Kodėl moterys vaidina orgazmą?

pexels-photo-1450155(1).jpeg
 
Kartais moterys lovoje atskleidžia ir aktorinius sugebėjimus, vaidindamos orgazmą. Niekam ne paslaptis, kad moterims sunkiau pasitenkinti nei vyrams, todėl jos, nenorėdamos nuvilti savo partnerių, orgazmą tiesiog suvaidina. Suvaidintą orgazmą daugelis vyrų prilygina apgavystei. Tuo tarpu moterims tai – smulkmena, kuri gali turėti tūkstančius pateisinimų.

Kodėl moterys tai daro?

Vienas labiausiai vyrų savimeilę glostančių ir pasitikėjimo savimi pridedančių dalykų – moterų pasakymas, kad jie pilnai jas patenkina seksualiai. Moteris, sakydama, kad jos vyras – geras meilužis, daro vyrui didesnę įtaką, nei sakydama, kad jis yra inteligentiškas, geras ir nuostabiai atrodantis.

Kartais orgazmo vaidyba gali tebūti noras padrąsinti partnerį, o gal – tik būdas greičiau atlikti pareigą ir užmigti, kai nuovargis paima viršų prieš karštas aistras. Netgi seksologai sutinka, kad vienas - kitas suvaidintas orgazmas – anaiptol ne pasaulio pabaiga. Tačiau vyrui, supratusiam, kad jo moteris vaidino orgazmą, pasaulis gali bemaž išslysti iš po kojų. Kas nutiko? Kodėl? Ar tai reiškia, kad nesugebu jos patenkinti?

Verčia vyrus jaustis vyrais

Vyras jaučiasi vyru, kuomet jis gali gerai pasireikšti lovoje ar bet kur kitur, kur galima užsiimti intymiais reikalais. Moterys labai gerai žino šitą faktą ir žino, kaip svarbu padaryti, kad jų vyrai jaustųsi saugūs, užtikrinti.

Nesvarbu kokio storio „mačo siena“ gina vyro pasitikėjimą savimi, jeigu moterys nuolat tyčiosis iš jo gebėjimų ir šaipysis iš jo „pasididžiavimo“ dydžio, anksčiau ar vėliau vyras pastebės, kad jo pasitikėjimas savimi žlunga. Tuo labiau, vyrui labai svarbu parodyti, kad jis tinka savo partnerei seksualine prasme, net jeigu moteriai seksas nėra labai svarbu.

Pasitelkdamos šias „slaptas“ žinias moterys labai subtiliai siekia patenkinti savo seksualines fantazijas manipuliuodamos trapiu partnerio ego. Būtent tai ir yra viena iš priežasčių, kodėl moterys vaidina orgazmą. Bet  kuris vyras, aklai tikintis, kad jo moteris visada patiria su juo orgazmą, rizikuoja. Net ir patys pajėgiausi Don Žuanai kartais patiria nesėkmę.

„Moterys vaidina orgazmą lygiai taip pat paprastai, kaip vyrai meluoja.“

Ir moteris vaidina orgazmą vedama ne blogų paskatų, o siekdama išsaugoti trapius romantinius santykius. Juk moterys ne visada gali patirti orgazmą ir kartais joms tenka vaidinti, kad vyras nepradėtų abejoti savo gebėjimais.

Tikrosios priežastys

Vyrai, įsiminkite visam laikui: moterys vaidina orgazmą ir kartais perdėtai aimanuoja tik dėl savo vyrų. Jos nori pamaloninti savo partnerį. Vyrams labai daug malonumo suteikia faktas, kad jų moteris mėgaujasi ir patiria orgazmą nuo jų gebėjimų. Moterys visada ieško būdų patenkinti vyrą ir orgazmo vaidinimas – labai galingas ir „slaptas“ moterų „ginklas“.

Dar viena priežastis (šiek tiek liūdnesnė), kodėl moterys vaidina orgazmą – tai noras viską greičiau užbaigti. Būna momentų, kuomet moteris paprasčiausiai neturi nuotaikos tam reikalui. Vaidindama orgazmą moteris greičiau priartina vyrą ir visas aktas trunka trumpiau. Būna dienų, kuomet moterys paprasčiausiai neturi jėgų, todėl vaidina orgazmą, kad aktas truktų trumpiau...

Trečia priežastis, kodėl moterys vaidina orgazmą – iššūkis! Taip, moterys tai pat jaučia pasitenkinimą, kuomet jos sugeba priversti savo vyrus patirti orgazmą. Juk smagu žinoti, kad tu gali padovanoti savo moteriai orgazmą. Moterims labai patinka matyti, kaip jų partneriai mėgaujasi ir artėja prie orgazmo.

Apibendrinant galima pasakyti, kad moteris aukojasi vaidindama orgazmą, nes ji nutraukia savo malonumą, kadangi vyras dažniausiai taip pat patiria orgazmą ir lytinis aktas baigiasi. Taigi, vyrai, moterys aukojasi dėl jūsų!

Kaip žinoti, kad orgazmas suvaidintas?

Išsiaiškinti, kodėl moterys vaidina orgazmą nesudėtinga, nes tam yra labai racionalūs ir akivaizdūs paaiškinimai. Kiek sunkiau būtų nustatyti, kada moteris vaidina ir kada jos orgazmas būna tikras. Štai keletas paprastų patarimų:

Ji tikrai persistengia – jeigu moteris viso akto metu nerėkauja, neaimanuoja labai garsiai, o orgazmo metu ji pradeda šūkauti garsiau nei sunkvežimio sirena, tikėtina, kad  ji simuliuoja.

Ji prašosi būti apačioj – yra moterų, kurios mėgsta būti apačioje (misionieriaus pozoje); tačiau dažniausiai moteris patiria šiek tiek stipresnį orgazmą būdama viršuje. Jeigu ji smaginasi viršuje, šūkauja, aimanuoja ir netikėtai paprašo tavęs perimti „vadeles“ ir eina į apačią, tikėtina, kad ji pavargo ir ruošiasi simuliuoti. Jeigu atsiranda nepagrįstas antklodės tampymas ir nugaros draskymas nagais, taip pat atsiranda tikimybė, kad moteris vaidina.

Ji keistai elgiasi po to – jei po visų aimanų ir šūkavimų bei draskymųsi, maldavimų pasigailėti arba nubausti ji netikėtai nusprendžia eiti plauti indų – tave tikriausiai apgavo. Tai, kaip moteris elgiasi po sekso – akivaizdžiausias faktas, parodantis, kiek malonumo ji patyrė. Moteris, patyrusi orgazmą, dažniausiai lieka tokioje būsenoje dar bent kelias minutes. Jeigu po sekso moteris nesiprašo būti apkabinta, pabučiuota arba jos švelnus ir trūkčiojantis balso tonas netikėtai tampa normalus (tarsi nieko neįvyko) – tikriausiai tu sėkmingai sudalyvavai nemokamam vaidinime.

Tai ne visos moterų gudrybės. Vsų gudrybių net neverta žinoti, nes bus paprasčiausiai neįdomu arba dar blogiau – pradėsite pats painiotis, kuris orgazmas tikras, o kuris – ne. Geriau manykite, kad visi orgazmai tikri, nes bet kuriuo atveju moteris aukojasi, o tai jau kažką reiškia.

Mėgaukitės!

 
Komentarai
Naujas komentaras