nuo mėgavimosi slapta erotiška seksualine jūsų dviejų fantazija apie santykius su dar vienu žmogumi. Įsivaizduokite, kad renkatės trečiąjį partnerį (galite svarstyti apie garsenybes, bendrus pažįstamus), išsirinkite jums abiems patrauklų asmenį. Stebėkite partnerio reakciją, ar kalba su užsidegimu, rodo interesą viską perkelti į realybę? Fantazuokite apie sekso žaisliukus, žaidimą vaidmenimis... būkite atviri ir nevaržomi! Jeigu abu esate susidomėję meile trise – galite pereiti prie kito žingsnio.

Aptarkite detales

Jeigu abu esate rimtai susidomėję seksu trise, atėjo metas aptarti visas detales. Kaip Jūs viską įsivaizduojate? Kaip tai įsivaizduoja antroji pusė? Ne paslaptis, jog dauguma heteroseksualių vyrų nori, jog trečiuoju asmeniniu būtų dailiosios lyties atstovė. Vienos moterys su tuo sutinka, kitos trokšta išbandyti seksą su dviem vyrais. Pasikalbėkite apie savo poreikius, troškimus, nuspręskite, ar abu norite dalyvauti, galbūt vienas jūsų labiau trokšta stebėti veiksmą?

Nusistatykite pagrindines taisykles

Esminių jūsų dviejų taisyklių susikūrimas dėl sekso trise – tiesiog būtinas. Tyrimai rodo, jog dailiosios lyties atstovės dažnai jaučia naujos partnerės grėsmę, emociškai sutrinka, lieka įskaudintos. Supraskite, jei taip bus – jūsų santykių laukia rimtos problemos. Iš anksto apie viską pasikalbėkite ir susikurkite taisykles: ar jūs nieko prieš, jei partneris bučiuosis su „trečiuoju asmeniu“, kaip į tai žiūri jūsų antroji pusė? Ar moteris nieko prieš, jei jūs oraliniu būdu stimuliuosite ar tiesiog masturbuosite kitą dailiosios lyties atstovę? Aptarkite visas potencialiai kilsiančias situacijas, kad abu žinotumėte, ko tikėtis ir kaip neperžengti ribų.

Ir atminkite: leiskite savo partnerei jaustis „vakarėlio“ žvaigžde.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (18)
Kai siūsi pasisiūliusią merginą nuo savęs, siūsk tiesiai pas mane, kad ilgai neklaidžiotų nepatenkinta tokia...
Kad ir kaip kas bešnekėtų, visą gyvenimą tą pačią knygą skaityti atsibosta. Kurie sako, kad ne, tai tie nėra iki galo su savimi nuoširdūs ir apsimetinėja prisidengę moralisto kaukėmis. Žmogus iš prigimties nėra monogamiškas, gyvenimas porose santuoka yra primesta visuomenės.
Manau, kad geriau isbandyti vmv arba mvm , nei sukti į šoną...
Tai yra seksualinio gyvenimo paįvairinimas. tame nieko blogo nematau nei aš, nei mano vyras. Mes mylime vienas kitą, esame atviri vienas kitam ir pasimatymai su poromis, vyrais ar moterimis tikrai santykių negriauna kaip daugelis sako. Svarbiausia, kad būtų tarpusavio pasitikėjimas, pagarba ir supratimas. Tai nauji pojūčiai, įspūdžiai ir atsipalaidavimas sielai ir kūnui. Tikrai nematau kažkokios nuodėmės jei penktadienį vakare romantiškai žvakių šviesoje savo mylimam vyrui dviese su drauge padarysim nuostabų masažą, o šeštadienio vakarą vyras su draugu mane sugundys ir suteiks palaimą kūnui ir sielai.
Turiu drauge sportininke tai manes primygtinai reikalauja trecios , aisku gerai 2w ir 1 me as happy ir pofik gerai judam
Lai kas kaip nori, taip ir seksuoja. Man asmeniškai grupinis seksas primena triušių narvelį, nors tu ką. ...:))
Dar pridursiu kad dazniausiai ir ateina kuriu antros puses kategoriskos pries tokius renginius ir manau reciau skiriasi tos poros kurios yra tolerancija didesne nei pas tuos kur laiko vadzias itempusios stipriai.
Rengiam susitikimus jau trys metai, ateina vede vyrai ir vedusios merginos slaptai nes yra poreikis, kam apsimest kad nieko nevyksta jau geriau kartu nueit i tokius vakarelius, beje kas nori gali sudalyvauti birzelio 17 d. Kaune
Taip, tik labai aiskus kiekvieno dalyvaujancio susivokimas, kad tai tik naujas sekso 'prieskonis', pateisina grupini dalyvavima. Teko ne karta ir niekas tolesniu santykiu neitakojo. Veikiau atvirksciai, tik pasipilde naujos malonios patirties
siaubas,kazkoks nesveikas istvirkimas,slykstu,net pagalvoti slykstu,kad mano vyras su kita kekse duotusi,slykstu,cia yra issigimimas!!!
as su savo partneriu galvojam tryse, keturiese ir taip iki 10 zmoniu sekse arba varyti io svingeriu vakarelius, kodel gi ne? tegul malonumai, seksas liejasi laisvai bet svarbiausia susitarti tai su savo partneriu. bet tai zinoma turi but is dvieju noru, jeigu tik viena(as) tenori manau ateiti laukia skaudzios skirybos
jeigu jau iki to daeini kad porom keistis nori tai 120% galiu garantuot kad tavo partneris(-e) suks y kaire po to kada tik uzsimanys...aplamai kaip galima kazkam savo antra puse duot kad isdulkintu... tai vapse mesk partneri(-e) susirask toki(-ia) kuris(-i) nenusibos ir nereikes apie tokius nesveikus dalykus galvot... arba vapse nedabrendes zmogus esi vapse be vertybiu kazkokiu vidiniu, betkam pamestum savo antra puse kad kox draugelis padroztu o pats liptum ant kitos ane? pz pz... kaimietis...
jei nusibodo rutina manau abiems butu geriausias variantas keistis porom=)
Neištikimybė šiandien daugėliui kasdienybė - liberalija. O kas nori nuo mados ir naujų papročių atsilikti? Niekas!
Debilizmas, turet antra puse ir tokias nesamones siulyt. Jei mergina taip pasiulytu, siusciau ja....
Fui.. Šlykštu net pagalvoti, kad mano vyras norėtų manim dalytis su kitu patinu. O jau nekalbu apie tai, kaip pati jausčiausi, jei jis liestų kitą moterį (ir dar ko gero kekšę, nes normali nepasirašytų).
Įtraukti trečią žmogų, ypač moterį, yra labai pavojinga, nes niekada negali žinoti, kas vėliau šaus į galvą tavo žmonai :D Gali būti, kad ji paskui tau visą gyvenimą prikaišios, kad tai buvo tavo idėja, o tai praktiškai prilygsta neištikimybei :) Jau nebekalbu apie "tu jos labiau nori, nei manęs", "tu į ją kitaip žiūrėjai", "tu manęs nebemyli" :)
Trise gerai,bet keturiese dar geriau:)
Naujas komentaras