Kaip užmauti sargį? Ir taisyklingai, ir žaismingai!

stay-teen-condoms-heart.jpg
 
3 komentarai
Nors sargio užmovimą galima paversti vienu žaismingiausių preliudijos elementų, pirmiausia svarbu nepamiršti visų saugumo reikalavimų.

1. Patikrinkite prezervatyvo galiojimo laiką, nurodytą ant pakuotės. Ir įsitikinkite, kad pakuotė nepažeista.

2. Naudojant sargius ir lubrikantą, pastarasis turėtų būti pagamintas vandens pagrindu.

3. Atsargiai praplėškite pakuotę rankomis. Nepasiduokite pagundai padaryti tai dantimis. Jei pakuotę praplėšia moteris, turinti ilgus nagus, ji turėtų būti itin atsargi - nagu galima lengvai pažeisti ploną lateksą.

4. Kad nustatytumėte, kuria puse pridėti sargį, švelniai į jį papūskite - tada aiškiau matysis, kuria kryptimi suvyniotas rantelis.

5. Sargį maukite taisyklingai. Suspauskite jo galiuką, kad jame neliktų oro, ir tik tada pridėkite prie penio. Tada pradėkite švelniai mauti: pirštais braukite žemyn ties sargio ranteliu, ir jis turėtų vyniotis žemyn, apgaubdamas penį.

6. Neskubėkite, išvyniokite sargį lengvais, trumpais judesiais - taip bus lengviau jį užmauti nepažeidžiant. Vienu sklandžiu judesiu jo išvynioti tikrai nepavyks, tik padidės tikimybė pažeisti.

7. Jei turite apyvarpę, prieš maunant sargį ją reikia švelniai atsmaukti. Prieš tai ties apyvarpės viršumi galima užtepti mažutį lašelį lubrikanto - tada maunamas sargis slys lengviau.

8. Maunant sargį penis turėtų būti tvirtas, erekcijos būsenoje. Sargio galiuką prilaikykite suspaustą pirštais, o patį sargį per visą ilgį išvyniokite iki penio pagrindo. Jei penis - nepilnoje erekcijoje, užmautas sargis gali nuslysti arba trūkti.

9. Prezervatyvą nusimaukite iš karto po ejakuliacijos, kol dar nepraradote erekcijos. Kai erekcija silpsta, jis gali lengvai nusimauti savaime, taigi dalis spermos išsilies.

10. Panaudotą sargį ties pagrindu suriškite mazgeliu, įvyniokite į tualetinį popierių ir išmeskite į šiukšliadėžę.

Štai ir visos nesudėtingos instrukcijos, kaip prezervatyvą užmauti taisyklingai. O dabar metas pakalbėti apie tai, kaip galima šį veiksmą padaryti žaismingai.

1. Be rankų. Sako, vyrus toks metodas tiesiog veda iš proto. Moteris lūpas suvilgo lašeliu lubrikanto. Tada sargį, galiuku į viršų, prisideda prie lūpų, galiukas - ant liežuvio. Nuo lūpų sargis pridedamas tiesiai prie penio galvutės viršaus ir, apžiojus penį, lūpomis krašteliai stumiami žemyn, kol sargis visiškai išsivynioja.

2. Jis - vadovas. Moteris mauna sargį, tačiau jos rankas valdo vyras. Partnerė praplėšia sargio pakuotę, suspaudžia pirštais galiuką, o tada, valdydamas jos ranką, vyras pats reguliuoja sargio užmovimo procesą.

3. Kaubojė. Moteris išima sargį iš pakuotės, prideda jį prie penio, pirštais prilaikydama galiuką nuvynioja šiek tiek sargio žemyn - tiek, kad būtų apvilkta varpos galvutė. O tada apžergia partnerį kaubojės poza ir likusią sargio dalį mauna leisdama partneriui tuo pačiu metu skverbtis į ją gilyn. Jei reikia, padėtį galima šiek tiek kontroliuoti ir rankomis - siekiant užtikrinti, kad procesas tikrai vyktų sklandžiai.

Kad ir kokį būdą užmauti sargiui bepasirinktumėte, nepamirškite: jei tik jis nusimauna ar plyšta, seksas tampa nebesaugus. Todėl būtinai pasirūpinkite, kad šalia būtų ir atsarginė pakuotė. Ištikus nenumatytam atvejui, sargiui nusimovus arba plyšus, rekomenduojama per artimiausias keletą valandų išgerti vadinamąją kito ryto tabletę - nors ji neapsaugos nuo lytiškai plintančių ligų, užkirs kelią bent jau neplanuotam nėštumui.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
jo, 7 punktas, sutepkit sargi ish vidaus, kad imtu ir nuslystu nuo pimpalo kazkur giliai... jei sargi vynioji, lubrikantu nereik. ir trinties ten nereik mazhint..
Pasijuoktum, kai vaika kokiai uzstatytum laiku nenusimoves :D
"9. Penį nusimaukite iš karto po ejakuliacijos, kol dar nepraradote erekcijos. Kai erekcija silpsta, jis gali lengvai nusimauti savaime, taigi dalis spermos išsilies." Prajuokino... :D
Naujas komentaras