Kiek laiko trunka orgazmas?

moteris-82243233.jpg
 
1 komentaras
Anot specialistų, aukščiausios palaimos trukmė tiek moterims, tiek ir vyrams gali priklausyti nuo įvairiausių faktorių. Tačiau, kokios bendrosios tendencijos?

Atlikti tyrimai rodo, kad moterų orgazmas vidutiniškai trunka maždaug 15 sekundžių. Vyrams šiuo klausimu pasisekė labiau – jų orgazmas tęsiasi apie 20 sekundžių.Tai tėra vidutiniai paskaičiavimai, todėl ši aukščiausiosios palaimos trukmė gali būti trumpesnė arba ilgesnė. Tačiau bet kuriuo atveju laikas išlieka panašus. Niekas negali patirti, pavyzdžiui, 5 ar 10 minučių trunkančių orgazmų.

Yra paskaičiuota, kad per visą gyvenimą moterų orgazmo trukmė tęsiasi maždaug 1,4 valandos, o tuo tarpu vyrų gerokai ilgiau – net 9,3 valandos.

Tačiau visi tokie paskaičiavimai priklauso nuo to, ką žmogus apibrėžia, kaip orgazmą. „Raumenų įsitempimas ar nevalingi jų susitraukimai gali trukti vos kelias sekundes, tačiau intensyvus išsilaisvinimo ir malonios užmaršties jausmas trunka ilgiau. Be to, kiekvienas orgazmas dažniausiai būna skirtingos trukmės. Taip pat, šios palaimos intensyvumas ir ilgumas dar priklauso ir nuo dienos meto, prezervatyvų, seksualinės stimuliacijos gausos, pozos, fantazijų, meilės, kaltės jasmo ar kitų aspektų. Beje, pastebėta, kad visi vienam žmogui įvykstantys orgazmai visada būna skirtingi“, - aiškino daktarė Sari Locker.

Suaugusiems.lt
 

 
Komentarai (1)
o koks gi skirtumas kiek laiko tai trunka? Jei abus kantrus ir nori pasiekti orgazmą, tai jį pasieks. Praeis kiek laiko ir vėl galės siekti... prisimenu kelias tokias naktis, per kurias buvo ne viens ir ne du orgazmai. pamiegi truputuką, apsikabini ir vėl pasimylėjimas ir vėl orgazmas abiems...
Naujas komentaras