Kaip prižiūrėti bikinio zoną?

mergina-gulitni-ant-lovos-538852d689b69.jpg
 
Turbūt ne vienas, pradėjęs lytinį gyvenimą su nauju partneriu ar tiesiog mėgaujantis vasaros malonumais, susimąsto apie bikinio zoną ir jos priežiūrą. Sutvarkyta bikinio zona prideda pasitikėjimo ne tik paplūdimyje, tačiau ir tarp miegamojo sienų. Toks rezultatas reikalauja nemažos priežiūros bei dėmesio, todėl svarbu tai daryti tinkamai.
 
Bikinio zonos priežiūra moterims
 
Visi greičiausiai sutiks, jog dėl bikinio zonos daugiausiai pergyvena moterys. Pasikeitus partneriui, moterys dažnai nežino, kaip tvarkyti savo bikinio zoną, o pasirinkimas - iš tiesų didelis. Estetikos atžvilgiu galima rinktis iš taip vadinamų higieninio, prancūziško, braziliško ir pilno bikinio. Daugiausia plaukelių paliekama pasirinkus higieninį ar prancūzišką variantą, o mažiausiai - po braziliško bikinio depiliacijos, kai gaktos viduryje paliekama siaura plaukų juostelė. Tiesa, gana nemažai vyrų vertina šį plaukų ruoželį kaip be galo seksualų. Na, o pilnas bikini išvis nepalieka jokių plaukelių. Pasirinkus labiausiai priimtiną variantą, laikas apmąstyti ir depiliacijos būdus, kurių taip pat yra keli:
 
Skutimasis. Tai būdas, reikalaujantis mažiausiai išlaidų, tačiau daugiausia laiko investicijų, kadangi plaukeliai gana greitai atauga. Prieš skutimąsi plaukelius reiktų suminkštinti, tad pasimėgaukite šilta vonia ar dušu, o tik tada imkitės šios procedūros. Taip pat įsitikinkite, jog peiliukai yra aštrūs, neatšipę, taip sumažės ir įsipjovimo, ir sudirginimo tikimybė. Siekiant dar mažesnio odos dirginimo, naudokite skutimosi gelį, kuris peiliukams leis lengviau slysti jūsų odos paviršiumi. Svarbu – niekada nesiskuskite, jei nesudrėkinote odos, taip tik įsipjausite.
Depiliacija vašku. Jei iki šiol nesate bandžiusi šios procedūros, pirmiausia rekomenduojama apsilankyti pas šios srities specialistą, kadangi depiliacija vašku reikalauja tam tikrų įgūdžių. Šios procedūros bene didžiausias pranašumas prieš skutimąsi peiliukais yra tas, jog plaukeliai neatauga žymiai ilgesnį laikotarpį, maždaug 3 savaites. Kartojant procedūrą kas mėnesį, oda yra mažiau dirginama, plaukeliai rečiau įauga į odą. 
Depiliacija cukrumi. Tai plaukelių šalinimo būdas, reikalaujantis nemažos patirties. Depiliacija cukrumi, lyginant su depiliacija vašku, yra nelabai skausminga bei jai naudojami natūralūs ingredientai – cukrus ir medus, tad likusią masę po depiliacijos lengva nuvalyti, o ji nesukelia odos raudonio. 
Plaukelių šalinimas lazeriu. Brangiausias nepageidaujamų plaukų šalinimo būdas iš visų čia pateiktų, bet pasižymintis ilgalaikiu poveikiu. Be abejo, vienos procedūros neužteks, norint visiškai pašalinti plaukelius. Reikės 4-6 procedūrų, tačiau po to galėsite džiaugtis lygia oda, nereikalaujančia priežiūros depiliacijos atžvilgiu.
 
Bikini zonos priežiūra vyrams
 
Nors apie vyrų bikini depiliaciją vis dar nėra kalbama garsiai, dažnas vyras, radęs naują širdies draugę ar turintis daug vienos nakties nuotykių, rūpinasi savo bikini zonos būkle bei estetika. Taip prisižiūrintis vyras partnerei leidžia jaustis maksimaliai komfortiškai, parodo jai pagarbą bei, kas be ko, palaiko elementarią higieną, į ką moterys tikrai atkreipia dėmesį. Depiliacijos būdai išlieka tokie patys kaip ir moterims, tereikia išsirinkti sau tinkamiausią.
 
Suaugusiems.lt
 
Komentarai
Naujas komentaras