Kaip sukelti skvirtingą? Žingsnis po žingsnio

oral-sex-aneurysm-582-1.jpg
 
2 komentarai
Skvirtingas tikrai egzistuoja, ir beveik kiekviena moteris jį gali patirti. Svarbiausia – susikoncentruoti į tai, kas iš tiesų veiksminga.

Šiais laikais, kai žmonės tyrinėja kitas planetas ir gali keisti genus, medicinos mokslas vis dar taip mažai išmano apie moters seksualumą. Visi žino, kad moterų orgazmas su skvirtingu, kitaip dar vadinamas moteriška ejakuliacija, yra realus. Tačiau kas būtent išsiskiria jo metu – net ir mokslininkam kol kas mįslė. Be to, žinių, kaip jį galima sukelti, pateikiama visai nedaug.

Visa, kas žinoma tiksliai, yra tai, kad skvirtingą lydi intensyvus malonumas, nesulyginamas su jokia kita moters patirtimi. Vyras,kuris sugeba suteikti moteriai tokį malonumą, sukelia jai itin stiprius jausmus. Tokio partnerio ji niekada nepamirš. Nors, tiesą sakant, dažniausiai skvirtingo sukėlimas yra susijęs ne su ypatingais jausmais, o su technika. Svarbiausia sąlyga – kad moteris partneriu pasitikėtų ir su juo gerai jaustųsi. Nevertėtų pamiršti, kad skvirtingą patyrusios moterys po jo dažnai pasijunta keistai, netgi susigėsta (viskas dėl klaidinančių abejonių, kas vis dėlto tai buvo – ejakuliacija ar šlapimo nelaikymo epizodas?), taigi santykiai turėtų būti išties grįsti abipusiu pasitikėjimu.

Apskritai seksologai tikina, kad skvirtingas – tai komandinis darbas. Pora turi dirbti kartu, kad jo pasiektų. Dauguma moterų negali to padaryti tiesiog lytiškai susijaudinusios – susijaudinimas ir užsivedimas aistrai turi būti išties didelis. Taigi pakankamai ilga įžanga privaloma. Ir net jei vyras daro viską teisingai, pačios moters indėlis vis tiek lieka labai svarbus. Taigi šiuos patarimus turėtų perskaityti ir jis, ir ji.

Kas yra skvirtingas?

Manoma, kad skvirtingą sukelia intensyvus taško G stimuliavimas. Tiesa, jei abejojate, ar G - taškas apskritai egzistuoja, veikiausiai šis teiginys sukels abejonių ir skvirtingo realumu. Ką gi, šio moksliškai niekaip neįrodyto reiškinio tikrumą įrodo tik jį patyrusių žmonių pasakojimai. Net ir šiandien kai kurie medikai tikina, jog skvirtingo metu išsiliejantis skystis yra jokia ne mistinė moters ejakuliacija, o tiesiog šlapimas. Kartais net pasiūloma moteriai treniruoti šlapimo pūslę ar atlikti operaciją, kad ateityje nekiltų „šlapimo nelaikymo“ epizodų. 

Be abejo, tai – klaida. Ir nors mokslas kol kas nežino, kas gi per skystis išsiveržia moteriškos ejakuliacijos metu (nepatikėsite – dėl labai paprastos priežasties: laboratorijos sąlygomis praktiškai neįmanoma sukelti skvirtingo, taigi kol kas nėra surinkta abejonių nekeliančių jo pavyzdžių!), aišku tik tiek: jis išeina ne iš šlapimo pūslės ir tai nėra šlapimas.  Labiausiai tikėtinas šaltinis, išskiriantis moterišką ejakuliatą – Skeno liaukos. Tai moters lytinės liaukos, atsiveriančios viršutinėje makšties sienelėje šalia šlaplės angos. Vieta aplink šias liaukas, manoma, ir yra G - taškas. Skeno liaukos gamina skystį, kuris sąlygoja makšties lubrikaciją. Pastebėta, kad Skeno liaukų dydis tarp moterų skiriasi, kas iš dalies paaiškina, kodėl moterys nevienodai dažnai ejakuliuoja.

Svarbiausia – turėtumėte žinoti, kad moters ejakuliacijos skystis yra visiškai nekenksmingas ir tai nėra kokia nors liguista ar nenormali būklė, kaip nors susijusi su silpna šlapimo pūsle ar šlapimo nelaikymu. Tai normali žmogaus kūno funkcija, pasireiškianti patyrus stiprų orgazmą. Ir, beje, skystis lengviau nuvalomas nei vyrų ejakuliatas. Taigi šalin mitus, pamėginkite tiesiog tai patirti!

1 žingsnis: Higiena.  Kaip jau minėta, tam, kad įvyktų moters ejakuliacija, labai svarbu, kad ji jaustųsi patogiai. Kadangi vyrui teks patenkinti rankomis, labai svarbu, kad jų oda būtų švelni, nagai nukirpti. Bet kokie aštrūs nago ar odos sukietėjimai, įtrūkimai, kurie gali sukelti partnerei skausmą, o tai sutrikdys visą procesą. Moteriai prieš seksą būtina nusišlapinti. Nors jausmas moteriai ejakuliuojant labai panašus į šlapinimąsi, ir pats reiškinys atrodo labai panašiai, moteris kur kas geriau jausis tiksliai žinodama, kad tai – ne šlapinimasis. Taigi eliminuokite net ir menkiausią galimybę. 

2 žingsnis: Preliudija. Įžanga turėtų būti pakankamai ilga ir išties gundanti. Kuo partnerė bus labiau susijaudinusi, tuo lengviau pasieks šlapiąjį orgazmą. Jaudinkite visas jos erogenines zonas, oralinis seksas šiuo atveju – kaip niekada parankus. Kuo ji bus labiau įsiaudrinus ir sudrėkus, tuo lengviau bus rasti jos G - tašką ir jį intensyviai stimuliuoti. Moteriai labai susijaudinus, G -taškas padidėja, išsiplečia, taigi sąlyčio paviršiaus plotas tampa didesnis.

3 žingsnis: Štai jis – G - taškas! Liežuviu malonindamas jos klitorį, vieną pirštą įkiškite į makštį, nagą nukreipę išangės kryptimi. Lankstykite pirštą pirmyn - atgal, tarsi juo ką nors kviestumėte prieiti. Tai yra patogiausias būdas rasti ir stimuliuoti G -tašką, kuris yra priekinės makšties sienelės viršuje. Nestipriai spaudykite, masažuokite jį tai sulenkdamas, tai ištiesdamas pirštą. Po minutės ar dviejų, įkiškite ir antrą pirštą, tęskite šį masažo judesį. Tai lengviausia padaryti rodomuoju ir didžiuoju pirštu.

4 žingsnis: Pagalvėlė ir lubrikantas. Šiuo metu ji jau turėtų būti labai susijaudinusi ir priartėjusi prie orgazmo. Padėkite po jos klubais pagalvę, kad jos dubuo pakiltų. Atsiklaupkite šalia. Nesvarbu, kiek jis sudrėkusi, šiame etape galite pasitelkti į pagalbą ir lubrikantą. Jei po to turėsite santykių su prezervatyvu, rinkitės vandens pagrindu pagamintą lubrikantą.

5 žingsnis: Atpalaiduojantys komplimentai. Beje, turėkite omeny, kad ši poza kai kurias moteris verčia pasijusti labai pažeidžiamomis. Pridėjus žinojimą, kad ji gali bet kada ejakuliuoti, turėtumėte išties pasirūpinti partnerės komfortu. Taigi komplimentai ir jūsų susijaudinimo demonstravimas – labai svarbu. Rodykite entuziazmą ir dalinkitės savo mintimis, kaip norite pamatyti ją ejakuliuojant. Fantazuokite apie tai, kad ji imtų labiau pasitikėti savimi. Švelniai spauskite du savo pirštus jos viduje. Kitais pirštais stimuliuokite zoną aplink lytines lūpas, išangę.

6 žingsnis: Intymus masažas išorėje ir viduje. Šiek tiek praplėskite. Jūs esate artimi, bet nepamirškite, kad visos moterys skirtingos. Šioje pozoje vienos ejakuliuoja per keltą minučių, kitoms gali prireikti ir 10-15 minučių stimuliacijos. Būkite kantrus. Nenustokite stimuliuoti jos G - taško pirštais. Moteriai didžiausią susijaudinimą kelia ne tai, kad jūs stumdote pirštus pirmyn - atgal. Toks judesys, atliekamas peniu, kelia daug daugiau malonumo. Tuo tarpu pirštai atlieka savo darbą lankstomi, ir tai – visai kitokia stimuliacija. Išnaudokite šį pranašumą, judinkite ranką ir pirmyn - atgal, ir pirštus atskirai. Stimuliuodamas G - tašką lubrikantu suteptu delnu nuolat lieskite ir kitus jautrius jos taškus, jaudrinkite klitorį. Taip jūsų du pirštai stimuliuos G - tašką, o delnas ir kiti pirštai – kitus taškus. Greitinkite savo judesius, kol pasieksite 2-3 judesius per sekundę. Bet stenkitės nesielgti grubiai, kad nesukeltumėte skausmo. Leiskite partnerei pačiai kontroliuoti judesių intensyvumą ir greitį – keletą kartų paklauskite, ar darote tai ne per greitai/ne per lėtai, galbūt ji nori intensyvesnių arba, atvirkščiai, švelnesnių judesių. Stebėkite, ar jos susijaudinimas ne mažėja. Laisva ranka glamonėkite apatinę jos pilvo dalį, moteriai labai susijaudinus šią vietą paspauskite delnu – taip jos pojūčiai dar labiau suintensyvės. 

7 žingsnis: Finalas – džiaugsmo fontanas. Kai ji jau bus visai arti orgazmo, suspauskite tarp pirštų jos G - tašką, tarsi suimtumėte pirštais slidžią sagą. Orgazmui prasidėjusi, ranką ištraukite ir makšties, tačiau toliau stimuliuokite klitorį. Tiesa, orgazmo metu kai kurios partnerės gali nebenorėti jokios stimuliacijos – atsižvelkite į jos rodomus ženklus. Jei viskas bus gerai, kai tik ištrauksite pirštus, ji patirs ejakuliaciją. Skysčio gali būti vos keli lašai, arba labai daug – tai individualu. Svarbiausia – ji turėtų patirti intensyvų viso kūno orgazmą, ekstazę.

8 žingsnis: Praktika, kurios galima išmokti. Prieš pat ejakuliuodama moteris patiria pojūtį, tarsi tuojau pat apsišlapins. Nesijaudinkite, to tikrai nebus. Manoma, kad patirdamos G - taško orgazmą moterys visada daugiau ar mažiau ejakuliuoja, tačiau jausdamosi nepatogiai stengiasi sulaikyti skystį. Kad patirtų nevaržomą orgazmą su skvirtingu, moteris pati turi suspausti dubens raumenis, tarsi šlapintųsi. Kad taip padarytų, ji turi labai pasitikėti savo kūnu. Kartą išmokusi, vėliau galės tai kartoti vėl ir vėl. Ejakuliuodama ji suvoks, kad šlapinimosi pojūtis buvo tik pirmomis akimirkomis, vėliau tai – visiškai kitoks jausmas.

9 žingsnis: Malonūs bandymai. Įmanoma, netgi labai tikėtina, kad iš pirmo karto jums nepavyks. Nenusivilkite ir bandykite vėl. Kai kurios moterys gali tiesiog nemokėti to patirti. Tačiau pabandyti verta. Jei moteris reguliariai daro Kėgelio pratimus, šansų, jog ji sugebės patirti ejakuliaciją, padaugėja. Na, o jei vis dėlto ir po keleto bandymų ejakuliuoti nepavyko – atsipalaiduokite ir pripažinkite, jog procesas buvo labai malonus.

10 žingsnis: Papildomos priemonės. Kai kurios poros dalinasi patirtimi, kad moters ejakuliacijos tikimybę labai sustiprina seksas naudojant suaugusiųjų žaisliukus, išbandant naujas sekso praktikas. Svarbiausia – nepamirškite: vyras, kuris gali moteriai suteikti TAI, yra nepamirštamas partneris, turintis didžiulį pranašumą prieš visus kitus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Ačiū už info
Squirtinanti mergina/moteris - didžiulė dovana sekse! :)
Naujas komentaras