Kodėl populiariausios sekso pozos jai gali nepatikti?

seksas4(2).jpg
 
Ar kada pagalvojote, jog visų liaupsinamos ir giriamos kamasutros pozos jūsų gyvenimo meilei, draugei ar žmonai gali visai nepatikti? Galbūt del šios priežasties ji vis dažniau atsisako sekso ir suranda begalę priežasčių tam, jog nepasilikti dviese vienumoje. Jei taip, vertėtų ištyrinėti populiariausių sekso pozų minusus ir juos įveikti!

Siekiant nustatyti moterų seksualinio nepasitenkinimo priežastis, interneto portalas Means Health atliko apklausą, kurioje dalyvavo 1200 portalo skaitytojų. Apklausos rezultatai atskleidė, populiariausių ir daugelio mėgstamiausių sekso pozų minusus. Pasirodo, jog tokios pozos kaip  “Doggy Style”, “Atbula raitė” ir “69” moterims  gali suteikti ne tik malonumą, bet ir neigiamus potyrius . Ekspertai pataria, ką konkrečiu atveju turėtumėte pakeisti, kad populiariausią pozos būtų išties mėgstamiausios.

1. Kaip šuo

Kodėl jai nepatiko: nes kartais skauda. “Gili skverbtis labiau pavojinga nei seksuali”, - sako ginekologas ir knygos "Hormono Cure" autorė Sara Gottfried. Apklausoje dalyvavusios įvardino ir kitą priežastį, kodėl populiarioji šuniuko poza joms nėra įdomi, tai intymumo ir romantikos stoka. Juk daugelis moterų nori būti mylimos ir sekso metu trokšta matyti mylimojo veidą. 

Ką galima pakeisti? 

Pabandykite šiek tiek pakeisti techniką. Atlikite glotnius ir trumpus, o ne aštrius ir gilius judesius (jeigu jūsų pasididžiavimas didesnis nei vidutinis, juo labiau būkite atsargūs)  bei tai darykite sklandžiai. Taip pat nepamirškite, periodiškai, pasilenkti į priekį ir pabučiuoti jos kaklą, paglostykite plaukus. Nepamirškite ir klitorio stimuliacijos, pataria sekso terapeutas Rebecca Rosenblat.

2. Raitelė

Kodėl jai nepatiko: dėl savo neapibrėžtumo. Dauguma moterų net ir sekso metu galvoja kaip atrodo jos kūnas iš apačios. Net jei jūs ir manote, kad ji atrodo nuostabiai, neretai moteris jaučiasi nepatogiai ir kompleksuoja dėl savo pilvo ar krūtinės. 

Ką galima pakeisti? Užėmusios jojikės poziciją, atsiloškite šiek tiek atgal ir pakelkite dešinę koją. Žvilgsnis iš tokios pozicijos jį tiesiog nuginkluos, o pats akto kampas suteiks neapsakomą malonumą. Seksualūs drabužėliai prie šios sekso pozos taip pat labai tiks!

3. Atbula raitelė

Kodėl jai nepatiko: nes taip gana sunku pasiekti moteriai orgazmą. „Ši pozicija gali atrodyti labai seksuali, tačiau gali kilti problemų“, - sako "Sex Drive Solution for Wooman" knygos autorė ir BodyLogicMD klinikos vadovė Jen Landa. Tokioje padėtyje jūsų penis negali pasiekti jautriausių moters makšties zonų. Ekspertai nepataria mylėtis šia poza ir dėl kitos, kur kas rimtesnės priežasties. Tai gali baigtis varpos lūžiu. 

Ką galima pakeisti? Galite šią pozą pakeisti “Šuniuko” pozicija  arba pamylėkite ją, kada moteris bus pasirėmusį į veidrodį. Toks duetas iš nugaros suteiks ne ką mažiau malonumo nei pavojingoji atbulos raitelės poza.

4. Misionierius

Kodėl jai nepatiko: naudojate klaidingą padėtį. "Jei turite mažą varpą, tada ši pozicija nėra geriausias pasirinkimas jums", - sako J. Landa.

Ką galima pakeisti? Pakeiskite padėtį, kad moters krūtinė būtų žemiau vyro. Moteris laiko kojas maždaug 45 ° kampu, o klubai turėtų būti pakelti (galima po sėdmenimis pasidėti pagalvę). 

5. 69

Kodėl jai nepatiko: kai ji yra pernelyg užsiėmusi,  jai gali būti sunku atsipalaiduoti.Dalis apklausoje dalyvavusių moterų teigė, jog joms pernelyg sunku patenkinti partnerį, kada tuo pat metu jos patiria malonumą. Taip pat dalis apklausos dalyvių sake, kad “69” poza nėra pati mėgstamiausia, nes stinga intymumo. Moterims patinka stebėti vyro veidą, kada šis mėgaujasi patiriama palaima. 

Ką galima pakeisti?Vertinkite maksimalų oralinio sekso malonumą ir suteikite šį pasitenkinimą vienas kitam iš eilės. Nerašyta sekso taisyklė: pirmiau kunilingas, o tada suteikiamas malonumas vyrui. 


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras