Kaip žmonės vadina savo intymias vieteles

shaving-privates.jpg
 
Tai, kaip žmogus vadina savo intymias kūno vietas, daug pasako apie jo požiūrį į seksą. Didysis Džo? Tarpeklis? O gal Dangoraižis ar Margo? Filmo "Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų" herojė ir jos vaikinas ilgai negalėjo nuspręsti, kaip pavadinti jo organą. Mergina norėjo ko nors netikėto, pavyzdžiui, Princesė Sofija, o vaikinui patiko brutalesni variantai - tarkim, Špaga arba Buivolas.

Skirtingos pozicijos vardų klausimu veikiausiai reiškė skirtingą elgesį lovoje. Seksologai tikina, kad pravardės, kurias žmonės suteikia intymioms kūno vietoms, daug pasako apie tų žmonių požiūrį į seksą. Išsamaus žodyno kol kas niekas nesudarė, tačiau keletu svarbių atradimų galima pasidalinti.

Gyvūnai

Populiariausių intymių anatominių pravardžių viršūnėje - katinėlis ir drambliukas (vyrams) arba katytė, bebriukas (moterims). Ne taip jau blogai. Žmonės, pasirinkę tokias metaforas, labai ištikimi, atsidavę partneriui. Jie linkę į pastovumą, orientuojasi į tradicines vertybes. Tačiau yra ir kita medalio pusė: jie dažnai būna infantilūs, bijo permainų. Taigi jei gulite lovoje su "drambliuko" šeimininku ir beviltiškai ilgitės įvairovės - teks apsišarvuoti kantrybe ir permainas planuoti atsargiai, po truputį.

Asmenvardžiai

Džonis, Jonas, Mykolas, Algelis... Ne, tai - ne vakarėlio svečių sąrašas. Žmonių vardus savo intymioms vietoms duoda savininkiškos, egocentriškos asmenybės. Jie visų pirma galvoja apie savo malonumą. Be to, tokie vyrai (moterys kur kas rečiau vadina savo vaginą žmogaus vardu) linkę bėgti nuo atsakomybės, dėl nesėkmių lovoje kaltę suverčia kitiems. Šie žmonės tarsi pripažįsta, kad jų organas - tai asmenybė, su savo charakteriu, taigi gali elgtis tam tikra prasme nepriklausomai nuo šeimininko valios. Atsiriboti nuo to, kas tarp jūsų įvyko, šiems vyrukams paprasčiau - pasąmonė vis primena pasiteisinimą: čia - ne aš, čia - JIS.

Prietaisai, įrankiai

Instrumentas, visraktis, kombainas slepiasi tiesmukų, bet emociškai uždarų vyrukų kelnėse. Jie nenoriai atveria savo jausmus, nedemonstruoja emocijų. Jiems svarbiausia - sekso technika. Tačiau net ir toje technikoje jie - pakankamai riboti, veikia tarsi pagal instrukciją. Kitaip tariant, jei lovoje ilgitės emocijų, aistrų ir fantazijų, neturėtumėte gaišti laiko su agregatais ir mechanizmais.

Kas nors neįprasto

Nebanalų, išskirtinį seksą mėgstantys žmonės ir savo intymias kūno vietas gali vadinti įspūdingais vardais. Eifelio bokštas, Tutanchamonas, Obeliskas ar Kapitonas rodo, kad jo savininkas mėgsta eksperimentus, yra išradingas, daug dėmesio skiria malonumams. Moterys šioje srityje neretai taip pat parodo puikų skonį: Fiordas, bedugnė. skrynelė... Šie žmonės dažnai turi lyderio savybių, noriai laužo taisykles. Jie dievina laisvę, todėl pastovumo ir prieraišumo tikėtis neverta.

Tiesiai šviesiai

O kas, jei žmogus jokiais vardais savo organų nevadina, išsiverčia tiesiog su "organu", "vagina" ar panašiais sinonimais? Tai - norma, kuri reiškia tik tai, kad žmogus adekvačiai vertina savo kūną, priima jį tokį, koks yra. Jis nepuoselėja nerealių fantazijų, nebijo akistatos su savo mintimis.

Per aplinkui

Jei žmogus drovisi ištarti net ir medicininius lytinių organų pavadinimus - tai reiškia, kad jis susikaustęs, kompleksuotas. Žmogus, vietoje žodžio varpa sakantis "jis", arba vietoje vagina - "ten", veikiausiai yra drovus, vengia atvirai kalbėti apie savo jausmus ir troškimus. Tokie žmonės veikiausiai abejoja savo sugebėjimais lovoje.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras