Karščiausi žodžiai lovoje

Stocksy_txpa92d3c793gW000_Small_338631.jpg
 
10 komentarai
Kai svarstote apie tai, kas gi padaro seksą nuostabiu, tikriausiai pirmiausia kyla tokios mintys: tai, kaip liečiate vienas kitą, pozos, kurias bandote, kūno dalys, į kurias koncentruojatės...

Tačiau dažnai pamirštamas dar vienas dalykas – žodžiai, kuriuos tariame sekso metu.

„Kalbėjimas ar erotinių žodžių girdėjimas organizme skatina dopamino perdavimą, o tai labai svarbu seksualiniam susijaudinimui, malonumui“,- pasakoja knygos apie seksualinius malonumus autorė. Žodžiai gali padidinti tiek emocinį, tiek fizinį pojūčių intensyvumą.

Skamba puikiai... tačiau ką iš tiesų dera pasakyti, kad tai neatrodytų juokinga? (Kol nesate porno žvaigždė, žodžiai „Tvirtai ir stipriai padaryk mane, blogasis berniuke“ - tikriausiai nebus ypač tinkami).

„Dauguma moterų dvejoja, kas iš tiesų skamba seksualiai, nesijaučia tikros, tad verčiau nesako nieko“,- teigia seksologas. Tam tikru būdu tylėdamos dailiosios lyties atstovės praleidžia dalį malonumo, o tai nėra teisinga.

Vienoje radijo laidoje vaikinai atskleidė, kokios frazės priverčia juos kaisti iš susijaudinimo („Aš ateinu, ateinu“).

Kas malonina moterų ausis? Šiuo klausimu pagelbėti sutiko tos pačios knygos apie seksualinius malonumus autorius.

Jo malonumui

„Aš tuoj baigsiu!“. Taip paprasta, bet taip galinga. Anot psichologo, buvimas nuostabiu meilužiu – pirmasis dalykas, kuriuo trokšta didžiuotis kiekvienas vaikinas. Pasakymas, kad artėja orgazmas, jiems tarsi galutinis pagerbimas. Tai įrodymas, jog partneris jus iš tiesų patenkina. Taip pat tokiu momentu vyras jaučia, jog esate susijaudinusi tiek, kad nebegalite savęs kontroliuoti – frazė sufleruoja, kad net jei bandėte, nebegalite sulaikyti artėjančio malonumo bangos. Taigi, pranešimas apie besiartinantį orgazmą padidina abejų partnerių pasitenkinimą.

„Plius, kadangi dauguma vyrų būna pasiruošę baigti anksčiau, toks pasakymas jiems tarsi leidimas“,- sako rašytojas.

Jos malonumui

Moterys trokšta kažko ne tokio fundamentalaus. Štai ką siūlo knygos apie seksualinius malonumus autorius: „Dievinu jausmą, kai tu (veiksmažodis) mano (kūno dalis)“, pavyzdžiui „Dievinu jausmą, kai tu bučiuoji mano kaklą/ lyžteli mano krūtinę“.

Autorius paaiškina: „Pojūčių išreiškimas žodžiais priverčia sukoncentruoti į tai dėmesį, o tai sustiprina patiriamą malonumą“.

Tai panašu į kažkokio labai gardaus patiekalo valgymą – kalbėjimas apie tai, kaip skanu, priverčia tik dar labiau mėgautis maistu.

Anot rašytojo, ši frazė gali padėti ir tuo atveju, jei kankina stresas, dvejonės dėl pašalinių dalykų ir sunku susikaupti – garsus pasakymas to, kas vyksta, priverčia tą minutę į tai ir susikoncentruoti (tiek vyrą, tiek moterį).

Taip pat autoriaus pasiūlyta frazė gali padėti išsiaiškinti antrosios pusės jautriausias vietas... ir niekada jų nebepamiršti sekso metu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (10)
Ash galiu testi ir as baigiau...nesvarbu....skamba ziauriai seksualiai, kaip ir viskas, ka bepasakytum ;)
o taip! ;D
Būtent!!! Vyrai kalbėkit, tai tiesiog varo iš proto
Taip taip, snekekite vyrai, jatau, ar taip suknku suprasti ..
mensu, dėkui už pastebėtą klaidą, pataisėme ;)
aš ateinu :D pažodinis vertimas iš anglų... manau coming ir cumming skiriasi
Niekur nedingau:) Kas teiraujasi?:)
Simai, kur tu dingęs esi :(((( ??????
Brangioji,aš tave dabar dulkinsiu,nenusirenk.........:)
Miau miau miau kalbekim atviriauuuuu :)))
Naujas komentaras