Kas yra intymi šukuosena? (foto)

 
5 komentarai
Tvarka bikini srityje – vargu, ar reiškia ištvirkimą ir rafinuotumą. Visų pirma, tai pagarba: pagarba partneriui, pagarba sau. Tvarkingas kirpimas žemiau pilvo – tai savotiška asmeninė kultūra. Tai higieniška ir estetiška.

Manoma, kad moterys daro intymias šukuosenas dėl vyrų, tačiau taip nėra. Visų pirma, epiliaciją jos atlieka dėl savęs. Ir brangina komforto pojūtį, kuris atsiranda po procedūros.

Intymi šukuosena – tai higiena. Sakoma, kad natūralus plaukų miškas apsaugo lytinius organus nuo aplinkos dulkių ir nešvarumų, tačiau iš kitos pusės – mes gi gyvename nebe olose, kuriose nesiprausiama ištisais mėnesiais. Juk po dušu lendame kasdien, ir aplinkinių infekcijų apsaugos funkciją atlieka švarūs apatiniai.

Sunku šalinti plaukus pirmą kartą. Tai nėra labai skausminga, tačiau ypatingai jautri procedūra. Vis dėl to be anestezijos tikrai galite apsieiti, reikia tik nugalėti savo gėdą ir baimes.

Kokio piešinuko norėsite? Čia viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir piniginės storumo. Kai yra vasara ir visi bėga į paplūdimius degintis, renkasi nesudėtingą grafiką ir gana gilų bikini. Jei daroma ilgalaikė šukuosena, nereikia pastoviai galvoti apie tai, kaip ji atrodo, ar nereikia šiek tiek ten paskusti, ar neišlenda koks nepaklusnus plaukelis iš kelnaičių. Juk puiku, kai nereikia galvoti apie tokius dalykus prieš vykstant į gamtą ar važiuojant pasilinksminti?

Taip pat šukuosenai ryžtamasi tam, kad nustebintų savo vyrą, ypač po jo ilgos komandiruotės, arba ypatingai progai. Nors, kaip teigia salonų meistrai, vestuvėms tokios šukuosenos daromos labai retai: gal dėl to, kad nėra tam laiko, o gal dėl to, kad dar tam nėra subrendę?

Plaukelius galima dažyti įvairiomis spalvomis, galima puošti įvairiais blizgesiais. Svarbiausiai, susigalvoti piešinį: labai gerai atrodo šikšnosparnis, galima išdailinti bangas ar meilės liepsnas.O pati elementariausia grafika – braziliškas takelis. Pasikliaukite meistru – jis patars jums, kokį piešinį daryti pagal jūsų figūrą. Plonoms tiktų gėlės, ištemptos horizontalios linijos, putlutėms – stambesnė grafika, platūs piešiniai, kad nebūtų disharmonijos ir nesigadintų proporcijos.

Jei jau susitvarkei – pirmyn užkariauti Jo! Vyras susidomėjo – taigi, ką pasidarysi kitą kartą? Ir dar vienas patarimas pabaigai: nebūtina keliauti į grožio saloną, juk galite improvizuoti ir dviese – išlaisvinkite savo fantaziją, tai uždega!

Žemiau pateikiame kelis intymios šukuosenos variantus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
geras :D
2 ir 6 variantas pukiai atrodo, primena aistringas itales arba prancuzes...o 7 variantas, tai pyzda atrodo kaip kudikio... panasiai kaip vyrai prisiziureje amerikietisku pornuskiu plikai viska nuskuta ir atrodo kaip vaiko pimpaliukas, ypac dar tie kurie kompleksuoja del dydzio viska plikai nurezia... maziau filmu ir moterims ir vyrams reiktu ziuret, nes tai kas vyksta amerikietiskam porno neatitinka realybes...
pfff, vyriškų šukuosenų variantų būt negali, jie gi VYRAI.
noreciau vyru galimus variantus pamatyt :D
Pats stengiuos apsitvarkyti ir patinka kaip pas mergina/moteri ta vietele tvarkinga, nebutinai nuskusta, bet tvarkinga, nera "nepraeinamu dzungliu"
Naujas komentaras