Kaip vyrams nuslėpti suvaidintą orgazmą

 
3 komentarai
Statistikos duomenimis, 23 proc. vyrų, pasitaikius bet kokiai progai, imituoja orgazmą.

Žinia, orgazmas atsiranda susitraukinėjant raumenims. O per vieną lytinį aktą vyro organizmas išlieja 1,5-5 ml sėklos. Tačiau paskui, po kiekvienos sueities, spermos mažėja arba iš viso jos nebelieka. Todėl moterims ir atrodo, kad tada vyras nebepatiria orgazmo, o tiesiog jį imituoja.

Prezervatyvas padeda nuslėpti suvaidintą orgazmą

Tačiau nori nenori kyla klausimas, o kam apskritai vyrams reikia imituoti orgazmą ir kokia jo paskirtis? Jei moterys suvaidina orgazmą nenorėdamos įžeisti vyro savimeilės, tai vyrai nenori pasirodyti silpnais ir bejėgiais. Nors apskritai jiems daug lengviau pasiekti orgazmą nei moterims. Mat vyrams nereikia stimuliuoti klitorių ar tašką „G“. Tačiau kartais atsitinka tokių momentų, kai ši „taisyklė“ neveikia. Pavyzdžiui, pasimylėjo su mylima moterimi du kartus, o jai mažai, nori dar... Todėl bijodamas pasirodyti esąs silpnos potencijos, jis nori viską „sutvarkyti“ tyliai ir nepastebimai, kad netektų aiškintis ar pyktis dėl to reikalo.

Pagrindinė orgazmo imitavimo taisyklė – tai prezervatyvo naudojimas. Be jo nuslėpti suvaidintą orgazmą nepavyks. Nors to gaminio iš latekso tiesioginė pareiga apsaugoti nuo nepageidautinų ligų, perduodamų lytiniu keliu, tačiau jis labai praverčia ir imituojant orgazmą.

Venkite „misionieriaus“ pozos

Tik nesugalvokite surengti vieno aktoriaus teatrą. Jokių teatrališkų dejonių ar aimanų, cirkiškų aikčiojimų ir dūsavimų. Reikia daryti viską taip, kaip įprastai. O jei neprisimenate, kaip paprastai pasiekiate orgazmą, tai kito lytinio akto metu viską įrašykite į diktofoną.

Įsidėmėkite: venkite „misionieriaus“ pozos! Nes mylintis šia poza, jus gali išduoti veido išraiška. Kadangi patys niekada nematėte savo veido išraiškos orgazmo metu, suklastoti ją bus ypatingai sunku. O štai jūsų partnerė tai tikrai matė ir apgaulė kaip ant delno. Todėl norint to išvengti, mylėkitės tik tomis pozomis, kai esate aprtnerei už nugaros.

Po to, kai jums neva baigėsi koitiniai traukuliai, greitai nusmaukite prezervatyvą ir susukę į servetėlę išmeskite jį į šiukšlių dėžę. Kažin, ar jūsų partnerė panorės knaisiotis tarp atliekų, susirasti ten prezervatyvą ir juo pasimėgauti.

Geriau neimituoti orgazmo

Svarbiausia, nepamirškite, kas turėtų vykti po „orgazmo“. Pamiršote? Tada primename: apkabinkite merginą, pabučiuokite jai į skruostuką ir apkabinę ją pamėginkite užmigti. Žodžiu, elkitės taip, kaip paprastai elgiatės. Tada tai jau tikrai niekam nekils jokių įtarimų.

Tačiau įsidėmėkite, jei pernelyg dažnai imituosite orgazmą, tai gali atsiliepti ir jūsų sugebėjimams mėgautis tikrais gyvenimo malonumais. Todėl elgtis taip, kaip aprašyta, galima būtų tik kraštutiniais ar ypatingais atvejais. O dar geriau – apskritai neimituokite orgazmo. Todėl perskaitykite ir iš karto pamirškite.

 
Komentarai (3)
Labai keista, kam to reikia? Jei moteri nukankinai ir ji nieko nebenori, paprasyk jos, kad tave ji privestu iki orgazmo burna, ranka... Pamaloninta moteris tiesiog jaus pareiga tave patenkinti :-) Na, nebent ji visiska egoiste.
koks tikslas ji vaidint, na gerai, jei as kaip moteris nebaigiau, o jis sugebejo pratest ir leido man tai padaryt, man jo skirtumo ar jis trecia karta baige ar ne. Plius viduj ten ir taip buna slapia po keliu aktu, tai tikrai nepasijus ar dar karta issiliejo sperma ar ne
O kam ji slepti, jei loxas ir nesugeba pasitenkint....
Naujas komentaras