Kodėl kai kurie vyrai dalinasi savo pliko pasididžiavimo nuotraukomis?

D18_261_045_0004_600.jpg
 
16 komentarai
Vyras nusiuntęs savo nuogo pasididžiavimo nuotrauką jį sudominusiai damai greičiausiai mano, kad tai suteiks jai neįtikėtiną estetinį pasitenkinimą. Gali būti. Tačiau nederėtų pamiršti, jog tokia nuotrauka gali paliesti ir jos orumą! Moterims toks vyrų elgesys atrodo keistas ir net iškrypėliškas. Kas gi juos verčia tai daryti ir kodėl kai kurie vyrai dalinasi savo nuogo pasididžiavimo asmenukėmis?

1. Jie yra šventai įsitikinę, kad tai seksualu

Mes gyvename narcisizmo amžiuje, ir dažnas vyras ar moteris nebijo parodyti savo seksualumo laipsnį. Tas puikiai atsispindi virtualioje erdvėje, o pats ryškiausias simptomas – nuotraukų sodrumas socialiniuose tinkluose ar pažinčių svetainėse. Moterys drąsiai demonstruoja savo iškilius apvalumus ir išraiškingai papūčia lūpas, o štai kai kurie vyrai savo seksualumą įžvelgia tiesiogiai ir nebijo savo anketoje įkelti nuogo pasididžiavimo nuotrauką!
 

2. Jie mano, kad jūs norite tai pamatyti

Kartais vyriški hormonai trukdo jam suvokti, jog plikų genitalijų demonstravimas nuotraukose, nėra tas dalykas, dėl kurio merginos imtų drėkti ir ryti seilę. Mielieji, atminkite, moterys tikrai žavisi jūsų vyrišku organu, tačiau jo pristatyti asmeniškai visai nebūtina. 
 

3. Jie nori jį padidinti

Kiekvienas gerai žinome, kokia klastinga gali būti fotografija. Ir nė nebūtina nuotraukos  padailinti fotoshop`u. Pakanka atrasti tinkamą kūno padėtį, pasisukti reikiamu kampu, pasirinkt jaukų apšvietimą ir penkių kilogramų kaip nebūta! Fotografijos meną išmano ne tik merginos, bet ir vyrukai. Tiesa, stiprioji lytis nesiekia atsikratyti svorio, o  yra suinteresuoti tam tikrų kūno dalių  didesnėmis apimtimis. 
 

4. Nori šio to mainais

Kita priežastis, kodėl vyrai dalinasi savo erotinėmis nuotraukomis yra  mainai. Tokie mainai pažinčių svetainėse gali tapti labai smagia pramoga tiek jam, tiek jai. Tačiau nebūkite taip tvirtai įsitikinę, jog vos tik nusiuntę šį tą pikantiško, sulauksite atsako iš jus sudominusios merginos. Dailioji lytis yra atsargi ir  nei viena mergina  neskubės pirmam ją užkalbinusiam vaikinui atskleisti savo svarbių asmeninio gyvenimo detalių!
 

5. Siekia įžeisti ir pažeminti 

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl kai kurios moterys ilgai neištveria pažinčių svetainėse, tai vyrų žinutės su nuogu prisistatymu. Tokį itin atvirą gestą moterys dažniausiai priima kaip įžeidimą! Ir nieko keisto, juk su damomis reikia elgtis šiek tiek subtiliau. Be to, jos vertina elementarų mandagumą. Tad jei nesiekiate tyčia jos įžeisti, verčiau išlaikykite paslaptį kiek ilgėliau. 
 

Kita vertus, pažintys suaugusiems yra ta vieta, kur renkasi sekso ištroškusios damos ir džentelmenai. Ir jei jums pavyksta savo pliku pasididžiavimu užkariauti moteris, nėra ką daugiau ir be patarti! 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (16)
Nedaro tas įspūdžio. Netgi juokingai atrodo. Kaip gali susidomėti vyru, kuris pradeda pažintį nuo organų foto. Iškart kyla mintis, kad jis primityvus ir kvailas.
Kas įdomiausia kai paprašai tą falų fotkintoją atsiųst VISO kūno (nuogo ar ne) nuotrauką-bendravimas pasibaigia
Aš pirmą atsiklausti moters, perspėju, kad tai mano intymios foto, o jei moteris to nori, galima ir pasikeist tokiom nuotraukom.
Manęs nezeidzia, bet tai tikrai nėra tai, kas mane sudomintų. Siuntinėja prisifotkine prie kriauklių ir unitazu:))) gana komiškai atrodo...kažkaip vyras falocentrikas neatrodo patrauklus
man asmeniskai nekelia nei ispudzio,nei sleikstulio,tiesiog manau,kad tai drasu,,,,, pazintyse domina vyro iscaizda o ypac bendravimas.....
Gundo, negundo, nesvarbu. Kalbam ne apie tai. Kalbam, kad vyrai nesiekia savo nuogo kūno nuotraukomis įžeisti moterų. Kaip moteris gali jaustis pažeminta jeigu jai kažkas tiesiog atsiunčia savo nuotrauką?
yra didelis skirtumas kur moters nuogos foto,ir kur vyro nuogo...musu negundo tokios maskataikos,o stai vyrus visus gundo moters ero foto...
matyt, tai geriausia ir gražiausia kas yra jo kūne :D ir kuo labai didžiuojasi :)
Na jei jau taip reikalauji tai pirma paskaityk 4. :)
Neisizeisiu :P Penkta punktu tau atmetu, tai gali drasiai siust...
Šiaip 5 punkto mintys teisingos, sutinku su jomis ir suprantu, kad moterys gali dėl to įsižeisti. Bet įžeidimas siunčiant tokias foto tikrai nėra vyrų tikslas.
Nesulauksi :) Visai nenoriu, kad įsižeistum.
atsiusi savo nuogo foto? :)
Puikia suprantu apie ką čia kalbama. Kaip vyras galiu pasakyti, kad tai nėra tiesa ir kad vyrai taip bando įžeisti tėra moters(arba moterų) fantazija.

Parodyti pirštą labai paprastas būdas, tai kam dar kažkokių nesamonių prisimastyti? Siųsti tokią asmenišką nuotrauką tik tam, kad įžeistum?
Moteris paminėjau tik tam, kad iš kitos pusės į tai pažiūrėtumėt ir suprastumėt, kad logikos tame 0. Pati pagalvok ką darytum norėdama įžeisti vyrą(arba moterį)? Siųstum jam(jai) papo foto? Šiknos foto atsiųstum? Ar tiesiog išvadintum kvailiu, storuliu, nevykėliu ar dar kaip nors? Čia ne vyrai jus bando įžeisti tokiomis foto, o pačios įsižeidžiat.
Cia kalbama ne apie moteru siuntima nude foto. o kdl vyrai siuncia...Parodyt fuck`a lb paprastas budas izeist, o kdl gi to nepadarius ne su pirstu :)
5. Siekia įžeisti ir pažeminti - kvailystė. "Pati sugalvojau - pati įsižeidžiau". Norint įžeisti moterį yra ir paprastesnių būdų. Nemanau, kad nors vienas taip siekia įžeisti. O ko moterys prisigalvoja tai čia jau pačių problema.
Beja, moterys, ar bandėt kada įžeisti vyrą atsiųsdamos jam savo nuogos foto? Pabandykit. Pasak penkto punkto tai turėtų suveikti.
Naujas komentaras