Kaip valdyti ir blokuoti moterišką orgazmą

GettyImages-1129809500_hero-1024x575(2).jpg
 
Galbūt teko kažką girdėti apie edging arba orgazmo blokavimą/valdymą? Tai tokia technika, kada sau arba šiuo atveju savo moteriškos lyties partnerei neleidžiate iškart pasiekti orgazmo. Tai dar žinoma, kaip orgazmo blokas. Pavadinimas gal ir skamba kiek grubiai, tačiau visa tai tėra žaidimo dalis, kada malonumą atidedate iki tol, kol galutinis „O“ būna toks galingas, kad jausmas – tiesiog fantastiškas. Tam reikia priartėti prie galutinio taško ir trumpam sustoti, tada vėl kartoti keletą arba dar daugiau kartų.

Kaip tą pasiekti?

Iš tiesų orgazmo valdymas nėra kažkas labai „kosmiško“ ar protu nesuvokiamo. Kaip jau skaitėte, tai yra tiesiog priartėjimas prie kulminacijos, bet neatsidavimas orgazmui. Pagrindiniai to privalumai yra daug stipresnis galutinis orgazmas bei ilgesnis aktas ar žaidimai. 

Jeigu žiūrėtume į moters orgazmą ir orgazmo valdymą, galime veiksmą suskirstyti į keturis etapus:

1. Su(si)jaudinimas
2. Veiksmas
3. Orgazmas
4. Atomazga

Pradėkime nuo susijaudinimo. Tokiu atveju, kada stengiatės valdyti savo ejakuliaciją, moterims padeda tam tikri suvaržymai. Susijaudinimo metu įsitempia raumenys, padažnėja širdies ritmas, kvėpavimas suintensyvėja. Kada moteris susijaudina, speneliai sukietėja ir kraujas suteka į lytinius organus, makštis sudrėksta. Tuo reikia pasinaudoti ir, kadangi moterys dažnai mėgaujasi paklusnia role, labai padeda minimalūs suvaržymai. Tai gali būti raiščiai, antrankiai. Nors orgazmo valdymas solo ir žaidimuose po vieną irgi veiksmingas – daug stipresnis poveikis, jeigu jūsų kūnu „piktnaudžiauja“ partneris(-ė). Leiskite susijaudinimui kilti. Artėkite prie orgazmo.

Perėjimas prie veiksmo

Čia gali prasidėti tikrosios linksmybės. Kadangi jūsų makštis bus pilnai sudrėkusi (tačiau nėra nieko gėdingo naudoti vandens pagrindo lubrikantą), o klitoris – itin jautrus, visas smagumas bus ranka pasiekiamas. Kadangi kūnas išskirs daug oksitocino, savaime jausite silpnesnę kūno kontrolę, norėsite atsiduoti. Čia jau vadeles visiškai perima jūsų partneriai. Su vibratoriumi, falo imitatoriumi viskas tik sustiprės, todėl drąsiai naudokite juos, jeigu turite. Be jų viskas irgi yra įmanoma, bet tikriausiai reikės daugiau pastangų. Nepamirškite, kad čia reikės daug daugiau komunikacijos negu siekiant įprasto orgazmo. Turite priartėti prie orgazmo, privesti prie jo savo partnerę, tačiau neleisti jo patirti.

Jausmai, kuriuos tokiu atveju moterys patiria dažniausiai yra: laukimas, susijaudinimas, baimė ir malonumas. Visi jausmai jaučiami iš geriausios savo pusės, ne erzinančiai ar varginančiai. Ta pati baimė – panaši į drugelius pilve, o ne graužianti ir slogi.
Tikriausiai nežinojote to fakto, kad meilė, seksas ir skausmas turi potencialą stimuliuoti organizmą tuo pat būdu? Ką tai reiškia? Ogi tai, jog sekso metu, tada, kai mylite ir tada, kai jums skauda organizme gali būti išskiriamos tos pačios cheminės medžiagos bei hormonai. Stresas bei skausmas susijaudinimo metu padeda išskirti didesnę dozę seratonino, todėl egzistuoja tokie dalykėliai kaip BDSM, pain play ir t.t. Būtent šių žaidimų apsuptyje ir atsirado tikroji orgazmo kontrolė. Čia truputėlis šiurkštumo ir grubumo nebebus skaudus ar nemalonus, o priešingai, turėtų pakelti viską į naują lygmenį. Visgi vėl svarbu akcentuoti komunikaciją, ypač, jei kažką darote pirmą arba antrą kartą. Kadangi vienas kito minčių skaityti negalite, seksualinę stimuliaciją reikia derinti su bendravimu, kad iš kontrolės išspaustumėte viską, ką galite.

Artėjimas prie orgazmo

Visų pirma, šios technikos mėgėjai rekomenduoja paeksperimentuoti pačioms moterims. Žaisdamos su savimi jos galės geriau pažinti savo kūną ir „orgazmo tašką“. Tai toks momentas, kada reikia sustoti, nes, jei toliau stimuliuosite – kelio atgal nebus, iškart patirsite orgazmą. Jeigu tiksliai žinosite, kada pasiekiate tokį tašką – bus daug maloniau taip išdykauti su partneriais. Iš jų irgi per daug nesitikėkite. Jeigu jie stengsis, tai dar negarantuoja maksimalių rezultatų. Turėkite sveikus lūkesčius ir įvertinkite pastangas, o, jeigu viskas ir neišėjo taip, kaip norėjote – visada galima pabandyti dar kartą. 

Visų antra, ši technika veikia daug geriau, jeigu sukuriate papildomą stimuliaciją, ne tik rankomis arba peniu. Vibratoriai, falo imitatoriai, BDSM elementai ir įvairūs raiščiai – tai, kas  sukuria geresnę atmosferą orgazmo kontrolei. Net ir vanilinio sekso mėgėjams tai nebus problema, kadangi menkas pikantiškas prieskonis nieko nesugadins, o tik pridės malonumo. Na, o kažkas naujo bei netikėto automatiškai jaudina. 

Trečias etapas – orgazmas

Nors bent 30 procentų moterų akto metu beveik niekad nepatiria orgazmo, jeigu viską įvykdysite teisingai – tarp tų 30 procentų jūsų pačių arba partnerių tikrai nebus. Artėdami prie orgazmo dar labiau sujautrinate smegenų dalį atsakingą už orgazmą, kūną paruošiate tikrai bombai. Žinokite dar vieną dalyką – neribotą skaičių kartų orgazmo tikrai neatidėsite. Vėliau moters lytiniai organai pasidaro per jautrūs ir stimuliacija dirgina bei erzina, o nebe jaudina. Maždaug 5 atidėjimai pradžiai turėtų būti tikrai pakankamas kiekis. Visgi, kiekvienas žmogus yra individualus ir jai gali pakakti 2-3 kartų arba reikėti 15-os. Stenkitės būti lankstūs bei pasiruošti įvairioms situacijoms. Vėliau, kai tokius žaidimus žaisite dažniau, galite bandyti didinti atidėjimų skaičių.

Atomazga

Yra du būdai, kaip galite elgtis po tokio stipraus orgazmo:

  • Tęsti
  • Baigti

Jeigu tęsite, partnerės kūnas negali būti per daug išsekintas, turėtumėte būti abu dar pajėgūs viską pakartoti. Teoriškai ir fiziškai tai įmanoma beveik visada, bet, jeigu nesijaučiate gerai arba matote, kad partnerė prastai reaguoja – paklauskite arba paprašykite viską nutraukti.

Jeigu baigsite šiuos žaidimus, bet vis dar būsite susijaudinę – pereikite prie įprasto akto arba „išlaisvinkite kontroliuojamą vergę“. Seksas po tokio stipraus moters orgazmo bus be galo karštas, o moteris bus pasiruošusi jus patenkinti visais įmanomais būdais. Svarbu, kad kontrolės žaidimą išpildytumėte iki galo, o tada galite pereiti prie kitų žaidimų. Na, o, jeigu tik to ir siekėte – atriškite savo partnerę ir viską nutraukite, iki kitų kartų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras