(Klaidingas) mitas apie moteris ir vienos nakties nuotykius

 
1 komentaras
Išgirdus žodžius ''vienos nakties nuotykis'' ko gero daugeliui prieš akis iškyla seksualaus vyriškio atvaizdas. Juk visuomenėje vyrauja nuomonė, kad vienos nakties seksu be įsipareigojimų paprastai mėgaujasi tik stipriosios lyties atstovai. Tačiau atlikti tyrimai byloja, jog tokių malonumų nevengia ir moterys!

Dauguma žmonių mano, kad moterys, norėdamos užsiimti seksu, pirmiausia siekia užmegzti tvirtą emocinį ryšį su partneriu. Taip pat tikriausiai manote, jog pasimėgavusios seksu be įsipareigojimų ir kitą dieną nesulaukusios vaikino skambučio moterys blogai jaučiasi ir dėl to stipriai išgyvena? Jei tokia Jūsų nuomonė šiuo klausimu, galima pasakyti tik vieną – ji be jokios abejonės klaidinga.

Moterys taip pat kaip ir vyrai neatsispiria vienos nakties nuotykiams ir jiems pasibaigus tikrai nejaučia neigiamų vidinių išgyvenimų. Žinoma, seksas su mylimu žmogumi, su kuriuo Jus sieja glaudus emocinis ryšys ir vienos nakties seksualinis nuotykis nelyginami dalykai, tačiau nepaisant to jis taip pat gali būti malonus tiek vyrui, tiek moteriai. Iš tikrųjų, seksas su nepažįstamuoju (kurio galbūt niekada daugiau nesutiksite) tarsi žavus, aistrą kurstantis nuotykis. Jums nereikės nerimauti apie tai, kokiomis temomis bendrauti, nereikės jo/jos supažindinti su savo draugais ar šeimos nariais ir pan. To žmogaus nereikės sutikti kitą, dar kitą dieną, o galbūt daugiau niekada gyvenime. Išnyksite iš vienas kito gyvenimo taip greit lyg lietaus lašai nuo žolės kaitrią vasaros dieną. 

Tačiau nepaisant visų išvardintų dalykų, moterų, pasirinkusių vienos nakties malonumus, įvaizdis visuomenėje piešiamas ne itin šviesiomis spalvomis. Jos dažnai lyginamos su laisvo elgesio merginomis, neturinčiomis savigarbos, tačiau verta paminėti, jog tai anaiptol ne tiesa.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Manau kad visi nori tokiu dalyku kaip vienos nakties nuotykis ir tai normalu
Naujas komentaras