Kodėl moterys vaidina orgazmą?

 
4 komentarai
Kartais moterys lovoje atskleidžia ir... aktorinius sugebėjimus, vaidindamos orgazmą. Niekam ne paslaptis, kad moterims sunkiau pasitenkinti nei vyrams, todėl moterys, nenorėdamos nuvilti savo partnerių, orgazmą tiesiog suvaidina. Čia, žinoma, jos ir daro klaidą – orgazmą gali pasiekti kiekviena, tačiau reikia pažinti savo kūną, žinoti savo jautriausias vieteles bei bandyti įvairias pozas, ir išsiaiškinti, kuriomis mylintis jaučiamas didžiausias malonumas.

Sekso ir santykių ekspertas dr Pam Spurr teigia, kad „orgazmą dažniausiai vaidina savimi nepasitikinčios moterys, kurios bijo prarasti savo partnerį ar tiesiog nerimauja dėl to, kad tai yra jų kaltė“.

Kodėl moterys vaidina orgazmą, priežasčių yra ne viena. Dažniausios jų yra šios:

Moteris nenori liūdinti savo partnerio

Buvo atlikta apklausa, kurios metu paaiškėjo, kad net 47 procentai moterų, bent kartą suvaidinusių orgazmą, tiesiog nenorėjo liūdinti savo partnerio.

Moteris nori, kad partneris... greičiau baigtų

Taip, dauguma vyrų iš tiesų jaudina tai, kad jie gali patenkinti savo partnerę. Net 18 procentų apklaustųjų teigė, kad bent kartą yra suvaidinusios orgazmą vien dėl to, kad partneris greičiau pasitenkintų.

Moteris nenori ilgai trunkančio lytinio akto

Kad ir kaip tai keistai skambėtų, tačiau 14 procentų apklaustųjų sakė, kad yra suvaidinusios orgazmą dėl to, kad nenorėjo ilgai trunkančio lytinio akto, kurį kartais laiko... varginančiu.

Moteriai... nuobodu!

13 procentų apklaustųjų pasisakė suvaidinusios orgazmą, nes lytinį aktą laikė nuobodžiu: partneris darė kažką ne taip, neįsijautė, buvo per mažai stimuliuojamas klitoris ar per ilgai mylėjosi ta pačia poza...

Ji jaučiasi blogai, jei nepatiria orgazmo

8 procentai apklausoje dalyvavusių moterų teigė, kad yra suvaidinusios orgazmą, nes jaučiasi nepatogiai prieš partnerį, jei nepavyksta pasiekti kulminacijos. Jos taip pat sakė, kad negalėjimą patirti orgazmo laiko savo problema, ir tai nutyli.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Paprasciausiai retai moteriai sekse svarbiausia orgazmas (nebent tai vienos nakties nuotykis), o vyram svarbiausia. Tai suvaidini karteli kita, kai matai, kad visai jau nesigauna kazkas (aisku, geriau reciau) ir abu laimingi. Nematau reikalo cia kazkam isizeist.
va cia ir slypi problema..moterys nesupranta kad kai jos vaidina ta orgazama tai ir vyras ji gauna nuo jos vaidinimo :) kuo labiau jos dejuoja tuo greiciau vyras baigia.....tai vaidindamos bloga daro daugiausiai sau...o per tai daznas atvejas nutruksta gyvenimas kartu nes vyras jos nesugeba patenkinti vien per jos klaidas :)
o ko cia tiek purkstaut? suvaidino, baigei ramei ir keliauk prie kitos drozt. Isizeide mat :D
interkoursas trunka per ilgai bet vaidini orgazma nors ir per ilga interkoursa negali pasiekt orgazmo? tai cia partnerio kalte ar tavo pacios, kad tavo fiziologija taip sudeliota? turi rankas ir drozk ta klitori jei negali pasiekt, o ne vaidink kad kazkas neisijaute ar nepatenkino... moterys isivaizduoja kad ju vaidmuo lovoj tai tik kojas praskiest ir viskas... tipo my pussy my rules... ir po to vyrai kalti kad tokiu lentu nepatenkina/nedadrozia. Matos kad moteris straipsni rase, kuri jaucias pasaulio bamba, ale labai susireiksminus. Jau vien parodymas, kad tik 8% pripazysta kad negali pasiekt orgazmo del savo kaltes, parodo, kad visos bobos yra susireiksminusios ir visad ka nors apkaltins tik ne save.
Naujas komentaras