Kaip sužadinti aistrą: 13 žingsnių

download(9).jpg
 
5 komentarai
Išlaikyti aktyvų ir įdomų lytinį gyvenimą gali būti sunku, ypač jei jūs vedę jau daugelį metų. Laikui bėgant, lengvai įklimpstama į rutiną, o apie įvairesnį ir nuotaikingesnį seksą pamirštame. Tačiau yra būdų, kurie padės iš naujo pažadins jaudulį ir atneš daugiau įvairovės į jūsų miegamąjį.

Keletas idėjų, kurios padės padės  įžiebti aisros liepsnelę jūsų ir jūsų partnerio santykiuose:

1. Seksualios kojinės ir keliaraištis visada pakels temperaturą miegamajame. 

2. Apatinis trikotažas turi būti geros būklės. Dauguma apatinių atrodys seksualiai, jei jie bus švarūs ir tvarkingi. 

3. Galite pabandyti užšokti ant mylimojo juosmens ir pašokti jam viliotinį.4. Siųskite SMS ir laukite jo grįžtant. Pavyzdžiui, parašykite jam žinutę: „Aš negaliu tavęs sulaukti, ruošiu tau staigmeną“.

5. Jei esate toli vienas nuo kito, būtinai išbandykite seksą telefonu. Iš pradžių gali pasirodyti keista, tačiau įveikus šį etapą, turėsite jaudinančią seksualinę patirtį.6. Išbandykite naujas vietas seksas (mylėkitės ant stalo, skalbimo mašinos ar automobilyje, miške ar nuvykite į viešbutį).

7. Pamirškite visus draudimus. Lovoje nėra nieko blogiau už mąstantį žmogų.8.  Svarbu, kad jaustumėtės patogiai. Jei kuklinatės savo erotinių įgeidžių, užriškite jam akis.

9. Kalbėkite nepadoriai jei tik yra toks noras. Nesikuklinkite išsakyti  balsu savo nepadorių minčių. Kuklumui lovoje vietos nėra. 

10. Darydamos oralinį stimuliuokite erogenines zonas. Pavyzdžiui, tuo pat metu glostykite jo kelius.11. Padarykite staigmeną. Viskas ko reikės, laukti prie durų jo grįžtant, apsirengus provokuojančiais apatiniais.12. Pasinaudokite proga gauti gerą seksą, kada jis yra duše. Tiesiog nueikite palaikyti kompanijos. 13. Padėkite miegamajame daugiau pagalvėlių, jog būtų patogu išbandyti daugiau įvairių sekso pozų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Tai tu irgi turi ją užvesti, o ne tik laukt iš jos :)
sitam straipsny surasyta BEVEIK viskas ko prasau is savo moters...tikrai ne niekinis, Atrodo tokios paprastos detales, bet mane jos taip uzveda kad norisi ssuvalgyt savo(arba nebutinai) moteri :)
Patikek moterys dar daugiau zingsniu kiekviena diena padaro, taip kad padushku daugiau primetyt ar nusipirkt nepadoru apatini trikotazo, nieko sudetingo ;P
Jei reiktų tiek daug žingsnių - sekso visi neturėtume :D
o jei ta "nevykusi" pusė yra moteris? Nulinės vertės straipsnis
Naujas komentaras