Kodėl merginos ryžtasi vienos nakties nuotykiui

jaimie_alexander_jaimie_alexander_loosies_bluray_2012_0ffohha-sized.jpg
 
7 komentarai
Lytiniai santykiai galimi ne tik tarp porų. Atsitiktinis seksas, vienos nakties nuotykis, atsitiktiniai intymūs santykiai ar vienkartinis seksas, tai dievina ne tik vyrai, bet ir moterys. Žinoma, nuotykių ieškančių vyrų skaičius yra didesnis nei moterų, tačiau dailioji lytis to nori taip pat! Taigi, kur galima rasti merginą vienkartiniam seksui ir kodėl joms to reikia?

Palikta mergina

Perspektyviausias variantas vienu metu  - tai palikta, išsiskyrusi ar vieniša moteris. Ji nori įrodyti, kad ji yra seksuali, aistringa ir patraukli. Tokios merginos nebijo užsiregistruoti suaugusiųjų pažinčių svetainėje, jos taip pat mėgsta lankytis baruose ir klubuose. Jeigu jūs mokėsite prieiti prie tokios merginos ir deramai ją užkalbinsite, galite tikėtis intymumo. Jūsų interesai niekuo nesiskiria ir ji tikrai neatsisakys sekso dėl baimės, kad apie ją pagalvosite ne taip. Išsiskyrusios ar jau ilgą laiką vienatvėje gyvenančios damos dažniausiai neieškos ilgalaikio partnerio.


Seksas be meilės

Merginos, trokštančios  vienkartinio sekso gali būti aplink jus. Aplink kiekvieną vyrą yra merginų, kuriai esate  labai simpatiškas. Kur jas rasti? Jos gali būti ten, kur einate pasivaikščioti, jos gali sekti jūsų “Facebook” profilį ar tiesiog ji gali jumis domėtis seminare ar  posėdyje. Labai tikėtina, kad jei pastebėjote nors šiokį tokį dėmesį – ji jumis domisi. Žinoma, nedarykite klaidos ir nepulkite jos glamonėti bei bučiuoti, juk gyvename civilizuotame pasaulyje. Tačiau galite jai duoti nekaltą užuominą ar pasiūlykite nueiti išgerti kavos. Bus dar geriau jeigu rasite bendrą ir jums abiems aktualią temą. Po susitikimo nedelskite. Gali būti, kad apvyniosite ją ant savo kabliuko ir išdulkinsite ne kartą. Taip, skamba bjauriai ir niekšiškai, tačiau kartais vyrai taip daro norint atkeršyti visai moteriškai giminei, o kartais taip elgdamiesi ir  įsimyli.

Apgavo vyras

Daugelis moterų ryžtasi vienos nakties romanui dėl keršto. Jos nuolatinis vyras ją pakeitė ir labai įžeidė. Dabar ji trokšta įžeidimą nuplauti seksu su kitu vyru. Šios merginos sugeba lengvai suvilioti ne tik svetimą, bet ir gerai pažįstamą vaikiną, o jei nuolatinis partneris moterį išdavė permiegodamas su kita, tai bene geriausias jos kerštas – audringas seksas su jo geriausius draugu. Jeigu turite pasimatymą su tokia moterimi, viskas ką jums reikės padaryti, tai šiek tiek ją paguosti ir karštai pamylėti.

Draugiškas seksas

Draugauti su merginomis yra smagu ir labai įdomu. Ir nebūtinai frazė tik draugai reiškia, kad sekso niekada nebus. Geriausios aplinkybės – alkoholis, intymi aplinka, jūra ir nekaltas flirtas. Kartais to pakanka, kad draugų statusą pakeistų ilgalaikė partnerystė, o kartais vėl grįžtama į senas vėžias arba taip viskas tęsiasi iki tol, kol kuris nors iš draugų randa sau antrąją pusę.


 

Avantiūristė

Merginoms  taip pat patinka rizika, nuotykiai ir atsitiktiniai lytiniai santykiai. Vienos nakties romaną galima rasti koncertuose, pobūviuose, svečių vakarėliuose ar kituose panašiuose vietose. Smagi muzika, alkoholis ir didelė kompanija, ko daugiau reikia, jog pasinertumei į aistringą ir saldų romaną.Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Hahahaha, čia tu iš tų, kur su malonumu moterims skaistybes diržus uzdetu, kad galetu:)))
Prisijunkite prie diskusijos...
As cia
Perskaičiau kaip ištrauką iš knygos - pasaka.. O pasakos netikros ir išgalvotos.. Yra viena ir tikra statistika, moterys tai yra "kalės" ne toskur raudonųjų žibintų kvartale, bet tos ištiimos, prisirišusios, ir laukiančios tikro ir vienintelio partnerio.. Ta kuri galėtų taip lengvai atsiduot yra paprastas žodis šliurė..
Ar tikrai tai galima toli neieskant ?
Taigi konkreciai parasyta - visur kur :)
Kur rasti tokias merginas??????????????????????
Naujas komentaras