Kaip saugosi lietuviai? (APKLAUSOS APŽVALGA)

prezikai2.jpg
 
Šio mėnesio apklausoje klausėme Jūsų, kaip saugotės nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. Taigi, atėjo metas apžvelgti apklausos rezultatus ir įteikti erotišką dovanėlę vienam laimingajam!

Iš viso apklausoje dalyvavo 483 respondentai: 316 (65,4 %) vyrų ir 167 (34,5%)  moterys. Didžioji dalis apklausos dalyvių turi nuolatinį partnerį (84,1 5%) ir praktikuoja saugius lytinius santykius (56,5 %). 23,6 % respondentų įvardino, jog praktikuoja saugų seksą tik iš dalies, 9,9 % saugiu seksu užsiima ne visada ir 9,9 % nesisaugo.


Apklausos rezultatai

Kaip atskleidė apklausa, tarp lietuvių populiariausios kontracepcijos priemonės yra prezervatyvai. Prezervatyvus naudoja  47,8 % lietuvių, daugiau kaip ketvirtis respondentų teigė, jog praktikuoja nutrauktą lytinį aktą (26,1  %), kontraceptines tabletes vartoja, 6,8  % moterų, 7, 6 % dalyvavusių apklausoje renkasi spiralę, hormoninį kontracepcijos žiedą ar kitas apsisaugojimo priemones.


Apklausos rezultatai

Populiariausi atsakymai į  klausimą, dėl kokių priežasčių nenaudojate apsaugos priemonių buvo šie: 131 (27,1 %) respondentų teigė, kad tai jiems neaktualu, 54 (11,2%) - nori palikuonių ir 21  (4,3%) respondentų prisipažino, jog jiems apsaugos priemonėms tiesiog gaila pinigų.
 


Apklausa taip pat atskleidė lietuvių požiūrį į barjerinę kontracepciją. Į klausimą: "Kaip manote, ar barjerinė kontracepcija yra pakankamai saugus būdas siekiant išvengti nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų?", teigiamai ir užtikrintai atsakė 182 (37,7%) respondentai, 216 (44,7%) mano, jog barjerinės apsaugos priemonės tikriausiai yra saugiausias būdas siekiant išvengti nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų , ir 85 (17, 6 %) respondentai su šiuo teiginiu nesutinka.
 

Į klausimą, ar yra tekę gerti (pirkti) skubiosios pagalbos kontraceptikus, teigiamai atsakė 44,5 % respondentų ir 52, 8 % sakė, jog jiems to daryti neteko.


Apklausos rezultatai

Taigi, rezultatai atskleidė, jog didžioji dalis lietuvių gana atsakingai žiūri į lytinius santykius, o atsiradus netikėtoms aplinkybėms - imasi priemonių, jog sumažinti galimas nesaugių lytinių santykių pasekmes.
 

Na, o kad nemalonių netikėtumų būtų mažiau, vienam apklausos dalyviui skubame įteikti dovanėlę - įvairių skonių prezervatyvų rinkinį  Masculan Special Edition. Sveikiname p. Raimondą su laimėjimu!  Raimondai, dėl prizo su jumis susisieksime asmeniškai, el. paštu.


www.prekes.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras