Kaip prižadinti moterišką seksualinę energiją

 
Kiekvieną dieną mes susiduriame su problemomis ir sprendžiame sudėtingas užduotis bei rūpesčius. Jie užpildo mūsų gyvenimą ir užsiimti meilės reikalais laiko lieka vis mažiau, o kartais nebelieka nei jėgų, nei noro. Kaip prižadinti savyje jausmus ir užsidegti seksualia energija bei noru?

Tikriausiai, daugelis pastebėjo: būna periodai, kai, rodos, tu esi su nematomu apsiaustu. Vyrai, atsitrenkę į tave, atsiprašinėja: „Oi, aš jūsų nepastebėjau!“. Tačiau vos tik atsiranda gyvenime kavalierius, užtenka tik įsimylėti, ir stipriosios lyties atstovai negali atitraukti nuo tavęs akių. Psichologai tai aiškina paprastai: jūsų energetinis laukas pasipildo erotiniu užtaisu. Ir aplinkiniai tai jaučia. Kai  jūs jaučiate šią pozityvią energiją, gyvenimas keičiasi: atsiranda džiaugsmas, dingsta stresas ir depresijos.

Tačiau... laukti kažkieno malonės, kada jus pakvies mylėtis – galima labai ilgai. O gal verta pačiai savyje prižadinti šią seksualinę energiją?

1 principas. Atsikratykite praeities nemalonumų.

Kartais meilės nusivylimas būna toks gilus ir tupi taip ilgai širdyje, kad moteris ima ir užsidaro: „Jau geriau iš vis nieko nemylėti, nei kad paskui kentėti“. Tačiau jūs neturėtumėte leisti dvasinei traumai vadovauti jumis. Jūs esate stipresnė, nei kad netikęs atvejis – kad ir koks nemalonus jis būtų. Ypač jus neramina „neišverktos“ istorijos. Kažkada vyras jus įžeidė, o jūs tai nuraminote ir užgniaužėte savyje. Psichologai tai įvardina, kaip „užmuštas emocijas“, ir tai reiškia, kad jos karts nuo karto vis tiek jums gadins gyvenimą. Ką daryti tokiu atveju? Susiraskite pašnekovą, kuriam atliksite išpažintį. Jei norite tai padaryti savarankiškai, parašykite laišką, dienoraštį apie savo jausmus ir išgyvenimus. O geriausiai – kreipkitės į psichologą.

Išsikalbėjusi, atlikite štai tokį „magišką“ ritualą. Įsivaizduokite, kad iš jūsų širdies į žmogaus, kuris jus įžeidė, širdį, tęsiasi ilgas baltas siūlas. Jūs stipriai surišti, ir bet kokie trūkčiojimai jums kelia skausmą. Mintyse paimkite žirkles ir nukirpkite šį siūlą. Pakartokite keletą kartų: „Aš laisva! Aš leidžiu sau pajusti sekso malonumą su kitu vyru!“.

2 principas. Atnaujinkite ryšį su savimi.

Miesto sumaištyje, kai gyvenimas virte verda, mes tiesiog nekenčiam prisilietimų ir stengiamės patys kuo mažiau liestis prie kito žmogaus. Tad nenuostabu, kad lytėjimo pojūčiai mumyse miršta, ir mes pamirštame, kaip gauti malonumą. Kūnas mums atneša tik neigiamas emocijas: jis serga, storėja, senėja... Tačiau yra patys paprasčiausi pratimai, kurie padeda susidėlioti viską į savo vietas ir taip susitaikyti su savimi. Jų dėka vystosi ilgai išliekantys jausmingumo pojūčiai.

Raskite ramią vietą, kur jūsų niekas nematys, pasėdėkite, pailsėkite. Atsipalaiduokite lėtai kvėpuodama. Iškvėpdama įsivaizduokite, kaip jus palieka baimės, nuoskaudos, gėda.

Prisilietimas. Paimkite gyvą gėlę arba plunksną ir paglostykite ja savo kūną. Pradėkite nuo skruostų, kaklo, krūtinės, tada leiskitės žemyn. Atlikite sukamuosius judesius. Erotinė energija prabunda būtent veikiant tokiems lengviems prisilietimams.

Skonis. Paimkite keletą rūšių natūralių produktų: pavyzdžiui, kokius nors vaisius, medų, prieskonius. Išdėliokite juos lėkštėje. Užsiriškite akis ir ragaukite vieną produktą po kito. Stebėkite, kaip keičiasi jūsų pojūčiai. Ir ne tik burnoje, bet ir visame kūne.

Kvapas. Nusipirkite aromatinio aliejaus, kurio kvapas jums yra malonus. Išdėliokite prieš save sumirkytus jame vatos kuokštelius ir užrištomis akimis įkvėpkite aromatus. Stebėkite, kaip kūnas į juos reaguoja.

Gamta. Energijos jums teikia ir pati gamta. Pagalvokite, į kokią gamtos būseną ir kaip reaguoja jūsų kūnas: švelnūs saulės spinduliai, audra, vėjas, vaivorykštė. Žiūrėkite į gėles, mišką, vandenį, ir gaudykite gamtos nuotaikas.

Svarbiausiai, nesustokite mėgautis šiais mažais stebuklais. Jūs pajusite savyje malonumą nuo energijos išsilaisvinimo.

3 principas. Įsimylėkite... nors ir į katiną.

Jei jūsų seksualinė energija vis dar miega – tai vyksta dėl dvasinio diskomforto, o ne dėl to, kad šalia nėra žmogaus, kurį galėtumėte mylėti. Jūs neprivalote pasmerkti savo seksualųjį „aš“ tik todėl, kad dabar nėra su kuo susitikinėti. Įsimylėkite gyvenimą: gražią gėlę sodyboje, savo minkštutį mielą megztinį, kuris jus gaubia vakarais, katiną, kuris kiekvieną dieną stebi jus pro langą grįžtančią iš darbo.

Prisiminkite dar kartą: panašus daiktas traukia panašų. Jei jūs skleisite į pasaulį meilės, šilumos, gėrio energiją – ji jums grįš atgal.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras