Kaip sugundyti miegančią moterį?

8b139d55e17943010fcbe20a61826757.jpg
 
1 komentaras
Įsivaizduokite: po sunkios darbo dienos vėlai grįžtate namo ir jūsų partnerė jau miega, arba dėl darbo keliatės keliomis valandomis anksčiau nei moteris. Jūs taip nusiteikęs seksui, bet ji miega... Ką galite padaryti?

Atsargiai: Kad ir kuriuos seksualius veiksmus pasirinktumėte, visada atsižvelkite į mylimosios reakciją. Jeigu ji jaučiasi be galo pavargusi, neatrodo susidomėjusi ir akivaizdžiai nori tik miegoti – nespauskite ir neverskite jos. Juk viskas turi vykti maloniai!

Išmokite mylimąją pažadinti švelniai, lėtai, patogiai ir seksualiai – didelė tikimybė, jog sugundysite ją ir galėsite pasimėgauti puikiu seksu. Taigi, keletas patarimų:

Uždekite kambaryje keletą žvakių

Toks apšvietimas lems ramų atsibudimą, romantišką nusiteikimą, malonią nuostabą... Beje, vietoj žvakių galite panaudoti ir neryškią naktinę lempą.

Naudokite afrodiziakus

Paprasčiausias variantas – rinkitės kvapnią žvakę (su eteriniais aliejais). Taip moteris nubus dar maloniau ir žvaliau nusiteikusi.

Švelni muzika

Pasirūpinkite švelnia, lengva muzika – ji turėtų groti ne per garsiai, partnerė neturėtų nubusti ją išgirdusi. Kokią muziką rinktis? Atsižvelkite į mylimosios muzikinį skonį.

Glostykite jos pilvą, kojas bei krūtis

Švelniai glostykite moters kojas, šlaunis, pilvą, tuomet pereikite prie krūtų glamonėjimo (nuo jų pradėti nederėtų). Neskubėkite, būkite atidūs, rūpestingi... stipresniems prisilietimams metas dar ateis!

Bučiuokite

Pradėkite bučiuoti jos nugarą, pečius, kaklą, ausų spenelius. Beje, nenaudokite liežuvio ir apsiribokite švelniais lengvais bučiniais. Tada pabučiuokite partnerės lūpas – turėtumėte sulaukti atsako.

Žaiskite jos plaukais

Ranka paglostykite moters plaukus, pradėkite jais žaisti, lengvai pamasažuokite galvos odą. Tokie malonūs pojūčiai pražvalins partnerę bei paruoš artėjantiems didesniems malonumams.

Pašnabždėkite jai į ausį

Prigluskite ir žemu, raminančiu balsu pasakykite, kas dedasi jūsų galvoje. Pasistenkite būti romantiški, priminkite, kokia ji seksuali, kaip norite atsidurti jos viduje. Pasitelkite fantaziją: juk žinote, ką malonaus mėgsta girdėti mylimoji.

Nurenkite apatinius

Pradėkite glostydami intymiąją vietelę per kelnaites ir stebėkite moters reakciją. Jeigu matote pozityvų nusiteikimą (ji pasisuka arčiau jūsų, lengvai dejuoja ir pan.), du pirštus pakiškite po kelnaitėmis ir švelniai stimuliuokite klitorį. Nebūkite grubūs, nesiimkite stiprių glamonių, tiesiog atsargiai praverkite lytines lūpas, lengvai pažaiskite ir nurenkite kelnaites. Turite daryti tai vėžlio tempu!

Kūnų glamonės

Glauskitės prie partnerės nugaros, liesdami savo penį, leiskite moters kūnui jį pajausti. Apsižerkite ją (jai gulint ant nugaros ar ant pilvo – kaip norite), ir toliau glamonėkite,varpai kuo daugiau liečiant dailiosios lyties atstovės kūną. Tai bus nebe toks subtilus ženklas, jog esate pasiruošę seksui. Partnerė turėtų parodyti savo nusiteikimą.

Oralinis seksas jai

Visų pirma, praverkite lytines lūpas ir stimuliuokite klitorį pirštais. Tuomet lengvai lyžtelėkite (neskubėkite, kol moteris nėra pakankamai susijaudinusi). Kiekviena dailiosios lyties atstovė į tai reaguoja skirtingai, tad būkite atidūs. Po minutės kitos švelnių glamonių, jei viskas gerai, maloninkite partnerę stipresniais bučiniais, gilesniais prisilietimais, lyžtelėjimais.

Jauskite ją

Per naktį (ypač vyrams) padidėja hormonų kiekis, dėl to kai kurie žmonės nubunda susijaudinę, nusiteikę seksui. Tačiau tokie dalykai kaip rytinis burnos ar kūno kvapas kai kurias moteris tiesiog atbaido – pasirūpinkite mėtinėmis pastilėmis ir kitais reikiamais dalykais.

Taigi, kad ir kaip maloniai pasirinksite nustebinti moterį, nepamirškite būti švelnūs, atidūs jos reakcijai. Jei partnerė ir toliau miega – metas sustoti.

Jaudinančių seksualinių atradimų!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
rimtai geriau rinktis meiluze pritariu 100%
Naujas komentaras