Kaip tapti seksualiniu gigantu?

 
1 komentaras
Kodėl kai kurie vyrai gali atlikti penkis lytinius aktus per naktį, o kai kas sugeba pasimėgauti tik vienu. Atsakymą į šį klausimą norėtų gauti ir vyrai, ir moterys.

Norite prailginti seksą iki 15-20min? Privalote perskaityti knygą "Kaip prailginti seksą".

Seksualinis ekscesas – pakartotiniai vyriški lytiniai aktai, vykstantis daugiau nei vieną kartą per parą. Amerikiečių seksologai nustatė, kad iki 20 metų daugiau nei 55 proc. vyrų gali atlikti pakartotinus lytinius aktus, 35-40 metų pusė vyrų šį gebėjimą praranda, 55-60 metų tai gali atlikti tik 3 proc. vyrų.

Kazanovos perdozavimas

Ar sugeba vyras atlikti pakartotinius aktus, ar ne, priklauso nuo lytinių hormonų, visų pirma, nuo testosterono. Ji atsako ir už erekciją. Tačiau griežto ryšio tarp lytinių gebėjimų ir hormonų nėra: vis dėl to „meilės maratono“ trukmė priklauso ir nuo smegenų darbo.

Tiesa, subrendę vyrai net ir su nauja partnere nesugebėtų atlikti penkių aktų: maksimumas, kurį jie gali pasiekti – 2-3, ir būtinai su pertraukomis.

Reikia pripažinti, kad daugkartiniai lytiniai aktai turi labai svarbią reikšmę moterims, nes taip ją įaudrina. Ir tai ypač svarbu jaunoms merginoms, kurios susipažįsta su sekso pasauliu.

Norint tapti sekso-gigantu, reikia būti fiziškai aktyviam, teisingai maitintis, nepervargti ir būtinai ilsėtis prieš seksą. Tyrimai parodė, kad vyrams ypač naudingas yra plaukimas, kuris stiprina širdies ir kraujagyslių veiklą, be to, vanduo plaukikams masažuoja lytinius organus, o tai yra labai naudinga.

Protingai „pabaigti“

Vis dėl to ne tik sveikas gyvenimo būdas padės tapti seksualiniu gigantu. Atlikti daugkartinius lytinius aktus galima... išmokti.

Esmė ta, kad vyriška ejakuliacija ir orgazmas – ne vienas ir tas pats. Žinomi seksologai Masters ir Džonson ištyrė, kad tie vyrai, kurie sugeba atlikti seksualinius ekscesus, gali privesti save iki ejakuliacijos ribos, tada sustoti ir atsipalaiduoti, pajusdami orgazmą, neišliejant spermos. T.y. jei vyras išmoks „atskirti“ ejakuliaciją nuo orgazmo, jis galės atlikti daugkartinius lytinius aktus.

Amerikiečių gydytojai, tiriantis tokio pobūdžio problemas, rekomenduoja tam tikras metodikas, leidžiančias vyrams tapti nenuilstančiais Kazanovomis.

Technika „stop-start“

Taip gali būti gydoma ir priešlaikinė ejakuliacija. Jos esmė yra ta, kad vyras masturbuojasi beveik iki sėklos išsiveržimo, ir tada sustoja. Galų gale taip išmokstama patirti orgazmą be ejakuliacijos.

„Suspaudimo“ technika

Kai kurie specialistai pataria suspausti penio galiuką prieš įvykstant ejakuliacijai – dviem pirštais iš apačios ir didžiuoju pirštu iš viršaus. Patarimai: iš pradžių atsigulkite ant nugaros – juk dauguma vyrų, galinčių patirti daugkartinius orgazmus, patiria juos pozoje „moteris viršuje“. Lengvais judesiais stimuliuokite save beveik iki ejakuliacijos, tada nustokite ir suspauskite penį. Laikykite nuo 15 iki 20 sekundžių – tol, kol nesumažės ejakuliacijos požymiai. Tada vėl pradėkite masturbaciją. Išmokite save privesti iki ejakuliacijos ribos 3-4 kartus, prieš jai įvykstant.

Laikykite kiaušiukus apačioje

Prieš ejakuliaciją vyriški kiaušiukai savaime prisitraukia prie kūno. Jei bent iš dalies jie nepakils, vyras nesugebės atlikti pilną ejakuliaciją. Todėl galima sulaikyti spermos išsiliejimą, švelniai patraukiant kiaušiukus į apačią.

Neurozė nuo sekso

Kai intymiuose santykiuose žmogus nejaučia psichologinio komforto, tai gali privesti iki seksualinio nepasitenkinimo, net jei iš pažiūros lovoje problemų nėra.

Nepasitenkinimas dažniausiai iškyla esant blogai psichologinei situacijai: kai meilė baigėsi, pora yra nedraugiška ir artumas tampa našta. Žinoma, jei moteris turi tvirtą charakterį, ji gali net ir su nemylimu žmogumi sekso metu patirti orgazmą, nors ir nejaus jokio džiaugsmo ar laimės. O toliau seka organizmo „sukrėtimas“. Visų pirma, keičiasi moters charakteris: ji tampa dirgli, neigiamai emocionali, nesusivaldanti. Jos miegas blogėja, sutrinka širdies ritmas. Jei orgazmas yra silpnas arba jo iš viso nėra, nėra kraujo antplūdžio iš lytinių organų – jis ten užsilieka. Tuomet seka ir įvairios ligos: vaginitas, mastopatija, vėžys, gimdos miomos. Tokia situacija gali įvykti santuokoje, kai moteris dėl kokių nors priežasčių niekaip nepasiryžta išsiskirti su savo vyru.

Gydytojai teigia, kad dėl moters nepasitenkinimo kenčia ir patys vyrai. Vyrams gali iškilti erekcijos sutrikimai, pagreitintas sėklos išsiveržimas, problemos su prostata, su širdies ligomis, miego sutrikimai, sudirgimas. Žinoma, negalima iškart patarti tokioms poroms išsiskirti. Jei pora nėra vedę, galima pakeisti partnerį. O geriausia garantija ilgalaikiams santykiams – tai bendras požiūris į gyvenimą ir bendri interesai.

Norėdami visiems laikams atsikratyti Jus kamuojančios problemos, skubėkite įsigyti knygą "Kaip prailginti seksą". Ji laukia Jūsų!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Nelabai supratau prie ko cia tas paskutinis paragrafas. isas straipsnis apie vyrus ir staiga persokat prie moteru. Siek tiek ne i tema.
Naujas komentaras