Keisčiausi sekso įstatymai Amerikoje

 
Seksas – intymi dviejų žmonių jausmų išraiška vienas kitam, iki tol, kol į juos nėra įtraukiama visa visuomenė. Keista, tačiau ne kur kitur, bet pačiose Jungtinėse Amerikos Valstijose pasitaiko itin keistų įstatymų varžančių intymumą. Skaitykite ir įsidėmėkite.

Havajai. Policijos pareigūnai be sąžinės graužaties gali mylėtis su vietinėmis prostitutėmis, savo kūno dėka siekiančiomis užsidirbti pragyvenimui. Tai visiškai legalu ir nenusižengia jokioms visuomenės moralės normoms!

Naujasis Hampšyras. Sutuoktiniai privalo vienas kitam būti ištikimi tol, kol jų atžalos sulaukia pilnametystės. O vėliau gali sukti kairėn nors ir kiekvieną dieną.

Florida. Nesusituokusios poros negali gyventi drauge. Tai padaryti galima tik legaliai įteisinus santykius. Svetimavimas šioje valstijoje taip pat neteisėtas, už jį galite būti rimtai nubausti. Todėl prieš pasirinkdami kito vyro/moters lovą, gerai pagalvokite, ar norite turėti nemalonių reikalų su policijos pareigūnais.

Niujorkas. Jokio sekso viešumoje, visai nesvarbu ar tai parkas, kuriame lankosi galybė žmonių ar atoki aikštelė prie ežero, kurioje Jūsų tikrai niekas neužkluptų. 2010 metais policijos pareigūnai suėmė moterį, kuri seksu užsiiminėjo parke ant iškylauti skirto stalelio. Išsiaiškinus, jog moteris ištekėjusi, ji buvo apkaltinta svetimavimu, panaikinus prieš tai (lytinis aktas viešumoje) skirtus kaltinimus.

Nebraska. Jei kankina gonorėja (užkrečiamas lytinių ir šlapimo, rečiau – kitų organų, gleivinių uždegimas; labiausiai paplitusi liga pasaulyje). Nebraskoje susituokti negalėsite, nes tai griežtai draudžia įstatymas.

Luiziana, Šiaurės Karolina, Oklahoma ir Kanzasas. Propaguoja nekrofiliją, kitaip tariant seksą su mirusiais, lavonais.

Alabama. Dievinate seksą šiltame baseino vandenyje šviečiant mėnesienai? Viešint ar juo labiau gyvenant šioje valstijoje tokius malonumus teks pamiršti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras