Keturi 69 atspalviai

691.jpg
 
Paradoksalu, tačiau 69% žmonių išvydę skaičių 69 tapatina jį su šiuo tuo vulgariu ir nešvankiu. Tokį įdomų skaičių gavo JAV mokslininkai apklausę per 100 žmonių vieno tyrimo metu. Ir iš tiesų 69 daugiau nei skaičius. Šią sekso pozą dievina tiek heteroseksualai, tiek biseksualios poros, o tie, kurie mėgsta eksperimentus, turėtų išbandyti pačias įvairiausias šios sekso pozos padėtis.

1. Klasikinė versija. Labai patogi ir moterų įvertinta sekso poza, kada vyras guli ant nugaros, o moteris veidu žiūri tiesiai  į varpą. Jos keliai sulekti, o rankos pasiruošusios sėklidžių masažui. Jog būtų lengviau atlikti kunilingo judesius, vyras po galva gali pasidėti pagalvę.
 

2. Atvirkštinis variantas. Užimant  tokią poziciją rekomenduojama vyrui ir moteriai reguliariai pasikeisti vietomis (tai labai patogu ir suteikia sueičiai audringo sekso atspalvį). Mylintis šia sekso poza reikėtų nepamiršti, kad varpa gali gan giliai įstrigti gerklėje, tad vyrui reikia kontroliuoti savo judesiui. 
 

3. Šoninė padėtis. Šioje padėtyje vyras ir moteris būna atsisukę į vienas kitą, tiksliau į vienas kito lytinius organus. Ši sekso poza rekomenduojama švelniam kunilingui ir blowjob.

 


4. 69 sportiniu stiliumi. Tokioje padėtyje, vyras visiškai kontroliuoja prosesą. Norėdami išbandyti tokią padėtį, vyras atsisėda ir kelią merginą veidu ties savo klubais, likusią jos kūno dalį perkeldamas sau  ant pečių, kad būtų patogu burna pasiekti jos makštį. Vyras tvirtai laiko merginą ir mėgaujasi seksu. Būtina sąlyga - tvirtas sudėjimas ir fizinė ištvermė. www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras