Kaip priversti moterį norėti sekso?

5.jpg
 
4 komentarai
Jeigu vyrai apie seksą pagalvoja 20 kartų per dieną, moterys apie tai galvoja beveik triskart mažiau. Ir kaip atrasi laikui fantazijoms apie seksą, jeigu joms tenka dirbti, auginti vaikus, ruošti maistą, skalbti, susitikti su draugėmis ir tvarkytis namus? Kai kurios moterys tiesiog pamiršta, kad seksas – tai malonumas, o ne duoklė vyrui. Be to, įtemptas gyvenimo ritmas verčia moteris skubėti, todėl jos tampa irzliomis ir pavargusiomis.

Ką tokiu atveju daryti vyrams? Pabandyti užkariauti savo moterį iš naujo išbandant šiuos triukus.

Padėk jai. Jeigu gyvenate santuokoje ir turite vaikų, yra visiškai normalu, jei žmona nebenori sekso. Greičiausiai jos galvoje – rūpesčiai dėl buities, darbo, galbūt dėl vaikų. Tokiu atveju pats veiksmingiausias būdas ją suviliojant – pagalba namuose. Išplauk indus, pavedžiok šunį, paruošk vakarienę ar sudėk nešvarius skalbinius į skalbyklę. Pasiskirstykite buities darbus ir netrukus pamatysi, kaip tavo mylimoji atsigaus ir užsimanys to, apie ką seniai negalvojo.

Paliesk ją. Glamonės – tai viena iš erotiškiausių intymumo akimirkų, todėl nepamiršk jos liesti. Be to, švelnios glamonės gali būti puikia preliudija, todėl pamiršk mintis apie greituką ir priversk moterį geisti tavęs. Glostyk jos rankas, nugarą, užpakaliuką. Nepamiršk jai padaryti atpalaiduojantį masažą ir ji pati nė nepajus, kaip užsives ir norės kai ko daugiau.

Kalbėk su ja. Galbūt užuominos pirmą kartą mylintis abu jus užvesdavo, bet dabar tai jau prarado prasmę. Paklausk jos, ko ji nori ir nebijok pasakyti, ko tikiesi atgal. Ne visos nori būti išdulkintos („Leisk man tave padulkint!“), todėl verčiau ją pamylėk („Leisk man tave pamylėt!“). Ji taip pat gali tau nečiulpti („Pačiulpsi?“), todėl geriau jai pasakyk, kad nori oralinio. Moterys myli ausimis, todėl nepagalėk jai komplimentų („Šiandien atrodai kaip niekad gerai“) ir leisk jai jaustis karaliene.

Tegul ji užuodžia. Kvapas – tai dar vienas svarbus triukas, kuris gali padėti ją sugundyti. Moterų uoslė yra labai jautri, todėl malonus kūno kvapas gali jas sugundyti. Išbandyk feromoninius kvepalus, kurie išryškins tavo natūralų feromonų ir privers ją užsimanyti tavęs. Daug porų renkasi įvairius afrodiziakinius masažo aliejus bei žvakes, kurie taip pat skaniai kvepia.

Valgykit ir mylėkitės. Tinkamai pasirinktas maistas gali būti pats puikiausias afrodiziakas. Juodasis šokoladas, šampanas, vynuogės, braškės, raudonas vynas – tai tik keli variantai, kuriuos gali jai pasiūlyti prieš audringą naktį. Aišku, nesiūlyk jai kiaulienos kepsnio, nes po sočios vakarienės vargu, ar ji norės ko nors daugiau.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Moteris turi pati norėti, o ne atidirbinėti už išplautus bliūdus.
Tai čia tokia pisuokle, kur per vyrus eina ir kuriai ne labai svarbu su kuo. Bet jei su tokia gerai, kodėl ne :)))
Tiesa tokia, kad lemiamą reikšmę turi tam tikrų hormonų lygis. Jeigu jis žemas, tai vyro pastangos gali kažkiek padidinti norą, bet tik kažkiek. Arba, būdama protinga, moteris tiesiog vertina besistengiantį vyrą ir atsilygina jam "duodama" (išmaldą).
O kai hormonai kaitina iš vidaus, moteris pati imasi iniciatyvos. Ne duoda, bet mėgaujasi.
Čia pagrindinė sąlyga. Be jo nieko nebus
Naujas komentaras