Kaip perduoti seksualinę energiją partneriui?

 
Senovės kinai turėjo savo seksualumo teoriją, ir, panašu, visai teisingą, jei spręsti iš to, kaip ši tauta dauginasi.

Trumpai kalbant, pagrindinė mintis ta, kad jokios ypatingos seksualinės energijos ir nereikia. Užtenka tos, kuri cirkuliuoja žmogaus kūne. Tačiau jis turi turėti du pagrindinius uždavinius gyvenime: aprūpinti save pakankamu energijos kiekiu ir teisingai ją panaudoti. T.y. nukreipti ją ten, kur labiausiai reikalinga.

Žmonės, tausojantys energiją, nesiskundžia sveikata

Energijos deficitą ar disbalansą galima pakeisti ar pakoreguoti kiek pakeitus ir savo gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, režimą ir mitybos įpročius. Remiantis tuo, seksualinė energija turėtų pasikeisti žmogaus organizme po pusmečio ar metų. O valgis, kinų mokymu, šaltu metų laikotarpiu turėtų būti tirštas ir karštas, poilsis – ilgesnis, o energijos sąnaudos mažesnės.

Taip pat savo rekomendacijos atskirai ir pavasariui, vasarai ar rudeniui. Žmonės, nesilaikantys tų taisyklių, pritraukia ligas, susijusias su energijos disbalansu. Tarp jų ir seksualinio pobūdžio. Užtat žmonės, tausojantys energiją, nesiskundžia sveikata, būna sveiki kaip ridikai. Iir tuo pačiu stiprina savo imunitetą. Mat apsirūpinus pakankamu energijos kiekiu, galima naudoti ją savo nuožiūra. Tačiau, jei jos cirkuliavimo nekontroliuoti, gali atsirasti ir problemų.

Kitam perduoti savo seksualinę energiją galima žaidimais ir prisilietimais

Norint pasikrauti seksualine energija ir perduoti ją kitam, reikia išmokti atitrūkti nuo rūpesčių ir didesnį dėmesį skirti savo kūnui. Tam reikalui labai pasitarnautų vonia ar sauna, masažas ar mankšta. Žodžiu, bet kokie užsiėmimai, į kurį būtų įtrauktas kūnas. Net persirengus patogiais drabužiais, kurie nešiojami namuose, patogiai įsitaisius ant kėdės ar minkštasuolio, galima pašalinti įtampą ir leisti energijai tekėti reikalinga kryptimi.

Labiau efetyvus būdas perduoti kitam savo seksualinę energiją ir geismą - žaidimai ir prisilietimai. Todėl lieskite kitą žmogų arba vienas kitą tiesiog šiaip sau, be jokio konkretaus reikalo ar tikslo, tvarkydamiesi ar ilsėdamiesi namuose. Tokie prisilietimai „pakrauna elementus“ ir žmonės daro seksualesniais. Užleistais atvejais kinai siūlo sušildyti atitinkamas zonas. Tiesa, pirmiausiai reikia įsitikinti, kad jiems stinga energijos. Todėl reikėtų viena ranka prisiliesti kiek aukščiau pilvo, o kita kiek žemiau užpakalio. Jei viršutinis lietimosi taškas šiltesnis nei apatinis, vadinasi energijos trūksta ir ją reikia pakrauti.

Norint įkaitinti organizmą reikia pereiti prie daržovių

Dar vienas energijos patikrinimo būdas – paliesti vidines kelių puses ten, kur jie susiliečia ir vidines šlaunų puses. Jei kelių susilietimo vieta šaltesnė nei vidinės šlaunų pusės, tai taip pat liudija apie energijos trūkumą. Susigrąžinti ją galima labai paprastai. Užtenka pašildyti nugarą ties juosmeniu, kiek dešiniau ir kairiau stuburo vilnoniu šaliku ar šildymo pagalvėle.

Seksualinei energijai turi įtakos ir maistas, kurį mes valgome. Tačiau nereikėtų, kaip sako kinai, kūrenti krosnį šlapiomis malkomis. T.y vartoti taip vadinama sunkų maistą: pieno, miltinius, saldžius ir riebius produktus. Mat jie gesina geismo ugnį. Todėl norint įkaitinti organizmą, reikia pereiti prie vaisių, daržovių, žalumynų, baltyminių produktų. Rekomenduojama taip pat saikingai vartoti ir prieskonius. Norint palaikyti energijos balansą, geriau derinti savo mitybos racione drėgnus ir sausus produktus.

Reikia atrasti ir stimuliuoti „gyvenimišką energijos jūrą“

Dar vienas būdas priversti energiją labiau judėti – tai atitinkamų taškų ant kūno stimuliavimas. Šis pratimas skirtas dviems. Apatinėje nugaros dalyje, 4 rankos pirštų atstumu, iš kairės ir dešinės nuo stuburo, yra zona, kuri vadinasi „gyvenimiškos energijos jūra“. Stimuliuoti ją reikia arba stovint, arba gulint. Apkabinkite partnerį ir „surakinkite“ pirštus jam už nugaros ties juosmeniu, bet kad pirštai liestųsi su stuburu ir pradėkite lengvai spausti jo nugarą didžiaisiais pirštais ir delnais. Be to, sukabintomis rankomis pereikite per nugarą žemyn ir aukštyn. Taip jūs perduosite savo seksualinę energiją savo partneriui.

Tačiau, jei norite galima nukreipti energiją į reikalingas zonas kitam žmogui ir be jo pagalbos. Energingai patrinkite delnais vienas į kitą. Kai gerai įkais, pridėkite kiek žemiau juosmens ant nugaros. Kojas pastatykite pečių plotyje ir lėtai darykite sukamuosius judesius. Keliai kiek sulenkti. Nejudindami viršutinės kūno dalies, lėtai sukiotės apatine: 10 kartų pagal laikrodžio rodyklę ir 10 kartų рrieš laikrodžio rodyklę. Iš viso reikia padaryti 160 pasisukimų — po 80 į kiekvieną pusę. Kvėpuokite giliai ir lygiai. Jūsų pastangos turėtų greitai duoti gerų rezultatų. Į santykius sugrįš harmonija, aistra, kuri sutviks naujomis ir ryškiomis spalvomis.

 
Komentarai
Naujas komentaras