Klitoris – moteriškas deimantas

 
3 komentarai
Senovės indai, paruošę „Kama Sutrą“, moters lytinius organus sulygino su paslaptingu slėniu, apie kurį svajoja kiekvienas vyras... Nes būtent ten yra slepiama slapta brangenybė. Ir, žinoma, čia buvo kalbama apie klitorį.

Klitoris turi tik vieną rūpestį – seksualiai sujaudinti šeimininkę. Tokia štai šio malonumų organo ypatybė. Jį rasti galima viršutinėje lytinių lūpų dalyje, kur jos susijungia. Ramybės būsenoje klitoris būna tartum užklotas ir „paslėptas“, o jaudinant  prisipildo kraujo ir tampa pati jautriausia moters kūno vieta.

Matoma užapvalinta ataugėlė – tai tik galvutė. Ir ši matoma dalis sudaro tik 4 proc. klitorio sistemos erekcijos. Įsivaizduojate kas vyksta viduje? Tai tik tarytum didžiulio Aisbergo galvutė.

Klitoris sudarytas iš akytos medžiagos ir sujaudintas sugeba prisipildyti krauju bei taip iššaukti viso organo erekciją. Paradoksas, tačiau kraujo kiekis lytiniuose moters organuose yra didesnis nei kad vyro penyje, tačiau matoma moters erekcija yra žymiai mažesnė.

Sujaudinto klitorio ilgis retai kada viršija 3 cm, nors erekcijos metu jis savo diametru padidėja 2-3 kartus. Kaip taisyklė, susijaudinimo pradžioje jis labai veiklus, tuo tarpu prieš orgazmą įsitempia. Klitorio jausmingumas toks didelis, kad klitorį galima būtų lyginti su detonatoriumi, o saldaus malonumo pojūčiai neretai ribojasi su skausmu.

Visuomenėje kaip kokiu metu klitorio dydis buvo vertinamas skirtingai. Kai kurios gentys (pvz. Velykų salų) vertino didelį klitorį, o kai kurios – netgi stengdavosi didinti jį savo mergaičių tarpe. Deja, XIX a. ir XX a. pradžioje egzistavo abejingumas moters lytiniam susijaudinimui, ir klitoris buvo beveik pamirštas. Žinoma, kad kiekvienos moters klitoris yra skirtingo dydžio. Taigi, koks didžiausias buvo klitoris? Teo Lang primena vieną užregistruotą atvejį, kai moters klitoris buvo 5 cm ilgio, ir pasiekdavo 7,5 cm erekcijos metu. Tiesa, pastebėta, kad baltaodžių moterų klitoriai retai kada siekia daugiau nei 2,5 cm, tuo tarpu 7,5 cm klitorį turi kas 300-400 juodaodė moteris. Vis dėl to rekordinis klitorio ilgis, minimas ne vieno autoriaus, yra 30 cm.

Žymi dalis moterų iš viso neranda savo klitorio. Ir tam yra keletą priežasčių. Viena iš jų – klitoris gali būti paslėptas ir jo išlaisvinimui reikia chirurginio įsikišimo. Kita priežastis – jei iš tikrųjų yra klitoris – jis yra labai mažas. Beje, užregistruotas mažiausias klitoris yra 2 mm dydžio. Moterims, su nežymiu klitoriu, jaudintis neverta, kad jos neturės seksualinio susijaudinimo. Klitorio reikšmė seksualiniuose žaidimuose dažnai yra pervertinama, kadangi visa ši mažųjų lūpų dalis, aplink klitorį yra apraizgyta nervų galūnėmis. 

Dažniausiai klitorio „uždanga“ lengvai pasislenka sekso metu. Kartais ši uždanga per daug trumpa ir neuždengia organo. Tačiau dažniausiai, oda yra išsiplėtusi ir tereikia ją šiek tiek atidengti, kad išlaisvintumėte klitorį.

Per didelis odos plotas šioje plotmėje taip pat gali sukelti įvairius sunkumus – gali pradėti rinktis nešvarumai, įvairios išskyros. Tokiu atveju daromas apipjaustymas, kaip kad tai daroma vyrams. Tokia operacija gali ir padidinti moters jautrumą: galima lengvai stimuliuoti klitorio galvutę sekso metu, ir oda tam nebetrukdo. Šiais laikais daugelis moterų (tarp jų prancūzės ir amerikietės) vis dažniau daro klitorio apipjaustymą. Tokia operacija užima 15 minučių ir nereikalauja netgi bendros anestezijos. Tačiau medikai perspėja: daugumai moterų tokia operacija gali sukelti laikiną diskomfortą. Seksualinių glamonių metu moteris gali justi ne susijaudinimą, bet skausmą. Tiesa, laikui bėgant klitorio galvutė tampa vis mažiau jautresnė, ir šie skausmingi pojūčiai dingsta.

Dažnai moterys priekaištauja vyrams, kad jie elgiasi labai šiurkščiai su klitorium. Iš tikrųjų jie su šiuo brangakmeniu stengiasi elgtis kaip su savo peniu, manydami, kad stipri stimuliacija, kuri patinka jiems, suteikia ir moterims nenusakomą malonumą. Esmė ta, kad jų lytinis organas yra mažiau jautrus, nei kad klitoris, ir reikalauja žymiai stipresnės trinties.

Ir kas gi daugiau, jei ne moteris gali papasakoti vyrui, kaip teisingai priversti šį deimantą tviskėti? Tereikia jam padėti. Paimkite nemokančią vyrišką ranką ir padarykite tą patį, ką darote su savo ranka. Per kažkurį laiką tereikės švelnių jūsų rankų prisilietimų, kad nukreiptumėte reikiama linkme: „kairėn, dešinėn, žemiau, aukščiau, greičiau, lėčiau, taip taip taip...“

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Svetainė erotinei kūrybai - ero.iliuzija.net
gaidziai jus wisi?
gaidziai jus wisi?
Naujas komentaras