Ko galima išmokti iš lesbiečių?

Stocksy_txpb738d458ML7100_Small_1087385.jpg
 
6 komentarai
Bet kuris vyras, kuris pro raktų skylutę bando pažvelgti į lesbiečių gyvenimą ir iš jo pasimokyti, kaip mylėti moteris, pasakys, kad čia kažko trūksta.

Ji dirba tuo, kuo reikia

Ko galima išmokti? Lesbietės puikiai žino, kodėl jis geresnis nei pirštas. Jis kietas, karštas ir drėgnas. Jis jausmingas ir lankstosi į visas puses.

Ne ne ne – kalba ne apie vyrišką pasididžiavimą, bet apie liežuvį. Didžiąją dalį lesbietiško sekso užima oralinis seksas. Ir reikia pasakyti, kad moterims tai labai patinka. Oralinio sekso metu jos pasiekia orgazmo dukart dažniau, nei tuomet, kai jų vaginoje būna penis. Juk ir vyrams patinka oralinis, tiesa?

Tačiau tu – vyras. Nereikėtų piktnaudžiauti vien tik oraliniu seksu, net ir tuo atveju, jei jis abipusiai patinka. Pasak psichologų, moteris, kurios lytinis gyvenimas su vyru apsiriboja tik oraliniu seksu, ilgainiui tampa nervinga ir nepatenkinta tiek fiziškai, tiek ir psichologiškai.

Ji tai daro ilgai

Ko galima išmokti? Net jei suvoki, kad lesbietės sugalvojo moterišką ejakuliaciją, vis tiek faktas lieka faktu: loginės pabaigos meilės žaidimuose nėra. Erekcija jų lytiniuose santykiuose vis tiek neįvyksta. Todėl jos be problemų gali užsiimti seksu valandų valandomis – iki tol, kol pajunta, jog „programa“ perpildyta. Čia ir yra skirtumas, kad dažniausiai vyrai galvoja, jog tokie žaidimai nereikalingi. Be reikalo.

Tačiau tu – vyras. Tu negalėsi apsimesti, kad dar nepatyrei orgazmo ir vėl gali iš naujo susijaudinti. Lesbietėms šiuo atveju yra lengviau.

Ji glamonėja ją pirštų galiukais

Ko galima išmokti? Paviršutiniški prisilietimai moteris jaudina labiau nei įvairūs pakandžiojimai ar paglamžymai. Vyrams sekso metu būtent norisi spausti ir stipriai glausti. Ko gero, čia prabunda pirmykštis instinktas, kad patelę reikia griebti stipriau, kad ji apsigalvojus nepabėgtų.

Tačiau šiomis dienomis tu juk niekuo nerizikuoji. Jei ji ir atsisakys, tuomet vis tiek toli nenubėgs. Todėl atsipalaiduok ir leisk pažaisti jos kūno paviršiumi, kad „skruzdėlytės“ po odą bėgiotų. Tai tikrai ne nuo šalčio.

Tačiau tu – vyras. O jei meilės žaidimo įkarštyje galima ir paspausti, ir stipriau paimti. Tik vis tiek patartina išlikti atsargiam, ypač jei kalba eina apie krūtinę ar lytinius organus. Skausmo nereikia.

Jai patinka jos klitoris

Ko galima išmokti? 40 proc. visų vyrų sunkiai atsako, kaip atrodo moteriškas klitoris ir kur jis yra. Nors, kaip žinoma, kas ieško, tas randa. Vadinasi, nenorim ir neieškom. O štai lesbietės, pačios būdamos moterimis, puikiai žino, kad šis mažas organas gali išversti iš koto net ir užkietėjusią moterį.

Tačiau tu – vyras. Tau reikės pastoviai konsultuotis su savo partnerę, kas jai patinka ir kaip daryti, kad jai patiktų. Todėl kad klitoris toks mažas ir jautrus, kad žingsnis į vieną ar kitą pusę – ir tu praleidai savo šansą.

Jos naudoja sekso žaisliukus

Ko galima išmokti? Sekso prekių pardavėjai teigia, kad lesbietės yra vienos aktyviausių pirkėjų. Be to, heteroseksualūs vyrukai perkasi tradicinius bei gana konservatyvius žaislus, kai lesbiečių pirkinių krepšelis yra gan įvairus – nuo seksualių drabužėlių iki sudėtingų mechanizmų. Čia jos jaučiasi kaip vaikai saldainių parduotuvėje – jos viską nori išbandyti, tačiau vibratoriai ir strap-on yra mėgiamiausi sekso žaisliukai.

Tačiau tu – vyras. Tu tikrai nenusipirksi diržo su falo imitatoriumi – jei ir padovanotų, neturėtum kur tokio dėti.

Lesbietės nepastos viena nuo kitos

Ko galima išmokti? Lovoje lesbietės rizikuoja kur kas mažiau, nei moteris būdama su vyru. Lesbietės beveik neturi galimybės užsikrėsti venerinėmis ligomis. Nuo meilės žaidimų pastoti negalima. Taigi, seksas su lesbiete – saugus seksas.

Tačiau tu – vyras. Tu perki prezervatyvus ir visuomet juos laikai prie savęs. Dėl visa ko, bet kokiam gyvenimo atvejui.

Jinai su ja kalbasi

Ko galima išmokti? Lesbietės visuomet sutaria ir randa bendrą kalbą su savo partnere. Ir tai nenuostabu – vis dėl to, moterų mąstymas panašus. Jos valandų valandas gali plepėti, dalintis naudinga informacija – ir čia svarbiausiai yra balso intonacija nei kad žodžių prasmė. Jos gali šnekėtis tik tam, kad šnekėtis.

Dauguma vyrų tam visiškai netinkami. Jiems absoliučiai neįdomu, kuo buvo apsirengusi bendradarbė ar kiek kas turi vaikų. Jiems įdomu automobiliai. Na ir dar žvejyba.

Tačiau tu – vyras. Tu nemoki pasakoti dvasingų istorijų arba plepėti apie tai, kaip vakar parduotuvėje pirkai pieno ir ką ten matei. Tačiau tu juk gali tų istorijų klausyti ir išklausyti, nekraipant savo veido taip, lyg sirgtum traukuliais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
visko galima tiketis is ju
Jei žiūrės atidžiai, tai manau kad ir iš jų galėtų moterys pasimokyti :)
o moterims mokintis žiūrint į besimylinčius vyrus (gėjus) ?
Gryniausia tiesa vyrui sunku igyvendinti tai ka moteriskoji lytis jau turi genuose :P, taciau mums vyrams tik mokytis ir tobulet. O M+M tai lyg bomba vyro fantazijai.
Besimylinčios moterys, tai vienas gražiausių reginių vyriškoms akims :D
Nu kas tiesa tai tiesa geresniu patareju kaip liezuviu patenkinti moteri uz lesbietes nerasi...
Naujas komentaras