Kodėl kai kurioms moterims sunku pajusti orgazmą sekso metu?

landscape-1486759437-gettyimages-478305800(1).jpg
 
Vis dar populiaru manyti, jog moters orgazmas gali būti trejopas: klitorinis, vaginalinis bei G taško. Tačiau iš tiesų, prieš kelerius metus mokslininkų atlikto tyrimo rezultatai atskleidė visiškai kitokią tiesą. Moters orgazmą sukelia tik klitoris bei aplink jį esantis erektilinis audinys. Anksčiau klitorio stimuliavimas buvo laikytas kaip vienu paprasčiausių būdų pasiekti orgazmą, tačiau jei tai taip paprasta ir jei tik jis yra visų malonių pojūčių priežastis, kodėl tiek daug moterų sekso metu negali patirti to išsvajotojo „O“?

Negalite atsipalaiduoti


Jei sekso metu galvoje sukasi visai kitos, nerimą, baimę ar kitus nemalonius jausmus keliančios mintys - orgazmą galite pamiršti. Viso akto metu labai svarbus atsipalaidavimas bei įsijautimas. Pasistenkite neįtempti raumenų, nesivaržyti bei neapsikrauti papildomomis mintimis. Kai tai padarysite, nė nepajusite, kaip kūną užvaldys aistra bei geismas, netrukus atnešantys neapsakomą malonumą. Be abejo, kad visa tai pasiektumėte, turite pasitikėti partneriu.


Nėra įžangos arba ji per trumpa


Paradoksalu, tačiau kuomet partneriai yra jauni, moteriai reikia daug daugiau laiko orgazmui patirti nei vyrui, tačiau jiems pasiekus brandų amžių viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Moteriai gali užtekti vos kelių minučių iki didžiojo „O“ pasirodymo, tuo tarpu vyrui teks vis dar kankintis, kol jį pasieks. Būtent dėl to, jei esate jauna pora ir nenorite nė vienas būti nesuprastas, labai svarbi įžanga. Preliudijos metu nervų galūnės, esančios klitoryje ir aplink jį, siunčia signalus į smegenis, kas kelia susijaudinimą moteriai. Laikas, reikalingas įžangai, yra labai individualus dalykas kiekvienai dailiosios lyties atstovei. Bendrai, įžangos bei sekso trukmė gali siekti nuo 10 min iki visos valandos. Tad šį laiką su partneriu išnaudokite bučiniams, glamonėms, oraliniams malonumams ir, be abejo, įvairioms sekso pozoms. Skyrus tam pakankamai laiko, patirti orgazmą bus žymiai lengviau.


Nesimasturbuojate


Masturbacija – vienas geriausių būdų, norint susipažinti su savo organizmu, išsiaiškinti, kas kelia susijaudinimą, o kas nėra taip malonu. Nors daugeliui moterų masturbacijos metu yra žymiai lengviau pasiekti orgazmą nei sueities su vyru metu, visgi šis procesas moko, kaip patirti orgazmą besimylint su partneriu. Besimasturbuojant imate suprasti, koks ritmas, intensyvumas, dirginimas jums yra tinkamiausias, kurios vietos jautriausios. Jei visą šią informaciją vėliau perduosite vyrui, tai, be jokios abejonės, taps pagrindiniu jūsų koziriu meilės žaidimuose. 

 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras