Keisčiausi dalykai žadinantys aistrą

pora.jpg
 
Anot mokslininkų, nevaldomą aistrą kartais gali sukelti patys keisčiausi dalykai, pavyzdžiui: akvarelinių dažų kvapas. Keisčiausių dalykų, žadinančių aistrą top dešimtukas:

Nuobodi televizijos laida. Nors primygtinai teigiama, kad miegamajame televizoriaus būti  neturėtų, nes tai kenkia sveikatai, tačiau televizorius visgi šiokios tokios naudos turi. Mokslininkai teigia, kad poros, kurių miegamajame jis yra, seksu užsiima du kartus dažniau už tas, kurios jo neturi. Žinoma, 37 procentai apklaustųjų teigia žiūrintys erotinius filmus, kurių dėka sužadinama aistra, 29% paminėjo, kad seksu užsiiminėjo nuobodžių televizijos laidų metu.
  
Atlyginimas. Vienas saulėtoje Graikijoje įsikūrusių žurnalų apklausė beveik 6500 įvairios lyties  respondentų, gyvenančių Graikijoje, kiek kartų per savaitę šie užsiima seksu. Pasirodo, lytinių santykių skaičius priklauso nuo žmogaus mėnesinio uždarbio, atlyginimo. Paaiškėjo, kad  uždirbantys  5% daugiau nei vidutinis atlyginimas, mylisi net 4 kartu per savaitę. Juk apmokėtos sąskaitos, galimybė nesukti galvos finansinių dalykų tikrai padidina aistrą ir artumo poreikį. Todėl atlyginimą galima priskirti prie vieno iš keisčiausių dalykų, didinančių lytinį potraukį.
  
Adrenalinas. Seksualumo tyrėjai teigia, kad adrenalinas – vienas iš būdų aistrai sužadinti. Todėl užuot su mylimuoju lankęsi kino teatre ar pasyviai leidę laiką namuose, užsiimkite aktyvia veikla. Laipiojimas nuotykių parke, buriavimas, šuolis parašiutu ir kita nekasdienė veikla, kurios metu širdis  priverčiama  plakti stipriau ir išskirti didesnį adrenalino kiekį į kraują, neabejotinai sužadins aistrą vienas kitam.
  
Neįprasti kvapai. Didžiojoje Britanijoje atlikta apklausa teigia, kad moterims jaudulį mylimieji, kvepiantys ne benzinu, dažais ar oda. Tuo metu vyrams moterys buvo patrauklesnės kvepėdamos lūpų dažnais, kūdikių losjonu ar jau pagaminta vakariene.
  
Avokadai. Kai kuriuo metų laiku avokadų už priimtiną kainą galima rasti bet kurioje parduotuvėje, todėl valgykite juos kaip galima dažniau. Jie ne tik pagardins salotas, tačiau ir sužadins lytinį potraukį.
  
Raudona apranga. Jei norite atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį vilkėkite raudonos spalvos drabužiais. Tiesa, šis patarimas labiau tinkamas moterims, nes mokslininkai atskleidė, jog raudonai vilkinčios  silpnosios  lyties atstovės vyrams atrodo patrauklesnės, seksualesnės.
  
Raudonas vynas. Šiuo atveju galioja tik vienas patarimas – renkitės raudonai ir gerkite raudoną vyną bei aistra ir geismas niekad Jūsų neapvils!
  
Skaitymas. Nors trumpam pamirškite erotiniu filmus ir į rankas paimkite knygą. Žinoma, ne detektyvus ar meilės romanus, o erotinius! Vienas amerikiečių mokslininkas teigia, kad pikantiško turinio romanai padeda greičiau susijaudinti nei kino filmai, o taip pat lavina vaizduotę.
  
Prakaitavimas. Nors skamba ne itin viliojančiai, tačiau tenka pripažinti, jog tai tiesa. Moteris jaudina vyro prakaito kvapas.
  
Žiūrėjimas į mylimojo nuotrauką. Itin paprastas, tačiau efektyvus metodas. Tyrimų rezultatai byloja, jog žiūrint į mylimojo nuotrauką 30 sekundžių ar daugiau smegenis  priverčia  gaminti  dopamino  hormoną, pakeliantį Jūsų  libido. Juk tai itin paprasta?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras