Kalėdinė kelionė su... sekso žaislais?

417434_253_48000_ruhMac6Dp.jpg
 
Kalėdos – ne tik sočių vakarienių su gausia giminaičių kompanija, bet ir romantiškų kelionių metas. Labai gali būti, kad su savimi norėsite pasiimti ir vieną-kitą daikčiuką, kuris jūsų meilės žaidimams suteiks daugiau pikantiškų prieskonių. O gal tai taps dovana jūsų mylimam žmogui?

Šiaip ar taip, supakuoti į kelionę sekso žaislus gali būti kebloka, ypač jei yra nors menkiausios rizikos, kad jūsų lagaminą gali patikrinti oro uoste. Kaip saugiai ir maksimaliai diskretiškai vežtis sekso žaislus?

Išimkite baterijas. Tikriausiai visai nenorėtumėte, kad jūsų lagamine jūsų meilės žaidimų atributas pradėtų vibruoti ar burgzti.

Nuvalykite. Higiena gyvenime – labai svarbu. Sekso žaislai – ne išimtis. Jei vežatės į kelionę sekso žaislų, sudėkite juos į švarius plastikinius maišelius. Geriausia – kad maišeliai būtų užtraukiami ir sandarūs, taip jūsų erotiniai palydovai išliks švarūs net jei šalia jų kas nors išsipils.

Dydis – svarbu. Jei keliaujate lėktuvu, atkreipkite dėmesį, kokio dydžio jūsų lubrikanto ar sekso žaislus dezinfekuojančios priemonės buteliukas. Jei jis didesnis nei 100 ml, į rankinį bagažą jo nedėkite, palikite lagamine, kurį atiduosite į bagažą. Taip išvengsite nemalonios situacijos patikrinimo poste.

Jokių smaigalių! Į rankinį bagažą geriau nesidėkite nei aštrių, nei metalinių daiktų – antrankių, falo imitatorių, analinių kamščių ir kt. Ir bet kokio žaislo, galinčio bent kiek priminti ginklą.

Pasakykite iš anksto. Jei keliaujate tik su rankiniu bagažu ir manote, kad kuris nors iš jūsų sekso žaislų gali sukelti įtarimą oro uosto apsaugai, verčiau iš karto apie tai pasakykite darbuotojams. Geriau diskretiškai informuoti apie tai, ką vežatės bagaže, nei paskui raudonuoti sukėlus įtarimą. Nepamirškite: jei tik kils įtarimų, jie gali patikrinti jūsų bagažą viešai!

Žinokite įstatymus. Kai kuriose šalyse sekso žaislai apskritai draudžiami. Todėl vertėtų iš anksto susipažinti su tos šalies įstatymais. Sekso žaislai laikomi nelegaliais Indijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Saudo Arabijoje ir netgi kai kuriose JAV valstijose. Taigi čia problemų gali kilti ne tik oro uoste, bet ir viešbutyje – jei darbuotojai tarp jūsų daiktų pastebės draudžiamų daiktų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras