Ko vyrai tikisi iš moterų?

couple-appreciation-month-1.jpg
 
Žinoma, kiekvienas išvardytų skirtingus reikalavimus, tiek moters išvaizdai, tiek ir charakteriui. Vis dėlto, kai kurie dalykai patinka visiems vyrams. Žemiau išvardysime 10 dalykų, kurių kiekvienas vyras tikisi iš savo partnerės:

1. Seksas. Matyt, to neverta net ir minėti, parodykite man vyrą, kuris nenori pasimylėti su jam patinkančia moterimi? Taip, seksas vyrams (kaip ir moterims) – be galo svarbi santykių dalis. Kiekvienas tikisi, kad partnerė atitiks jo lūkesčius lovoje.

2. Nuoširdumas. Ar kam nors patinka, kai jam meluoja? Žinoma, kad ne. Vyrai nėra tokie kvaili, kad nesuprastų melo.

3. Pagyrimai. Kad ir koks „kietas“ būtų vyras, jam norisi, kad būtų įvertintas. O kas gali būti geriau, kai jį giria jam patinkanti moteris? Tai – pats geriausias įvertinimas.

4. Juokas. Vyrą tikrai padaro laimingą mylimos moters juokas. Kodėl? Tai – geriausias įvertinimas, kai jis bando juokauti. Juk kiekvienam vyrui svarbu moterį padaryti laimingą, ar ne?

5. Priėmimas. Kiekvienas norime būti savimi. Taigi, to paties nori ir vyrai: kad nereikėtų apsimetinėti geresniu, „kietesniu“ nei yra iš tiesų, ir būti tokiu, kokiu yra iš tiesų. Nei vienas nenori, kad kitas žmogus bandytų jį pakeisti.

6. Sąžiningumas. Tai, žinoma, kiekvienų santykių pagrindas. Niekas nenori būti apgaudinėjamas, todėl elkitės taip, kaip norite, kad elgtųsi su Jumis.

7. Erdvės suteikimas. Tikrai nepadarysite vyrui įspūdžio, jei siuntinėsite SMS žinutes kas kelias minutes. Suteikite jam erdvės, juk niekam nepatinka būti laikomam „už trumpo pavadėlio“.

8. Bendravimas. Sakykite, kokie santykiai be bendravimo? Kiekvienas vyras tikisi, kad jo moteris bus supratinga bei jį išklausys. Tai – gal net svarbiau už seksą.

9. Tikėjimas. Kiekvienam vyrui svarbu, kad jo moteris tikėtų jo darbais bei svajonėmis.

10. Pasitikėjimas. Nė vienam vyrui nepatinka, kai jį įtarinėja bei tikrina. Kokie gali būti santykiai, kai jie nėra paremti pasitikėjimu?

Suaugusiems.lt

Kas santykiuose Jums atrodo svarbiausia?
 
Komentarai
Naujas komentaras