Kas lovoje moterį verčia nuobodžiauti?

bored-woman-in-bed-with-spouse_z4e9bv.jpeg
 
Kiekvienas vyras lovoje nori būti tikras karalius ir neleisti savo moteriai nuobodžiauti. Padėdami išvengti šios katastrofos, pateikiame sąrašą dalykų, kurie priverčia moterį žiovauti iš nuobodulio. Skaitykite ir semkitės patirties, mielieji vyrai!

1. Leidimas tęsti. Jei mylimąją pažįstate pakankamai ilgai ir žinote jos kūno kalbą, emocijas, niekas kitas taip negadina nuotaikos, kaip audringų glamonių metu išgirstas oficialus prašymas tęsti veiksmą. Tokiu atvejų nereikia žodžių, užtenka geidulingo žvilgsnio ar jaudinančio prisilietimo.

2. Mechaninis seksas. Dauguma moterų sutiks, kad seksas be aistros yra ganėtinai nuobodus, jokia moteris nenori būti sekso lėle, skirta vien tik instinktyviam vyro poreikiams patenkinti. Nesakome, kad kiekvienas seksualinis susidūrimas turi būti iš proto vedantis, tačiau nereikėtų pamiršti vidinį virpulį keliančių prisilietimų, glamonių ir bučinių, kurias dievina kiekviena moteris. Prisiminkite kaip stipriai mylite savo moterį ir į santykius įpūskite kibirkštėlę aistros.

3. Nesikeičiančios sekso vietos ir pozos. Jei sekso metu moteris sugebėjo įsiminti įtrūkimus jūsų miegamojo lubose - Jūs turite didelių bėdų. Nesijaudinkite, paprastas sekso vietos pakeitimas gali ištaisyti šią situaciją. Pamylėkite moterį duše, ant virtuvinio stalo, automobilyje, miške, paplūdimyje - galimybės neribotos. Pasitelkite vaizduotę, mylimoji liks maloniai nustebinta!

4. Seksas padauginus alkoholio. Grįžote iš vakarėlio itin gerai nusiteikęs ir pasiruošęs paskutines jėgas atiduoti seksualiniams malonumams? Verčiau atsisakykite šios idėjos ir palaukite ryto. Moterys nemėgsta, kai prie jų priekabiauja neblaivus asmuo, nesvarbu net jei jis jų pačių svajonių princas.

5. Per ilgas žaidimas su speneliais. Nustokite galvoti, kad speneliai lyg guminukai, kuriuos galima į valias kandžioti. Jie labai jautrūs, todėl norėdami ilgiau juos paglamonėti būkite itin švelnus. Galite švelniai juos laižyti tarsi ledinuką ar vedžioti pirštais. Tačiau jokiu būdu nepersistenkite!

Pastangos ir geri norai - didžiausia vyro dovana moteriai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras