Ko vyrams verta pasimokyti iš lesbiečių

photo-1530583921678-a2c5fff1b5c5.jpg
 
Kas gali geriau suprasti moterį, nei kita moteris? Šis retorinis klausimas puikiai tinka iliustruoti ne tik moteriškai draugystei, bet ir moteriškam seksui. Todėl jei vyras nori tapti neprilygstamu lovoje – turėtų mokytis ne iš kitų vyrų, o iš moteris mylinčių moterų!

Be abejo, heteroseksualiai moteriai labai svarbu, kad partneris būtų vyriškas ir tą savo vyriškumą  mokėtų pademonstruoti. Tai jaudina ir žadina geismą. Ir vis dėlto, pasak leidinyje „Journal of Sexual  Medicine“ pateiktos statistikos, lesbietės patiria orgazmą dažniau nei heteroseksualius santykius  turinčios moterys. Taigi akivaizdu, kad vyrams yra ko pasimokyti ir iš tų, kurios tikrai žino, kaip liesti moterį. 

Atlikus 2850 vienišų vyrų ir moterų apklausą nustatyta, kad lesbietės patiria orgazmą 75 procentais sueities atvejų. Heteroseksualios moterys patiria orgazmą tik 62 procentais sueities atvejų. Tuo tarpu  tiek heteroseksualūs vyrai, tiek gėjai patiria orgazmą daugmaž vienodu dažnumu – 85 procentais atvejų. 

Kuo ypatingi lesbiečių santykiai? Mokslininkai spėja, kad lemiamu faktoriumi čia gali būti saugumas,  kuris ne visada juntamas heteroseksualiose porose. Lesbietiškuose santykiuose moteris kur kas rečiau  sutinka mylėtis tik norėdama įtikti savo partnerei, o santykiuose tarp vyro ir moters tai – gana dažna  situacija. 

Taigi kaip vis dėlto turėtų tenkinti moterį vyras, kad savo gebėjimais jis prilygtų bent jau vidutinei  statistinei lesbietei? 

Lėčiau. Tarp dažniausių moterų pastabų vyrams sekso tema – tai, kad šie nuolat stengiasi sutrumpinti  arba apskritai apeiti įžangines glamones, pernelyg greitai juda tiesiai prie tikslo. Vyrams taip gaunasi  natūraliai, nes jų fiziologija skiriasi nuo moters. Kai vyrai susijaudina, pagrindiniu jų tikslu tampa kuo  greičiau pasiekti finišą. O moterims patinka ilgesnė ir lėtesnė kelionė. 

Pažinti jos kūną. Pasak mokslininkų, viena iš galimų priežasčių, kodėl lesbietės geriau moka atvesti  partnerę iki orgazmo – tai, kad jos geriau pažįsta moters kūną. Lesbietiškuose santykiuose moterims lengviau vadovautis savo pačių pojūčiais ir taip efektyviau suteikti partnerėms didžiausią malonumą.  Kaip vyrui tapti moters kūno ekspertu? Visų pirma – skirti daugiau laiko jo tyrinėjimui ir dažniau  vadovautis ne savo įsitikinimais, kurie neretai yra klaidingi, bet partnerės reakcija. Nepakenktų ir  paklausti, ką būtent ji jaučia liečiama taip, kokius pojūčius sukelia prisilietimai tam tikrose vietose. 

Atidėti savo ego. Vyrams seksas dažnai tampa rungtynių lauku, kur trūks plyš reikia kažką įrodyti  partnerei, sau pačiam ar dar kam nors. Užduotis bus sėkmingai įveikta ir finišas pasiektas tik tada, kai  partnerė patirs orgazmą. Bet tai – ne kas kita, kaip savo ego tenkinimas. Ir jei tik vyrai liautųsi galvoję  apie misijos įvykdymą, o daugiau susikoncentruotų į tai, ką jaučia moteris (būtent – „ką jaučia“, o ne „kiek liko iki orgazmo“) – viskas būtų daug paprasčiau. Taigi kitą kartą pamėginkite mylėtis galvodamas, kaip suteikti jai kuo didesnį malonumą ir liautis galvojus, kaip suteikti jai malonumą, kad šis seksas būtų „užskaitytas“ jums pačiam. 

Seksas – tai daugiau nei įsiskverbimas. Vyrai gali patirti orgazmą įsiskverbimo metu. Daugelis  moterų – ne. Ir pats lytinis aktas – penio įsiskverbimas į makštį bei frikcijos – daugeliui moterų yra tik sekso dalis, bet anaiptol ne kulminacija. Maža to, vien nuo makšties stimuliavimo daugybė moterų  apskritai negali patirti orgazmo. Be to, tam, kad moteris atsipalaiduotų ir pajustų malonumo viršūnę, ji  turi jaustis saugi, geidulinga ir geidžiama, dar geriau – ir mylima. Tik tada ji galės atsiduoti orgazmui,  sukrečiančiam iki sielos gelmių. Ir kadangi lesbiečių poros, kitaip nei heteroseksualios poros, apskritai  nesureikšmina įsiskverbimo arba apsieina be jo, klitorio stimuliavimas padeda daug lengviau ir greičiau  pasiekti orgazmą. Lesbietės dažnai yra kantresnės, kūrybiškesnės, noriau leidžiasi į sekso eksperimentus. Kodėl gi to nepabandžius jūsų poroje

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras