Kaip saugiai mylėtis vandenyje?

sex-in-water-feat.jpg
 
2 komentarai
Galvojant apie seksą, tokie apibūdinimai kaip drėgna, slidu ir karšta – įprasti, ypač – kalbant apie seksą vandenyje. Kaip bebūtų, tai nėra taip paprasta kaip tiesiog įšokimas į baseiną ir glamonių pradžia.

Tiesą sakant, seksas vandenyje – net pavojingas. Apskritai, sueitis po vandeniu – ne pati geriausia idėja, ypač tokiu atveju rizikuoja moterys. Tačiau yra būdų, kaip seksualiai ir aistringai pasimylėti... saugiai, nepanyrant po vandeniu!

Jaudinančiai, bet saugiai

Seksas vandenyje turi būti ne tik labai smagus, bet ir saugus. Jei manote, jog čia jums pasitarnaus prezervatyvas, įspėjame:  ši apsaugos priemonė ir vanduo – nesuderinami dalykai.

Tiesa, šioje srityje nebuvo atlikta daug bandymų ar eksperimentų, tačiau tiek žinoma: Karštas vanduo bei chemikalai (kaip chloras) dažniausiai paveikia prezervatyvų patvarumą, patikimumą, tad jo šiuo atveju apsauga laikyti neverta. Kita pasitaikanti problema – didelė prezervatyvo nuslydimo galimybė, sukelianti daug nepatogumų, varžanti judesius. Taigi, puiku, jei netoliese turėsite prezervatyvų, tačiau pagrindine apsaugos priemone jų nelaikykite.

Drėgmės išlaikymas

Daug žmonių mano, jog vanduo (papildomas skystis) dar labiau drėkina, sukuria papildomą apsaugą, tačiau tai – netiesa.  Priešingai – vanduo nuo moters kūno nuplauna natūralų lubrikantą, o tai gali lemti ne tokį malonų seksą. Patariame naudoti silikono pagrindu sukurtą lubrikantą, kuris yra atsparus vandeniui ir tai padarys sueitį patogesne ir malonesne abiem partneriams.

Pasiruoškite!

Kai išspręsite prezervatyvo (saugumo) problemą ir panaudosite tinkamą lubrikantą – būsite pasiruošę. Taigi, kur galite pasimėgauti meile vandenyje?

Baseine: Viešieji baseinai – tikrai netiks, kalbame apie baseiną namuose, sodyboje ir pan. Didžiausia problema – chloruotas vanduo, patenkantis ant ir į moters lytinius organus – tai gali sukelti nemažai infekcijų. Šiuo atveju geriausia alternatyva – oralinis seksas. Mergina gali atsisėsti ant baseino krašto ar laiptukų, o vyras ją tenkinti stovėdamas vandenyje (ar atvirkščiai).

Vonioje/duše: Jeigu jūsų vonia mažytė, pasimylėti misionieriaus poza gali būti iš tiesų keblu, tačiau dušo kabina – puiki vieta seksui stovint. Galėsite pasimėgauti drėgme, buvimu šlapiais, tačiau taip pat nerizikuosite, kad vanduo pateks į intymiąsias zonas. Dėl saugumo patariame pasirūpinti neslidžiu kilimėliu ar specialiais slydimą stabdančiais lipdukais ant grindų. Taip pat patogu turėti kažką, už ko galėsite pasilaikyti (stabilus stovas, lentynėlė ar pan.) – tai palengvins intymiausias akimirkas, sumažins fizinį krūvį.

Atviruose vandens telkiniuose: Sūrus vanduo – toli gražu nėra geriausias vaginos palydovas. Tokiu atveju geriausia išeitis – laiko patikrintas partnerio masturbavimas. Blogiausias dalykas kalbant apie vandenyno ar ežero seksą – tai smėlis. Kad ir kokie atsargūs būtumėte, šiek tiek smėlio vis tiek patenka į intymiausias vieteles. Patariame glamones pradėti vandenyje, tačiau sueitį tęsti ant sausos ir švarios žemės. Turėkite didelį patiesalą, kad net ir stipriai judėdami neprikrėstumėte smėlio.

Jeigu vis gi nusprendėte kvailioti vandenyje, įsitikinkite, kad abu mokate plaukti, o bangos nėra pernelyg didelės ir jūsų „neužsems“. Ir būkite atsargūs: seksas viešose vietose – draudžiamas, tad pasirinkite tikrai labai nuošalią vietelę.

Šlapios svajonės prieš realybę

Jei perskaitę straipsnį pagalvojote, jog seksas vandenyje – pernelyg sudėtingas ir erzinantis, galite rinktis tiesiog šlapias glamones. Nuogas masažas vonioje, muiluotos glamonės duše ar naktinės maudynės bei bučiniai ežere – puiki sekso pradžia. Tuo tarpu tolimesnėms šėlionėms galite susirasti patogesnę ir sausesnę vietelę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Tikrai geras straipsnis
Šiaip labai geras straipsnis, visada galvojau apie tai, bet nerizikuojame vandenyje mylėtis, išskyrus dušą...Ačių už gerą straipsnį, pasinaudosime patarimais ;)
Naujas komentaras