Keisčiausi erotiniai žaidimai: seksomanai klausia – atsako specialistai

par-zavodenje-1390142612-24594.jpg
 
Seksas ir kūrybiškumas turi tiesioginį ryšį ir tą jau seniai įrodė mokslas. Mokslininkai teigia, kad žmonės, kurie dažniau mėgaujasi seksu, turi lakesnę fantaziją už tuos, kuriems intymumas - retenybė. Tačiau kartais, intymūs žaidimai būna tokie originalūs, jog patiems seksomanams pažeria daugybę klausimų. Kur slypi kai kurių užsiėmimų paslaptis?

Portalo memsby.com lankytojai to klausia ekspertų. Tikimės, kad kitų žmonių seksualinė patirtis bus naudinga ar bent jau įdomi ir Jums!
 

Alfabeto pramogos

 “Visos moterys su kuriomis turėjau lytinių santykių patyrė ryškius ir intensyvius orgazmus žaidžiant žaidimą „Abėcėlė“. Tai žaidimas kada reikia liežuviu laižyti anglišką abėcėlę apie jos klitorį, tačiau retai kada moterims pavyksta pasiekti orgazmą vėliau M raidės."
 

 

Specialisto komentaras: apskritai, fiziologiniai pojūčiai, kuriuos patiria moterys su šiuo žaidimu neturi nieko bendro. Orgazmas ateina įprastos stimuliacijos burna metu. Jei žvelgsime iš kitos pusės, jei apie tokį žaidimą informuosite partnerę, tai gali būti įdomi erotinė  fantazija, tačiau kaip tai veikia moters orgazmą ir alfabeto eiliškumą, pasakyti sunku. Faktas vienas, daugeliu atveju šis žaidimas yra  įdomesnis vyrams.
 

Meilė ir baimė

"Vieną vakarą nusprendžiau praskaidrinti vakarą ir padaryti draugei staigmeną – pažiūrėti  filmą žvakių šviesoje, prie vyno taurės. Tačiau mano sąlyga buvo tokia, jog tai bus siaubo filmas. Kadangi mano panelė ir taip bailiukė, jai vos nesustojo širdis ir filmo metu teko paklausyti ir jos riksmo.

Keista, tačiau siaubo filmas turėjo neįprastų rezultatų seksui. Po jo ji mane tiesiog užpuolė ir patyrėme tokį grubų seksą, kokio ankščiau nesame turėję. Dabar siaubo filmai tapo įdomia pramoga mūsų gyvenime. Panašiai veikia ir griaustinio bei žaibo efektas, ypač tada, jei turistaujame. Keista, bet baimę varantys dalykai tapo nuostabiu kompanionu mūsų seksualiniame gyvenime.”
 


Specialisto komentaras: Dalintis meile ir baime lovoje – rekomenduoja daugelis specialistų. Stiprūs neigiami jausmai ir  šiek tiek šoko prieš seksualinį intymumą prisideda prie emocinio streso, kurį organizmas sekso metu  paverčia orgazmu. Daugiau šiurpuliukų – stipresnis “O”. Tačiau tai nėra taisyklė, vieniems tai gali būti maloni pramoga, kitiems siaubo filmai sukelia banalią antipatiją.


Šaukte šaukia

“Kai mano marškinėliai susidėvi, aš tyčia juos apsivelku prieš seksą. Akto metu žmona juos tiesiog sudrasko. Tai smulkmena, bet toks žiaurumas mums leidžia patirti neapsakomą malonumą”.


Specialisto komentaras: Lytiniai santykiai, tai pirmiausia yra instinktai. Senovėje pirmykščių žmonių seksualinis poreikis priminė gyvūnų elgesį, kada jokios normos tiesiog neegzistavo. Taigi, galimybė patenkinti savo laukinę aistrą leidžia žmogui mėgautis tokiu seksu, kokio jis pageidauja. Jūsų atveju marškinėliai yra lyg trofėjus, padedantis atsiskleisti instinktyviems poreikiams.
 

Sekso horizontai

"Po kelių metų santuokos, mano žmona ir aš supratome, kad seksas virto rutina: atsigulame į lovą, pasibučiuojame – pirmyn, baigta, seksas ir nieko daugiau. Tačiau kartą buvau toks pavargęs, jog tiesiog į lovą įgriuvau horizontalioje padėtyje. Žmona prigulė šalia ir kartu užmigome. Vėliau pradėjome bučiuotis bei glamonėtis, ko pasekoje patyrėme aistringą nuotykį, kokį seniai beturėjome. Ar gali padėtis, kurioje užmiegama kaip nors įtakoti seksą?"

Komentarų specialistą:  Pačioje santykių pradžioje preliudija dažniausiai neprasideda lovoje. Vos susipažinę žmonės bučiuojasi ir glamonėjasi visur kur, išskyrus lovą. Tad jūsų atveju, rutiną greičiausiai padėjo praskaidrinti  nauja aistra, kokią jausdavote santykių pradžioje. 


Milžiniškas vibratorius

“Mano žmona visuomet turėjo keistą erotinę fantaziją – pasimylėti ant veikiančios skalbimo mašinos. Žinoma, galiausiai jos svajonė išsipildė: ji atsisėdo ant skalbimo mašinos, o aš stovėjau priešais ir ją tenkinau. Įsijungus džiovinimo rėžimui mes abu patyrėme neapsakomai stiprų orgazmą vienu metu. Dabar mes reguliariai mylimės ant skalbimo mašinos, o viso to paslaptis – galingas ir  vibruojantis skalbimo mašinos džiovinimo rėžimas."

Specialisto komentaras: Nieko neįprasta, nes pagal šį principą yra   išrasta daugelis sekso žaislų. Stalas ar skalbimo mašina taip leidžia atrasti reikiamą pozą, tad patiriamas malonumas – dvigubas. Didesnėms vibracijoms įtakos turi ne tik skalbimo mašinos rėžimo programa, bet ir pagrindas ant kurio stovi skalbyklė. Idealiausias variantas – plytelės. Tačiau, kad ir kaip malonu bebūtų, saugumo sumetimais jums rekomenduočiau išbandyti vibratorių, skirtą poroms.
 

O kokių keistų erotinių pomėgių turite Jūs? Pabandykite pasidalinti savo patirtimi, o mes pasistengsime išsamiai pakomentuoti jūsų fantazijas. Klausimus galite siųsti el. paštu; info@suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras