Kaip tinkamai fiziškai ir emociškai pasiruošti analiniam seksui

 
Nors analinį seksą per gyvenimą išbando kažkur tarp 55 ir 70 procentų žmonių, tačiau pirmas analinis aktas gali būti šiokiu tokiu iššūkiu, ypač moteriai. Tai ypač pasitvirtina tada, kai dar nesate žaidusi su savo išange arba nejautusi jai skirtos stimuliacijos. Tiesa ta, kad analiniam seksui ir analiniam aktui reikia pasiruošti. Ypač pirmą kartą turėtų būti skiriamas didelis dėmesys komunikacijai, kad išvengtumėte diskomforto, nemalonių pojūčių, skausmų ar kažko panašaus.

Nesvarbu ar jūs planuojate tai išbandyti su savo partneriu, grupinio akto metu ar solo žaidimuose, ar kažkaip kitaip – štai, kaip fiziškai ir emociškai pasiruošti analiniam seksui.

Informacijos pasiėmimas

Svarbiausia į analinį aktą neįnerti be tinkamo pasiruošimo. Tinkamiausias ir geriausias požiūris būtų toks, kad žinotumėte ir numatytumėte tai, ko tikėtis. Žiūrėdamos informacinius video, skaitydamos straipsnius arba bendraudamos su kitomis moterimis, kurios jau tai darė, nuimsite nuo savęs stresą, lengviau atsipalaiduosite. Apie analinį seksą sklando labai daug neteisingų mitų ir dezinformacijos, kuri klaidina vyrus ir moteris. Pagrindiniai trys analinio sekso aspektai, kuriais klaidinami žmonės yra: higiena, skausmas bei pasekmės.

Mitai apie higieną

  • Visada būtina pasidaryti enemą – klizmą. Tai nėra visiška tiesa, bet tam tikro pagrindo šis mitas turi. Toje analinės angos vietoje, kurioje vyksta stimuliacija – ekskrementai kaupiasi tik prieš pat išsistuštinimą, o tikimybė, kad dėl analinės stimuliacijos užsinorėsite tuštintis arba organizmas tai atliks savavališkai – beveik lygi nuliui. Kai ką, visgi, galima padaryti, kad išvengtumėte problemų ir mažiau jaudintumėtės. Nevalgykite per daug aštraus arba labai sunkaus maisto, išsituštinkite likus kokiai valandai iki akto. Tuo būdu nereikės atlikti kažko papildomo.
  • Analinio sekso metu lengva užsikrėsti ligomis – tik, jei tai darote nesaugiai. Būtinų priemonių sąraše yra pasiruošimas ir lubrikantas. Be pastarojo net nemėginkite atlikti analinio, niekas to niekada nerekomenduoja. Analinis seksas bus nesaugus tik tada, jeigu nenaudojate pasiruošimo ir apsaugos priemonių. Apsaugos priemonė – prezervatyvas, kuris apsaugos nuo problemų ir jus, ir vyrą. Analinio akto metu gali įplyšti išangės audinys, tada bus labai negerai. Jis tikrai neįplyš, jei sukursite slidumą su lubrikantu. Infekcijų ir užkratų išvengsite, jeigu po analinio akto iškart neis oralinis arba vaginalinis. Penis neturėtų iš išangės iškart pereiti į makštį arba burną. Jeigu šių taisyklių laikysitės – problemų būti negali. Kitu atveju, norint pavarijuoti sueitį, reikia intensyvaus pasiruošimo, daug patirties ir labai geros higienos.

Mitai apie skausmą

  • Būtinai skaudės. Netiesa. Kodėl? Ogi todėl, kad skausmo sąvoka bei pats skausmas yra labai subjektyvūs dalykai. Kad pojūčiai bus nauji ir kiek netikėti, turbūt taip, tačiau ar tikrai tai galima pavadinti nemaloniu skausmu – individualus moters apsisprendimas. Dauguma dailiosios lyties atstovių teigia, kad pirmojo analinio akto metu, ypač pradžioje – jautė diskomfortą, tačiau jis palaipsniui išblėso ir jos galėjo juo pasimėgauti. Tiesa, moterys, kurios reguliariai arba bent keletą kartų tai darė analiniu būdu teigia, kad po „įsivažiavimo į ritmą“, skausmo nebūna, sueitis tampa maloni, jautri.

Mitai apie pasekmes

  • Analinis seksas pažeis mano išangę ir žarnyną. Visų pirma tai penis turėtų būti kone 30 centimetrų ilgio, kad jam bent jau pavyktų pasiekti žarnyną, o ir sueities metu ir pats didžiausias vyras tokio gylio nepasiekia. Tad – tai neįmanoma. Problema tik ta, kad analinė anga, skirtingai nuo makšties – nesilubrikuoja ir tenka nuolat pasirūpinti drėgme ir slydimu analinio sekso metu. Jeigu naudojate lubrikantą – neturėtų būti jokių pažeidimų. Organizmas funkcionuos, kaip funkcionavęs.

Pasikalbėkite su partneriais

Kadangi analinio akto metu veiksme dalyvaujate ne tik jūs, o ir partneris, turite su jais pasišnekėti būtent šia tema. Apsibrėžkite taisykles, lūkesčius, nes tik tokiu būdu nekils kažkokių nesklandumų akto metu. Vyras turėtų žinoti, kad, jei tai jums – pirmas kartas, švelnumas yra ne tik pageidautinas, tačiau ir būtinas. Analinio sekso geriau yra neforsuoti. Kelias bus teisingesnis ir malonesnis, jeigu jausdama per didelį diskomfortą – aktą tiesiog nutrauksite. Pabandykite vėl, dar kartelį, tačiau per prievartą ilgų maratonų iš savęs nelaužkite.


Partneriai turėtų suprasti, kad jūsų kūnas pajus naują išbandymą ir turės jį įveikti, todėl jie turi įdėti visas savo pastangas ir visą rūpestį tam, kad tai padarytumėte kartu. Nereikėtų skubėti su giliais įsiskverbimais arba galinga sueitimi. Švelnesnis, lėtesnis aktas čia suteiks daugiau malonumo ir platesnes galimybes toliau mėgautis analiniu seksu. 
Pasirinkite ir tinkamas pozas. Šuns stilius arba jojikė yra tinkamiausios pozos pirmiesiems kartams, tačiau kitkas, kaip aplinka ar tema, gali priklausyti nuo jūsų individualių norų. 

Patyrinėkite save

Prieš besimėgaudama analiniu seksu, turite pamėginti ir pajausti ką reiškia analinė stimuliacija. Tą padaryti padės solo analiniai žaidimai. Pirštai bus geriausias įvadas, bet analiniai kamuoliukai ir analiniai kaiščiai – patys tinkamiausi ir geriausi, ypač pradedančiajai. 


Kamuoliukai – treniruoja išangę ir padeda išbandyti bei patobulinti save. Jie gali būti sumauti ant ilgesnio arba trumpesnio vėrinio, pagaminti iš metalo, plastiko arba silikono. Analinius kamuoliukus įsiskverbkite į savo išangę, kad pamatytumėte koks jausmas yra stimuliuojamas anusas bei kokiems pojūčiams reikės pasiruošti.


Kaiščiai – kiek kitokio principo žaislas, skirtas užkimšti analinę angą. Kūgio formos kaištis maloniai stimuliuoja jus iš vidaus, o tuo pat metu ir kiek pramankština audinius bei tą kūno dalį, kad sueities metu būtų mažiau diskomforto. 
Turėdama šiuos du žaislus, bet kuri moteris bus tinkamai pasiruošusi analiniam aktui ir galės tuo pat metu pamaloninti save ir pati.


Žaisdama su savimi ir tyrinėdama savo kūną, turite atrasti – jautrius ir nejautrius bei malonius ir nemalonius taškus. Galbūt konkrečiame ir tiksliame gylyje jausmas būna stulbinančiai ir galūnes stingdančiai geras, o kitokiame – nemalonus. Būna ir taip, kad moteriai plonas žaislas nesukuria jokių pojūčių, o tik vyro penis arba panašaus storio kaištis gali palepinti aštriomis sensacijomis. Visgi neskubėkite ir po truputį didinkite adrenalino dozę. Stačia galva nerti būtų neatsakinga.

Naudokite tai, kaip alternatyvą

Daug kas analinę sueitį laiko proga, išskirtiniu atveju. Pirmas kartas -  be abejonės toks ir yra, tačiau jį nebūtina bandyti tik tada, kai jūs labai to norite arba partneris neatstodamas zyzia ir maldauja. Analinis seksas gali būti taikomas per mėnesines arba kai norite paįvairinti lovos reikalus.


Vietoj to, kad įtiktumėte savo partneriui leidusi jam įeiti ten sutartą dieną, geriau pati spontaniškai tam pasiruoškite ir nustebinkite vyrą pranešdama jam savo intencijas bei lūkesčius. Vyrui tikrai patiks, kad jūs galvojate apie tai ir norite jį palepinti.

Niekada nesitikėkite, kad tai išspręs problemas arba pakeis santykius

Kai kurios moterys besiruošdamos analiniam seksui mano, kad po to, kai tai padarys ir tam pasiryš – išspręs absoliučiai visas santykių problemas, nebereikės rūpintis naujomis idėjomis ir kivirčų bei barnių tikrai niekada nebebus.

Klaidinga būtų ruoštis tam, kad dėka analinės sueities bėdos paims ir išgaruos. Seksualinis apetitas visai netrukus atsistatys ir negalima net tikėtis to, kad analinis aktas turėtų būti priemone daryti poveikį ar naikinti skirtumus tarp jūsų. Geriausiu atveju į analinį aktą žiūrėkite, kaip į vieną iš daugelio priemonių, kuri turėtų būti ne tik maloni, tačiau ir labiau jus suartins.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras