Kaip sušokti striptizą: praktiški patarimai

demi.jpeg
 
Striptizas – bene labiausiai vyrus jaudinantis dalykas, ypatingai, jei šoka mylima moteris. Jei nerimaujate, galvodamos, ar Jūsų mylimajam tai patiks – skubame Jus nuraminti, tikrai taip! Visai neverta jaudintis, ar pavyks tai padaryti profesionaliai: kas gali labiau gundyti nei erotiškai šokanti mylimoji? Vis dėlto, kad tai padaryti pavyktų kuo geriau, duosime Jums keletą patarimų:

1. Praktikuokitės prieš veidrodį. Įsivaizduokite, kad šokate savo partneriui, stenkitės seksualiai judinti klubus.

2. Striptizui pasirinkite tokį apšvietimą,  kokiame geriausiai jaučiatės.

3. Įsitikinkite, kad jūsų oda glotni ir švytinti. Galite pasitepti kūno aliejumi ar losjonu.

4. Pasirinkite seksualius apatinius: niekam ne paslaptis, kad vyrai dievina prisegamas kojines ir keliaraiščius! Seksualiausios apatinių spalvos – juoda ir raudona.

5. Pasirinkite drabužius, kuriuos lengva nusimesti (pvz., nusegamą sijoną). Galite persirengti mokytoja, slaugytoja, mokinuke, stiuardese ar pan.

6. Pasirinkite  muziką. Bene populiariausia daina striptizui – „You Can Leave Your Hat On“, bet, žinoma, galite pasirinkti ir kitokią muziką. Ji turėtų būti lėta ir jausminga.

7. Šokdama nepamirškite akių kontakto – visą laiką žiūrėkite į savo mylimąjį – tai išties gundo.

8.Šokdama lieskite save rankomis – tai tikrai pritrauks jo dėmesį.

9. Po minutės šokio pradėkite nusirenginėti, darykite tai lėtai ir lieskite partnerį savo drabužiais, galite mesti į jį liemenėlę (tik nedarykite to su bateliais!) Nusirenginėti visada pradėkite nuo viršaus.

10. Kai liksite tik su apatinėmis kelnaitėmis, prieikite prie partnerio ir erzinkite jį, tarsi jis negalėtų Jūsų paliesti.

Galite paprašyti profesionalų pagalbos (pvz., jei ruošiatės sušokti striptizą kokia nors ypatinga proga), jie tikrai padės Jums pasimokyti šokio judesių.

Būkite  kūrybingos!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras