Kas labiausiai erzina sekso metu?

 
3 komentarai
Grupelė Čikagos Universiteto seksologų apklausė 5000 abiejų lyčių amerikiečių jaunuolių, bandydami išsiaiškinti, kas, jų manymu, labiausiai erzina sekso metu.

1. Egoizmas (34 %)

Ne iš viso, o vyriškas. Merginoms labai nepatinka, kai iš savo organizmo pašalinęs „genetinę medžiagą“, vyras mano, jog savo pareigą atliko ir po to tiesiog egoistiškai užmiega.

2. Mitinio G taško ieškojimas (31 %)

Kokias kančias tenka patirti moterims, stengiantis šaltais nervais iškentėti visą naktį trunkančias susidomėjusių partnerių to taško paieškas: „Mano eks-vaikinas tiesiog išvesdavo mane iš kantrybės tuo, jog valandų  valandas čiupinėdavo mane iš vidaus, stengdamasis sukelti superorgazmą.

Ir kiekviena mūsų naktis prasidėdavo būtent nuo šių paieškų. Dėl to dingdavo bet koks noras mylėtis. Aš kentėjau, bet  vieną gražią naktį man tai nusibodo...“ – pasakojo viena iš apklaustųjų. Beje, dėl „G-paieškų“ dažniausiai kenčia 21-35 metų moterys.

3. Atsiliepimas į telefono skambutį (29 %)

Kai kurie, per daug darbštūs vyrai, net sekso metu toliau galvoja apie darbą, atsiliepdami į skambučius arba prsimindami, jog pamiršo paskambinti verslo partneriui. Daugelis apklaustųjų merginų mano, jog tokiems „verslininkams“ reikia tiesiog nupjauti visą jų „turtą“ ir palikti jiems telefoną, kuris jiems jau yra tapęs pasitenkinimo šaltiniu.

4. Nereikalingas balso aktyvumas (22 %)

Abiejų lyčių apklaustieji vieningai sutiko, jog dejavimas ir riaumojimas ne tik tai sukelia juoką, bet ir patį tikriausią susierzinimą. Ypač erzina posakiai iš porno filmų: „Ooo, ja, ja, das ist fantastiš!!!“ arba „Fak mi, fak mi, harder, harder!!!“, „Mažyte, aš jau tavyje!!!“ ar „Taip! Pajausk mano draugužį!!!“.

5. Ėjimas į tualetą pačiu įdomiausiu momentu (19 %)

Toks keistas poelgis taip atstumia, jog jis lieka nepakomentuotas.

6. Moteriškos krūtinės „melžimas“ (16 %)

Merginoms ir moterims nepatinka, kai vyras krūtinės glamonių metu leidžia „žindymo“ garsus („čmok, čmok“), o viskas dėl to, jog mylintis su nepatyrusiu jaunuoliu reikia ypač iškrypusios fantazijos.

7. „Ei, padarom tai greitai“ (9 %)

Seksas nemėgsta sprinterių. Bent jau moterų akimis ir iš jų pozicijos.

8. „Mačizmo“ pasireiškimas

Elgesys kaip tikro „mačio“  labiau traukia vyrus, nei moteris, kurioms seksas stiliumi „aš seksualus gyvulys“ labiau reiškia grubumą, nei aistrą. Įrodymas, jog toks „mačizmas“ yra paplitęs JAV, tai, jog dauguma apklaustųjų moterų teigė, jog joms trūksta vyriško švelnumo.

9. „Purvinas“ seksas (5 %)

Šlykštūs keiksmažodžiai lovoje traukia tik mažumą, ypač, kai visuomeniškai suvokiama, jog su pratneriu reikia kalbėti gražiai.

Vertėtų paminėti, jog šioje apklausoje dauguma pretenzijų buvo pareikšta vyrams ir tam yra pagrindo, bet iš metodologinės pusės tai nėra teisinga, dėl to, jog tikriausiai ir vyrai ne visada patenkinti moterų elgesiu...

 
Komentarai (3)
"Ne iš viso, o vyriškas. Merginoms labai nepatinka kai iš savo organizmo pašalinęs „genetinę medžiagą“, vyras mano, jog savo pareigą atliko..." ir vapse kodel nera tokio dalyko kaip "vyrams nepatinka" ? Cia mazdaug vyro pareiga patenkit abu, o moters pareiga turet skyle tarp koju, gulet ir priekaistaut del xujovo sexo? Greit pagal tokius straipsnius tas websaitas vadinsis feminizmas lt, nes verciat totalu brieda is amerikieciu nusivylusiu feminisciu pigiu straipsniuku ..
vat butent juokingas pasakymas apie egoizma. Jeigu vyras pasitenkina per 15min neskaitant preliudiju, o pana salta kaip lenta guli ir ja drozt toliau reik tai kieno cia kalte? Mazdaug baigei ir ja dar liezuviu malonink kokia valandike kol liezuvio nejausi ar kaip? Gi yra tam tikras moteru procentas (gana didelis), kurios iki 30m.(+) nejaucia vaginalinio orgazmo, tokia jau fiziologija. Tai jei ir klitorinio orgazmo per tiek laiko nepajunta tai egoizmas cia is moters puses turetu but kad pati net nenusiteikia tam psichologiskai. Ziauriai uzp*sa skaityt feministiskus tokius prikolus kad vyrai vos ne kaip arkliai turi art - save patenkint ir dar moteri, o ji tik siaip pagules pasidazius ir pabus grazi kol tu ja kaip lenta obliuosi...
Čia ne egoizmas, o fiziologija :) Po orgazmo vyras iš karto atšala ir seksas jam daugiau neberūpi. Aišku, iš mandagumo ir gerbdamas partnerę galėtų padėti ir jai pasiekti orgazmą, net jei jam sekso ir nebesinori. :) Todėl aš siūlau vyrams elgtis džentelmeniškai, t.y. pirmiau patenkinti moterį :)
Naujas komentaras