Kiek laiko moteriai reikia pasiekti orgazmą? Ir kaip dėl to nesukti galvos

seksas-73622870.jpg
 
Nuolat girdime, kad seksas gali būti geresnis, geresnis orgazmas ar geresni santykiai. Tačiau kaip dažnai iš tikrųjų galime geriau suprasti savo troškimus ir gėdingiausius klausimus? Todėl šį kartą atsakysime kaip moteriai patirti orgazmą sekso metu.

Patirti orgazmą sekso metu daugeliui moterų sudėtinga. Todėl šiandien papasakosime apie technikas, padėsiančias tai padaryti. Jei nerimausite dėl to, kad negalite pasiekti ar per ilgai užtrunkate, norėdama pasiekti orgazmą, išsibalansuosite ir negalėsite būti momente. 

Nepamirškite – jokio spaudimo

Nors sunku pasitikėti savimi tuo metu, kai nepavyksta pasiekti orgazmo, reikia nepamiršti, kad nėra jokio laiko limito tam. Kuo labiau atsipalaiduosite, tuo lengviau pasieksite malonumo viršūnę. Taip pat svarbu nepamiršti, kad orgazmas ne visada turi būti sekso tikslas, seksas vis tiek gali būti malonus, net ir be orgazmo.

Seksas nėra lenktynės. Jūs negaunate prizo ar daugiau malonumo, jei pasiekiate orgazmą greičiau nei partneris. O laikas, kurio reikia pasiekti orgazmą, gali skirtis, priklausomai nuo nuotaikos, miego, sveikatos, menstruacijų ciklo, susijaudinimo lygio ir to, ką fiziškai darote, norėdama pasiekti orgazmą. Pavyzdžiui, daugeliui moterų, jei vyksta vaginalinė skverbtis, moteriai prireiks daugiau laiko pasiekti orgazmą, nei liečiant klitorį.

Būdama gera sau ir išreikšdama savo kūno poreikius partneriui, lengviau pasieksite tikslą. Išsakykite partneriui ko jums reikia, nes jam bus paprasčiau jus tinkamai pamaloninti. 

Vieno tyrimo metu paaiškėjo, kad vidutinis laikas, per kurį moteris pasiekia orgazmą, yra 14 minučių su partneriu ir 8 minutės masturbuojantis. Galima teigti, kad mūsų partneriai mus stabdo. Ir žinoma, tai nėra blogai. Kai kuriems žmonėms neskubėjimas reiškia didesnį susijaudinimą ir stipresnį orgazmą.

Nepamirškite klitorio

Vienas didžiausių mitų apie orgazmą  - moterys gali patirti orgazmą tik skverbties metu. Tiesą pasakius, tik 20 – 25% moterų gali. Šis skaičius gali būti net kiek mažesnis dėl netiesioginės klitorio stimuliacijos sekso metu.

Jei esate viena iš nedaugelio, geriausios pozos jūsų nepakartojama orgazmui yra tos, kurios leidžia skverbtis giliai ir galingai. Pabandykite stovėti, pasiremdama rankomis lova ar stalu. Arba pamėginkite pozas, kuriose stimuliuojamas jūsų G-taškas, pavyzdžiui, šuniuko pozą.

Tačiau, jei esate likusioji dalis moterų, jums reikia tiesioginės klitorio stimuliacijos, kad pasiektumėte orgazmą. Ir tai nėra blogai! Ši pojūčių kombinacija – skverbties suteikiamas pilnumo pojūtis ir intensyvi klitorio stimulaicija – gali būti puiki. Ir laimei yra daugybė būdų stimuliuoti klitorį sekso metu:

  • Mylėkitės pozomis, kur klitoris tampa lengvai pasiekiamas: kaubojės poza, šuniukas, tiltelis.
  • Tegu partneris liečia jūsų klitorį sekso metu. Tam tikrose pozose, pavyzdžiui kaubojės, jūsų partneris lengvai pasieks klitorį.
  • Lieskite klitorį pati. Jūsų partneris gali žiūrėti kaip liečiate save, todėl tuo mėgausitės abu. Jei esate drovi ir gėdyjatės liesti save, kai jus stebi partneris, išmėginkite kitas sekso pozas, kur esate nuo jo nusisukusi, pavyzdžiui, šuniuko ar šaukštelio poza.
  • Naudokite vibratorių ar vibruojantį penio žiedą. Jei tarp jūsų kūnų yra šioks toks atstumas, lengvai galėsite naudoti vibratorių klitorio stimuliacijai. Arba vibratorių laikykite tarp jūsų ir partnerio kūnų. Taip pat yra porų vibratoriai, kurie leidžia mėgautis abiems partneriams.
  • Raskite pozas, kurios leidžia trinčiai atlikti savo darbą. Jei mylintis misionieriaus poza, po klubais pasidėsite pagalvę, jūsų kūnas išsilenks taip, kad klitoris trinsis tiesiai į partnerio kūną.

Neskubėkite

Tyrimais taip pat patvirtinta, kad vyrams reikia mažiau laiko, kad pasiektų orgazmą, nei moterims. Daugelis vyrų ejakuliuoja per penkias minutes.

Jei mylintis su vyru turite kovoti su šiuo nesutapimu, įsitikinkite, kad įžangos metu jis susitelkia į jūsų kūną. Pasistenkite nepradėti mylėtis tol, kol nesijausite pasiruošusi orgazmui.

Pradėję mylėtis, galite išmėginti pozas, kurios nėra tokios stimuliuojančios jūsų partneriui. Žinoma, jūs mėgstate intensyvią skverbtį, tačiau tokie greiti judesiai privers jį baigti per kelias minutes. Jei daugiau trinsitės, galėsite sulėtinti partnerio ejakuliaciją. Arba galite padaryti pertraukėlės nuo penetracijos, tuo metu partneris lies jūsų klitorį. Ir prisiminkite, jūs neužtrunkate per ilgai, jūsų kūnas kitoks, nei partnerio ir čia nėra nieko blogo.

Partneris neturi jūsų spausti

Kai kuriems spaudimas baigti kyla iš partnerio. Jei jaučiate, kad partneris jus spaudžia, svarbu apie tai pasikalbėti.

Jei partneris nuolat klausinėja “Ar jau baigei?”, pasakykite kaip dėl to jaučiatės. Ar jaučiate stresą? Ar tai išblaško jus? Daugelis tai daro dėl to, kad patys patiria orgazmą, jų nuomone, per greitai. Tačiau, nepaisant lyties, nėra jokio idealaus laiko tarpo orgazmui pasiekti. Kai kuriems žmonėms patinka greitas ir trumpas seksas, kitiems ilgas ir tai priklauso nuo dienos, todėl jūsų komunikacija apie savo troškimus turi būti atvira.

Naudokite lubrikantą

Lubrikantas yra be galo svarbus sekso priedas. Šiuo metu rinkoje yra be galo daug puikių lubrikantų. Todėl, net jau jaučiate, jog pakankamai sudrėkstate, vis tiek išmėginkite lubrikantą. Geras lubrikantas bus šilko švelnumo ir sukurs slidų pojūtį sekso metu.

O jei lubrikantą panaudosite tiesiai ant klitorio, klitorinė stimuliacija gali būti dar intensyvesnė. Oda ir pirštai slys klitoriu, o ne trinsis į jį, o dėl to orgazmo tikimybė padidėja.

Tyrinėkite

Žinojimas ko reikia jūsų kūnui pasiekti orgazmą sekso metu reikalauja tyrinėjimo ir eksperimentų. Daugelis žmonių bijo išmėginti naujas sekso pozas ir technikas, nes jiems tai tiesiog per daug keista. Sunku eksperimentuoti, jei bijote atrodyti kvailai ar sugadinti nuotaiką.

Siūlome kai kurias sekso sesijas paversti eksperimentų tikslais. Pasakykite sau, kad rizika yra gerai ir jūs mokotės.

Pasistenkite apie tai daug negalvoti

Daugelis moterų negali nustoti galvoti ar jau priartėjo prie orgazmo ar nerimauja, kad partneris baigs prieš jums baigiant. Per daug minčių tik uždelsia procesą, o orgazmą pasiekti tampa dar sunkiau.

Jei jūsų mintis jus blaško, giliai įkvėpkite ir susitelkite į malonumą. Žinome, kad tai pasakyti lengviau nei padaryti, tačiau pabandykite sutelkti dėmesį į kūno pojūčius. Susitelkdama į malonumą, o ne nerimastingas mintis, lengviau pasieksite orgazmą. Jei jaučiate nerimą, pabandykite išreikšti tai partneriui.

Ir vėl gi, prisiminkite, kad jūs neužtrunkate per ilgai. Jūs nusipelnėte orgazmo, kaip ir jūsų partneris. Nebijokite pasisakyti, o partneris gerbs jūsų pastangas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras