Kaip pažadinti aistrą? Suplanuokite seksą!

seksas(18).jpg
 
Mėgsti greituką, tačiau tai nebeteikia tau malonumo? Tu nori mylėtis, bet ji sako, kad dėl tų dienų nieko nepavyks? Seksas su nuolatiniu partneriu tapo ne malonumu, o pareiga? Gana dažnai poros išgyvena ne tik santykių, bet ir sekso krizę. Atrodo, visos pozos jau išbandytos, seniai nebesimylite miegamajame, bet kažkur kitur, tačiau ir tai tapo nebeįdomu.. Ką tokiu atveju daryti?

Mūsų patarimas - planuokite seksą. Skirkite seksui daugiau laiko, t. y. nepradėkite mylėtis tada, kai kuris nors iš jūsų užsimanys artumo. Išsirinkite abiems tinkamą laiką, užsisakykite viešbučio kambarį (arba išsinuomuokite butą parai miesto centre) ir tinkamai pasiruoškite seksui.

Depiliacija

Pripažinkite - juk kartais daug maloniau matyti švariai nudepiliuotas intymias mylimojo vietas nei didžiulį plaukų kuokštą. Aišku, vieniems natūralumas patinka (ir netgi žavi apžėlusios intymios vietos!), kitiems ne. Jeigu nei jo, nei jos nežavi plaukai ant intymių kūno vietų, pašalinkite juos.

Pasirūpink depiliacija. Tai galioja tiek moterims, tiek ir vyrams. Juk ne visoms patinka oralinio sekso metu liesti vyro plaukelius Ten. Ir ne visus vyrus užveda plaukeliai ant lytinių lūpų...

Depiliuokis ne tą pačią dieną - geriau trims, dviem ar vienai dienai likus iki sekso. Depiliacija sudirgina odą, todėl jai reikia laiko atsigauti.

Apsaugos priemonės

Šiais laikais ir vyrai, ir moterys perka apsaugos priemones, todėl nepamiršk jų įsigyti ir tu. Rinkis iš plataus sekso prekių parduotuvės asortimento - išdrįsk išbandyti ir tuos prezervatyvus, kurių niekada nebandei. 

Taip pat nepamiršk lubrikanto. Jo visada gali prireikti (pvz., ji pakankamai nesudrėks arba norėsite išbandyti analinį seksą). Gali rinktis paprastą, vandens pagrindo lubrikantą, silikono pagrindo (tinka analiniam seksui) ar lubrikantą - masažo aliejų. Be to, yra ir valgomų lubrikantų, skirtų oraliniam seksui, todėl skanūs pojūčiai garantuoti.

Drabužiai ir žaisliukai

Seksualūs apatiniai visada padeda sužadinti aistrą. Be to, tai pridės daugiau pasitikėjimo savimi, todėl pasijusi ypač seksualiu. Drauge arba atskirai išsirinkite seksualius drabužėlius vakarui - tai gali būti permatomas peniuaras ar lateksiniai drabužiai abiems.

Nepamirškite žaisliukų. Antrankiai, botagėlis, virvė ar vibratorius - kodėl to neišbandžius? Jeigu turite savo sekso žaisliukus, nepamirškite pasiimti ir jų.

Kurkite sekso nuotaiką

Greičiausiai mylėtis pradėsite tik vakare, todėl jau nuo pačio ryto pradėkite kurstyti vienas kito aistrą. Greitas pakštelėjimas į žandą bus puiki pradžia. Intymios žinutes apie tai, kaip lauki karštos nakties, tikrai privers susijaudinti antrą pusę. Siųskite vienas kitam asmenukes su prierašais, kad jau galvoji apie tai, kaip dulkinsitės naujoje vietoje.

Nepamirškite dušo

Būkite švarūs prieš seksą, nes naktį teks daug paprakaituoti. Palįskite po dušu, o jeigu yra galimybė, pagulėkite šiltoje vonioje. Asmeninė higiena yra labai svarbi seksui, o prakaito kvapas ne visada suveikia kaip pats geriausias feromonas. 

Mėgaukitės ilga įžanga

Nepamirškite ilgos preliudijos. Ne tik moterys mėgsta ilgus ir aistringus bučinius - vyrams tai patinka taip pat. Todėl bučiuokitės, glamonėkite vienas kito kūną, o jeigu reikia, padarykite pertrauką ir išgerkite po taurę vyno. 

Ši naktis yra jūsų, todėl mėgaukitės akimirka, atsipalaiduokite ir daug mylėkitės!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras