Kaip pažadinti jo norą

pora-seksas-meile-lova-aistra-geismas-potraukis-76950363.jpg
 
3 komentarai
Suaugusiųjų gyvenime vienodai svarbu viskas: darbas, šeima, laisvalaikis, poilsis, sveikata ir seksualinis aktyvumas. Deja, kartais, ypač moterys, vardan darbo ar vaikų pamiršta savo intymų gyvenimą ir dėl to atsisako sekso, aistros ir jaudulio. Tada intymioji gyvenimo sfera ima grimzti į užmarštį, kol galiausiai seksas ir lytinis potraukis tampa visiškai neaktualia tema.

Ką daryti ir kaip nepasenti ankščiau laiko? Atsakymas paprastas – jausti lytinę trauką ir neslopinti savo instinktyvių poreikių. Na, o jeigu aistra jau priblėso ir nebežinote, kaip pažadinti  vyro susidomėjimą jumis, svarbu atminti keletą taisyklių, susijusių su slaptu jo ir jūsų noru. 

Taip jau esame sukurti, jog pirmiausia žmoguje pastebime išorę bei išvaizdą ir tik tada vertiname turtingą vidinio pasaulio grožį. Ši taisyklė ypač galioja vyrams. Tad jei siekiate suspindėti visu grožiu jo akyse, pirmiausia reikia dėti pastangas į savo išorinį žavesį ir pradėti gundyti iš toli. 

Pirmasis moters ginklas – eisena ir laikysena. Ir visai nesvarbu, kad jūsų kūno matmenys toli gražu neprimena 90-60-90 standartų. Svarbu yra  teisingai  pasirinkti drabužius. Jie turi paslėpti  trūkumus išryškinant privalumus.

Peržiūrėkite savo garderobą, ar jame yra pakankamas skaičius romantiškų suknelių ir sijonų? Lengvai krintančios suknelės pabrėš jūsų seksualumą, pažadins didesnį jūsų pasitikėjimą savimi, o eisenai suteiks grakštumo bei lengvumo. Tačiau nedarykite klaidos ir jokiu būdu neavėkite sandalų, jie elegancijos tikrai nepridės ir vargu, ar su tokiu apavu pavyks padaryti reikiamą pirmąjį įspūdį.

Jis atkreipė dėmesį į jus iš tolo ir priėjo arčiau. Kaip elgtis toliau? Nebijokite į jį pažvelgti, tik be jokio dirbtinio kuklumo. Jei pajutote, kad norite pratęsti pažintį, neslėpkite akių ir suteikite laisvės jo vaizduotei. Palaidi ir švelnūs plaukai, drėgnos lūpos ir kvepalų aromatas  veiks kaip užtaisas ir sužadins jūsų abiejų susidomėjimą vienas kitu. 

Jūs esate pakankamai arti, kad pajustumėte vienas kito kvapą ir išgirstumėte balsą. Kalbėkite kiek tyliau, tačiau pakankamai aiškiai ir suprantamai, o apie ką – priklauso tik nuo judviejų. Visi pirmieji žingsniai padaryti ir dabar belieka stebėti, ar tolimesnei magijai bus lemta įvykti. Kažką pajutote? Tuomet švelnus ir atsargus prisilietimas prie jo rankų lai tampa ženklu, kad jūs jam neabejinga!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Kiek pamenu, vyras gerdavo po 100mg, nors galima iki 200mg. Poveikis gan stiprus, tai maksimalios dozes net neisbande. Veikia labai greitai nuo isgerimo, po 15 minuciu kazkur.
Nepazadinsi, jei problemos su erekcija ne psichologines. Mano vyrui padejo Spedra, kuri veikia kraujotaka taip sustiprindama lytine funkcija. Jautumas atsigavo, be to, sie vaistai nera pavojingi sveikatai :)
Specialia paskola TARP rimtas 48 valandas pasirengti Kalėdinis vakarėlis.
Mūsų metų pabaigoje paskolos siūlo daug privalumų tiems, kurie nori skolintis pinigus už gera švęsti mūsų Gelbėtojas Kristuje Jėzuje (Kalėdų) gimimo, ir tai, kad šioje srityje mes nusprendėme mūsų
Geriausi pasiūlymai visiems tiems, kurie nori padaryti paskolą iki A
geras tempas 3,5% nuo 1000 sumos 10 mln €. į
Be to, lėšos yra pristatomos greitai, kai paskola buvo
patvirtintas ir kurie buvo patvirtinti talonų
būtina.
Tai yra tikras būdas skolintis labui švęsti Naujųjų Metų šventes žemas lygis, o ne per
bankai.
Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte susisiekti su mumis: nengeerman@gmail.com
Naujas komentaras