Kaip tapti viliotinio profesionale?

1(31).jpg
 
Norėtumėte savo mylimąjį ypatingai nustebinti, tačiau nežinote, kaip? Tam puikiai tiks viliotinis! Viliotinis – tai šokio menas, skirtas kito žmogaus, dažniausiai mylimojo, gundymui bei jaudinimui. Nors šis šokis ir reikalauja nemažo pasiruošimo ar šiek tiek pastangų, jis neabejotinai atspindi ir visą pasitikėjimą partneriu, meilę bei neaprėpiamą aistrą jam. Tad jei jums tai pasirodė geras būdas paįvairinti santykius ir norėtumėte gerai įvaldyti šią savo jausmų išraišką, šiame straipsnyje bus pateikta keletas patarimų, kaip tai padaryti.

Mylėkite savo kūną


Vyrų akimis gražiausia ir patraukliausia moteris yra ta, kuri myli save tokią, kokia yra, ir nekompleksuoja dėl kažkurių savo išvaizdos trūkumų. Jei moteris pasitiki savimi, ji, be jokios abejonės, patrauks vyro dėmesį, jį sužavėdama. Tad, norint gerai išmanyti viliotinio meną, pirmiausia reikia neabejoti savimi – aistringas moters šokis tikrai užgoš visus jos trūkumus, vyras jų nė nepastebės ir mėgausis jam suteikta dovana, kuri simbolizuos partnerės pasitikėjimą juo, aistrą ir begalinę meilę.


Pasirūpinkite apranga


Viliotinis – šokis, reikalaujantis itin seksualios aprangos. Juk pagrindinis moters tikslas tuo užsiimant – gundyti vyrą, jį sujaudinti. Būtent todėl ruošdamasi savo vyro akims suteikti tokį malonumą moteris prieš viską turėtų užsukti į apatinio trikotažo parduotuvę ar tiesiog geriau pasikuisti po spintą ir pasirūpinti nauju  ar paprasčiausiai užmirštu, seksualiu apatinių komplektu. Puikiai suveiks kelnaitės su juostele, persišviečiantys nėriniuoti apatiniai, lengvas šilkinis chalatas ar naktiniai. Taip pat pikantiškumo tikrai pridės prisegamos permatomos kojinės virš kelių. Improvizuokite, išbandykite kažką, ko dar nesate bandžiusi, pavyzdžiui, kad ir sau neįprastą apatinių spalvą, ir pamatysite, kaip vakaras pavirs tobulu. 


Treniruokitės


Žinoma, vien aukščiau aprašytų punktų geram viliotiniui neužteks – reikia ir treniruotis. Todėl kai liksite namie viena, pasitreniruokite viliotinio judesius, apgalvokite choreografiją. Tam gali padėti internete patalpinti įvairūs vaizdo įrašai būtent šia tematika. Kaip bebūtų, yra pagrindiniai viliotinio judesiai, kuriuos reiktų prisiminti. Visų pirmas ir bene svarbiausias – judinti klubus sukamaisiais judesiais arba taip vadinama aštuoniuke. Klubų judinimas yra pagrindinis ir labiausiai aistrą žadinantis aspektas vyro atžvilgiu. Matydamas savo mylimos moters ritmingai judantį užpakaliuką, jis tikrai liks sužavėtas ir įaudrintas gerąja prasme. Kitas taip pat svarbus aspektas – lėtas ir seksualus nugaros lenkimas prie vienos iš kojų, lėtai ja slenkant rankomis, tarsi reiktų pasiekti savo kojų pirštukus, tik tai daryti gundančiai. Taip pat reiktų nebijoti pavarijuoti su savo plaukais: sukti savo plaukus, žaisti su jais ar atrodyti šiek tiek susivėlusia – sunku įsivaizduoti, tačiau visa tai vyrams yra tikrų tikriausias magnetas. 

Visa kita – moters improvizacija! Jei jausitės laisvai ir būsite atsipalaidavusi, tai vienas geriausių ženklų, jog pasitikite savimi ir žinote, ką darote.

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras