Kaip vizualiai padidinti vyrišką pasididžiavimą?

Penis.jpg
 
2 komentarai
Vyrams penio dydis - svarbi ir itin jautri tema. Nors moterys tvirtina, kad svarbiausia ne vyriškio pasididžiavimo ilgis, o jo storis, erekcija bei mylimojo išradingumas. Net jei partneris jaučia diskomfortą dėl penio ilgio ar apimties, išradingumas lovoje, magiška pirštų galia atpirks visus nesklandumus.

Nors įtikinti mylimąjį, kad jo penio išmatavimai Jums visiškai nė motais, prilygsta kelionei iki mėnulio, tačiau rankų nuleisti ne valia. Vyrams penis tarsi galios, viršenybės ir konkurencijos įrodymas, todėl daugelis griebiasi pačių įvairiausių būdų, kad tik tai įrodytų. Vieni skuba įsigyti penio pompų, kurios nors laikinai suteiktų stulbinančių rezultatų. Kiti gamtą pergudrauti bando natūraliais, daug laiko ir pastangų nekainuojančiais metodais. Todėl jei ir Jūs norite vizualiai padidinti savo pasididžiavimą, pateikiame keletą patarimų.

Intymios vietos plaukų šalinimas. Rūpintis intymios vietos higiena privalo kiekvienas, save gerbiantis vyras. Nesvarbu, jam 18 ar 50 metų. Nereikalingų plaukų pašalinimas vizualiai padidins penį, taip pat oralinio sekso metu moteriai bus maloniau glamonėti Jūsų pasididžiavimą.

Dieta. Kad penis taptų didesnis, dauguma vyrų pasiryžtų pamiršti kelią link šaldytuvo. Nieko nuostabaus, jei vyro didelis pilvas, natūralu, kad penis atrodys mažas tarsi nykštuko. Todėl kai kuriais atvejais dieta ir reguliarus sportas tikrai ne pro šalį. Numesite nereikalingus kilogramus, labiau pasitikėsite savimi, vizualiai padidinsite penį o įėjimas į moterį bus gilesnis.

Tabletės. Penio didinimo tablečių poveikis yra šiek tiek kitoks negu tikitės. Jos dažniausiai pagamintos iš augalų, mineralų, gerinančių spermos kokybę ir kraujotaką. Tačiau išbandyti šią priemonę tikrai niekas nedraudžia. Rinktis tikrai turėsite iš ko, vienos efektyviausių ir geriausių atsiliepimų sulaukusios - Viamax Volumizer vyrams, Tabletės Penis XL (60 tab), ExxTREME tabletės Pajėgumui (2tab).

Vakuumo pompa. Penio pompos - dar vienas būdas pailginti penį keliais centimetrais. Gal vyras ir neprisipažins, bet rizikuos ištempti penį iki maksimalaus ilgio. Tokios pompos teigiamai veikia kraujotaką ir padeda pasiekti erekciją. Per vakuuminį siurblį pasiekiamas greitas ir staigus kraujagyslių išplėtimas, o rezultatas išlieka net 12 valandų. Galite rinktis vieną iš populiariausių Penio pompa Enlarger, kuri padidins penio apimtis, sustiprins erekciją ir ištvermę lovoje. Siekiantiems ilgalaikių rezultatų, geriausia rinktis Penį didinantis prietaisas „Andro extender“. Varpą didinantis ir tiesinantis prietaisas kurio efektyvumas net 97 %! Vidutiniškai paskaičiuota, kad reguliariai naudojant Andro extender prietaisą penį galima prailginti iki 5 cm ir praplatinti apie 1,5 cm.

Intymių prekių parduotuvėje prekės.suaugusiems.lt Jūsų laukia gausus erotinių prekių asortimentas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Penio didinimo tabletės - http://tonzes.com/penilt.htm
Naudoju jį dar tik 6 savaites. Mano penis tapo didesnis 2 cm.
Penio didinimo tabletės - http://bit.ly/111yeEJ
Naudoju jį dar tik 6 savaites. Mano penis tapo didesnis 2 cm.
Naujas komentaras