Kaip vestuvių naktį paversti ypatinga tiems, kam ji – ne pirmoji

 
2 komentarai
Jei vestuvių naktis jums ir jūsų vyrui bus pirmoji, tuomet sveikimai – ji neabejotinai bus ypatinga. Jei principas “tik po santuokos” vis dėlto nebuvo jums priimtinas, štai keletas patarimų, kurie padės jaunavedžių seksui suteikti išskirtinumo.

Pakeiskite savo apsaugos nuo nepageidaujamo nėštumo metodą

Šis paprastas pokytis gali lemti, jog jausmas bus (beveik) toks, tarsi vėl prarastumėte savo nekaltybę. Pavyzdžiui, jei visuomet mylitės su prezervatyvais, tą naktį pamėginkite be jų ir tikrai pajusite skirtumą. Taigi pakeiskite gumytes piliulėmis, diafragma ar bet kuo kitu ir neabejotinai pajusite pokyčių.

Dėvėkite aksesuarą

Gal atrodo kvaila, tačiau bus įdomiau jei jūsų seksas paprastai būna be jokių butaforijų. Negana to, vualį juk dėvite tik per vestuves... o ta peteliškė gali likti antram raundui.

Pasirinkite naują vietą

Taip, taip. Jūs visuomet įsivaizdavote, kad vestuvių naktis turi būti praleista lovoje. Bet kas sakė, kad viskas taip ir turi būti? Jei paprastai užsiiminėjate seksu lovoje, pabandykite paišdykauti vonioje, ant sofos arba atsirėmę į sieną.

Pasiruoškite muzikinį foną

Susikurkite savo grojaraštį, tai padės sukurti ypatingą nuotaiką. Neturite laiko ieškoti tinkamos muzikos – paprašykite savo pamergių! Juokaujam, neužverskite jų su seksu susijusiomis užduotimis.

Neskubinkite reikalų

Mėgaukitės šia akimirka. Tikriausiai būsite per daug pavargę techniškai nepriekaištingam seksui, tačiau vestuvių naktis jau vien dėl savo nuotaikos bus jūsų romantiškiausia ir intymiausia seksualinė patirtis.

Neturėkite per didelių vilčių

Sudėjus įtampą, išsekimą ir alkoholį, gali būti ir taip, kad per savo vestuves prisigersite, o tokiu atveju labai tikėtina, kad tai nebus pats įspūdingiausias seksas jūsų gyvenime. Viskas gerai. Pasistenkite mėgautis tuo, kas vyksta.

Perskaitykite keletą knygų apie seksą

O kodėl nepasinaudojus keletu ekspertų patarimų?

Pasikalbėkite vienas su kitu

Praleiskite šiek tiek laiko atsipalaiduodami, kalbėdamiesi apie vestuves, apie savo meilę vienas kitam. Tegu atmosfera tampa romantiška ir sentimentali. Arba, jei tai tave užveda, tapkite šiek tiek nešvankūs. Seksas po viso to bus intymus ir ypatingas.

Flirtuokite vestuvių metu

Labai paprasta praleisti visas vestuves sveikinantis čia su tetulėmis, čia su pusbroliais, pjaustant tortą ir kreipiant dėmesį į tūkstančius kitų detalių. Neužmirškite stabtelėti, įsispoksoti vienas kitam į akis, apsikeisti keliais bučiniais ir flirtuoti vienas su kitu. Tai sukels dar didesnį norą kiek vėliau likti dviese.

Nesimylėkite likus keletui savaičių iki vestuvių

Daug porų taip daro, kad vestuvių naktį seksas vėl suteiktų naujų potyrių. Kai kurie netgi atsisako sekso ištisus mėnesius iki vestuvių, kad tą naktį jaustųsi tarsi būdami nekalti.

Sukurkite atmosferą

Pasistenkite susikurti tinkamą nuotaiką. Užsidekite žvakių, atsineškite muzikos, pabarstykite žiedlapių ar dar ko nors, kas padės jums tinkamai pasijusti. Beje, nebijokite išspirti šeimos ir draugų per anksti. Tai jūsų vestuvių naktis. Nors jie tikriausiai jus erzins, iš tikrųjų, jie neabejotinai viską supras!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
kazin kiek pats merginu ,,padevejai'' :P ir jei tau vestuves nera kazkkas ipatingo tai nereiskia kad ir kitiems tas pat :) juk pirma naktis buna poros kaip vyro ir zmonos, tad ji turi kazkuo issiskirti nuo buvusiu :P
kam apgaudinet pati save? nesimylet dvi savaites iki vestuviu ir bla bla bla... bobiski skiedalai...jei jau nebuvai ta pirmoji ir nebusi ja, nereik cia nieko apgaudinet ir nesamonem uzsiimineti!!! siuolaikines panos pistis nori su visais, o isteket uz vieno!!!geriau jau gyvensiu vienatvej, bet padevetos nevesiu!!!
Naujas komentaras