Ko reikėtų pasimokyti vyrams iš lesbiečių

 
15 komentarai
Bet kuriam vyrui labai pravartu būtų susipažinti su lesbiečių seksualinio gyvenimo subtilybėmis ir patirtimi.

Nes jos puikiai žino, kad moterims labiausiai patinka sekse tas švelnus, rožinis, drėgnas ir lankstus organas.

Intymusis gyvenimas neturėtų apsiriboti vien oraliniu seksu

Bet tikrai ne tas, apie ką jau spėjote pagalvoti, o liežuvis. Iš esmės lesbiečių didesnę lytinio akto dalį sudaro oralinis seksas, atliekamas liežuviu. Ir reikia pasakyti, kad moterys, skirtingai nei vyrai, moka su juo darbuotis. Taip pat žinoma, kad orgazmą oralinio sekso metu moterys pasiekia du kartus dažniau nei lytinio akto metu, kai į vaginą įvedamas penis.

Tačiau vyrai turėtų žinoti, kad nereikėtų tradicinį intymų suartėjimą dažnai pakeisti oraliniu seksu, net jei abu partnerius tai tenkina ir patinka. Seksologų tvirtinimu, moteris, kurios lytinis gyvenimas su partneriu apsiriboja vien oraliniu seksu, po kiek laiko pradeda patirti nepasitenkinimą. Tiesa, ne fizinį, o psichologinį.

Jos gali mėgautis seksu valandų valandas

Lesbietės labai ilgai glamonėjasi. Nors būtent lesbietės atrado moterišką ejakuliaciją, tačiau jų meilės žaidimuose nėra logiškos pabaigos. Mat joms pasitenkinus nereikia, kad vėl atsirastų erekcija, todėl gali be problemų mėgautis seksu valandų valandas. Bet ir vyrai gali pratęsti glamones. Net ir turintys priešlaikinės ejakuliacijos problemų. Vyrams tik atrodo, kad moterys nori kuo greičiau pereiti prie reikalo. Tikriausiai reikėtų pasakyti ačiū italams, kurie sugalvojo mylėjimosi būdą „Carezza“. T.y. sueitį be frikcijų. Kitaip tariant, lytinio akto metu vyro lyties organas, įvestas į moters, nejudinamas, o partneriai mėgaujasi vien kūnų artumu.Todėl vyrui puiki proga leisti suprasti moteriai, kad jo orgazmas dar už kalnų.

Vyrams labiau norisi pačiupinėti, paspausti, pamaigyti

Moteris moterį glamonėja pirštų galiukais, nes vos vos juntami prisilietimai moteris jaudina labiau nei paspaudinėjimai ar paglostymai. Tuo tarpu vyrams labiau norisi pačiupinėti, paglamžyti, paspausti, pamaigyti, paminkyti... Toks jau jų prigimtinis instinktas – reikia griebti tvirtai patelę į glėbį, kol ji nepersigalvojo ir nepabėgo.

Tačiau dabar vyrams lengviau. Jei jau moteris panoro būti su juo, tai tikriausiai niekur ir nenubėgs. Nebent į vonios kambarį ir tai neilgam. Todėl atsipalaiduokite ir leiskite sau susipažinti su jos kūnu. Tiksliau, kaip jis reaguoja, kai pačiais pirštų galiukais vesite per kaklą, krūtinę, klubus, šlaunis. Ir pamatysite, kaip jos kūnas pašiurpsta ir tampa kaip žąselės oda. Bet tikrai ne nuo šalčio, nors gal ir langas bus kiek praviras šį šaltą žiemos vakarą.

O jau paskui galėsite ir kiek paspausti... Ir tai reikėtų daryti švelniai, ypač kai ranka prišliaužia prie jautriausių kūno vietelių.

Netikslus judesiukas ir visas reikalas gali nueiti šuniui ant uodegos

Britų atlikto tyrimo duomenimis, paaiškėjo, kad 40 proc. vyrų nesugebėjo atsakyti, kaip atrodo moters klitoris ir kur jo ieškoti. Nors, žinia, kas ieško, tas visados randa. Išvada viena: nenori, tai ir neieško. O štai lesbietės, pačios būdamos moterys, puikiai žino, kad be šito mažuliuko pumpurėlio skanios košės neišsivirsi. O jei nori, kad ji neprisviltų, reikia nuolat pamaišyti liežuviu ar pirštukais.

Todėl vyrui pirmiausiai reikėtų bent paklausti savo partnerės, ar jai patinka tai, ką jis daro. Nes tas pumpurėlis toks jautrus ir mažas, o jo buvimo vieta kaip minų lauke: netikslus judesiukas į kairę ar į dešinę ir visas reikalas gali nueiti šuniui ant uodegos. T.y. vos vos pajudinote liežuvį ar pirštą, o moteris nieko ir nebejaučia.

Santykiai su kita moterimi neretai apsiriboja krūtų glamonėmis

Vyrai nemoka elgtis ir su moters krūtimis. Kaip sakoma, geriausias būdas tai sužinoti, reikia pačiam jas turėti. Todėl šiuo požiūriu lesbietės gerokai pranašesnės už vyrus. Mėgstamiausia lesbiečių glamonių technika – delnais kiek galima švelniau glostyti krūtis ir pamažėle, ritmiškai judinti jas pirmyn – atgal, kol moteris lytiškai susijaudina.

O kas neleidžia stipriąjai lyčiai periimti šią lesbiečių techniką? Tai būtų daug naudingiau. Nes kai kurių vyrų įprotis čiulpti parnerės krūtį tarsi naujagimiams arba apžiojus pradėti garsiai čepsėti, nežinia ką norėdami iš ten išsunkti, moteris tiesiog varo iš proto.

Tuo tarpu lesbietės daro kitaip. Moterys atsiklaupia viena prieš kitą ir pradeda glamonėti viena kitos krūtis. Arba viena moteris apžergia savo partnerę iš nugaros ir apkabina jos krūtis. Jai lytiškai susijaudinus, apsikeičia vietomis. Arba moteris atsigula ant kitos moters ir abi vienu metu kūnais glamonėja viena kitos krūtis. Pastarasis kontaktas sukelia nepaprastai stiprių seksualinių pojūčių.

Beje, merginos, jaunos moterys, internetu susiradusios viena kitą, paprastai pažintį pradeda nuo noro paglamonėti viena kitai krūtis. Kaip bebūtų keista, bet gana dažnai jų meilės susitikimai tuo ir baigiasi.

O kai kurios moterys, nenorėdamos leistis į gilius ir ilgalaikius santykius su kita moterimi, taip pat apsiriboja vien krūtų glamonėmis ir masturbuodamosios baigia meilės aktą. Daug moterų, kurios yra aboliučiai „teisingos“ seksualinės orientacijos ir neturi jokio polinkio intymiam kontaktui su kita moterimi, niekada ir nepriglus prie kitos moters krūties, tačiau galvodamos apie tai, seksualiai susijaudina, kai mylisi su vyru.

Sujungti du klitorius į vieną – sudėtingas uždavinys

Bene viena populiariausių lesbietiško sekso formų - tribadizmas. Partnerės mylisi „Misionieriaus“ poza trindamosios klitoriais ir vienu metu patiria orgazmą. O kas vyrams draudžia savo daikčiuko galiuku pamaloninti klitorį?

Žodis „tribadizmas“ - kilęs iš klasikinės graikų kalbos ir reiškia „trintis kartu“. Šis sekso būdas buvo itin paplitęs rytietiškuose haremuose, kuriuose apsigyvendavo dešimtys ar net šimtai moterų. Nors tribadizmas – ganėtinai patrauklus ir stipriai jaudinantis sekso būdas, tačiau ir sunkiai įgyvendinamas procesas. Sujungti du klitorius į vieną – sudėtingas uždavinys. Paprastai šį mylėjimosi būdą mėgsta jaunos ir dar neturinčios patirties lesbietės. Merginos jau išmanančios apie heteroseksualius santykius, kad vyras turi gulėti ant viršaus, o moteris – po juo, analogiškai elgiasi santykiaudamos su kita moterimi.

Heteroseksualioms moterims labiau patinka gyvi vibratoriai

Sekso reikmenų parduotuvių pardavėjai žino, kad lesbietės yra vienos iš dažniausių jų lankytojų. Jei vyrai heteroseksualai perka dažniausiai vieną ir tą pačią sekso prekę – pripučiamą lėlę ar vaginą, tai lesbietės - pradedant seksualiais aprėdais, baigiant sudėtingais mechaniniais ar elektriniais prietaisėliais. „Lesbietėms nereikia įrodinėti savo „vyriškumo“, todėl jos visai nebijo lenktyniauti su vibratoriais,- sakė žinomas seksologas, profesorius Stevenas Crameris. – Užtat jos sekso reikmenų parduotuvėse jaučiasi kaip vaikai saldainių skyriuje: nori viską paragauti.“

Nepaisant to, vyrai turėtų žinoti, kad heteroseksualioms moterims vis dėlto arčiau širdies gyvi vibratoriai, todėl tikrai nepradžiuginsite jų, jei ateisite į miegamąjį apsijuosę diržą, aplink pritvirtintais faloimitatoriais.

Svarbiau žmogiško bendravimo visuma

Lesbietės visados randa bendrą kalbą su savo partnerėmis, ko gana dažnai pasigenda heteroseksualios moterys vyro glėbyje ir tai nenuostabu, nes moterys panašiai mąsto. Lesbietėms daug svarbiau žmogiško bendravimo visuma, o ne atskiri momentai, intonacija, o ne vien gražiai pasakyti žodžiai. Todėl jos galvoja, kad ta prasme vyrai niekam tikę. Nes jų visai nedomina, kaip buvo apsirengęs autoserviso darbuotojas, pakeitęs stabdžių kaladėles, kiek jis turi vaikų ir ką jis galvoja apie save. Vyrus domina tik stabdžių kaladėlės.

Nors vyras gali nesugebėti papasakoti tai, kaip jis vakar valandą rinkosi sūrį, o parsinešęs namo pamatė, kad pasibaigęs jo galiojimo laikas. Užtat tokias ir panašias istorijas išklauso ne vieną ir ne du kartus papasakotas ir pakartotas moters lūpomis ir neparodo tokios išraiškos, tarsi jam būtų pradėję skaudėti iš karto visi trisdešimt du dantys.

Sniegė Pilypienė

 
Komentarai (15)
Agam, o vyrai ne kurvos?
Va ko lezbes gali pamokinti vyru, tai kaip eit i sona ir jobariaut, nes kurwos geros tos lezbes.
Kaip norėčiau, kad mano vaikinas visus tuos patarimus perskaitytų ir mintinai išmoktų :D Tada niekad jo nepalikčiau :D
esu dalyvaves meiles akte su dviem lesbietem... na ka galiu pasakyti, tikrai yra ko pasimokyti, ypac preliudijoje
as esu lesbiete ir labai noriu sutikti savo svajoniu panele,moteri .p.s. nemegstu vyru
pasiziurekit video su lesbietėm. Tikrai rasit ko pasimokyt :-)
as esu lesbiete tai nuostbus dalykas myletis tik su moterimi. bucuoti glamuneti laizyti
oole-respectas ;)
nereikia bijoti laiziti.tai labai gera visiems
Atrodė ,kad beveik viską žinau ,kaip elgtis su moterimi. Bet... , na juk aš budamas vyras iš kur galiu žinoti ką ir kaip atlieka lesbijietės, juk jos taip pat kaip ir aš su savo moterimi nesimyli viešai ir kitiems nedemonstruoja savo technikos. Ačių mielosios , dabar ir aš žinosiu ir būtinai pasinaudosiu patarimais.
lezbetes ir apskritai moterys yra grazus kurinys ;)
oole - pritariu tau :DD
vyru vyras- tai tikriausiai ir pataptu lesbietem, jei tik pabandytu su moterim ;)
nes viskas ne vien dėl sekso, o pirmiausia dėl traukos ;)
tai kazin kodel tada jos visos nepatampa lesbietem?, jei taip jau ten gerai?
Naujas komentaras