Kodėl seksas užrištomis akimis gali tapti nauju jūsų atradimu?

mergina-akys-600x450.jpg
 
Jeigu jau bandėte seksą užrištomis akimis ir jums tai patiko – neskaitykite šio straipsnio. Jis skirtas tiems ir toms, kurie dar nėra to bandę. Dažnai atrodo, kad seksualinę rutiną išblaškyti gali tik dideli poelgiai ir labai stiprūs intymių momentų pakeitimai. Vis dėlto, nuslopinę savo juslę, kuri yra stipriausia – regėjimą, galite sukurti tokių įspūdingų akimirkų, kad Ohoho... Tiek moksliškai, tiek iš patirties tai žinantys žmonės gali patvirtinti, jog seksas nematant – visai kitoks. Todėl, štai keletas patarimų ir įdomybių, kaip geriausiai mėgautis seksu užrištomis akimis.
Tai sumažina susikaustymą bei paverčia seksą įdomesniu
 
Ar žinote, jog apie 90 procentų visos smegenų apdorojamos informacijos yra vaizdas? Taip pat yra ir teigiančių, jog akli žmonės turi daug stipresnę uoslę, klausą bei skonį. Tikriausiai tiesa, jog netekus vienos juslės sustiprėja kitos, na, o atimtas regėjimas tikrai pavers visus pojūčius intensyvesniais. Be to, nematydami savo partnerio(-ės), galėsite žymiai labiau susikoncentruoti į save ir savo pojūčius. Nebemąstysite apie tai kaip atrodote, ką reikia daryti ir kaip, tiesiog mėgausitės malonumu, kuris yra čia ir dabar.
 
Tai leidžia atrasti kelią į naujus žaidimus
 
Nors tai galbūt nėra aktualu kiekvienam, tačiau akių raiščiai gali būti jūsų kelionės į BDSM pasaulį pradžia. Be abejonės, seksas ir intymumas su akių raiščiu pats savaime BDSM netampa, tačiau pridėję tam tikrų prieskonių galite gauti tikrai labai įdomių ir malonių rezultatų. Be to, prie užrištų akių galite prijungti žaidimus su grietinėle ar vašku. Kūnu riedantis karštas vaškas privers tiek vyrus, tiek moteris eiti iš proto, na, o jeigu partneris(-ė) ne tik užrištomis akimis, bet ir surištomis rankomis – pojūčiai bus įspūdingi!
 
Jeigu mylitės užrištomis akimis – didinate savitarpio supratimą ir pasitikėjimą
 
Tiesa kartais gali būti skaudi, o ji tokia, jog neretai kažko naujo išbandymui trukdo pasitikėjimo tarp partnerių stoka. Vyrams neretai atsiduoti partnerės iniciatyvai nėra taip sudėtinga kaip moterims, tačiau įveikę save galėsite pradėti pildyti ir dar intymesnes vienas kito fantazijas. Be to, žaisdami su partnerio(-ės) kūnu tada, kai jų akys užrištos – imate geriau pažinti jų kūną ir erogenines zonas
 
Tai – aštrūs pojūčiai
 
Paprastame vaniliniame sekse staigmenų per daug nebūna. Nebent netikėtas partnerės patempimas už plaukų šuniuko pozoje, krimstelėjimas į šlaunį, krūtinę ar netikėtas kunilingas, minetas. Bet kokiu atveju – staigmenų ir stiprių pojūčių įvairovė gana greitai išsisemia ir tenka pabandyti kažką naujo. Akių raištis yra tikrai labai standartinė ir paprasta priemonė, kuri gali priversti šiurpuliukus bėgti per visą kūną arba sukurti nenumaldomą geismą. Inkorporavus akių užrišimą į savo seksualinį gyvenimą, galima visapusiškai pagerinti sekso kokybę.
 
Viską kontroliuojate jūs
 
Tiems, kam sueities ar glamonių metu patinka dominuojantis vaidmuo, partnerio(-ės) akių užrišimas yra labai malonus dalykas. Viskas, nuo prisilietimų iki veiksmų eilės priklauso tik nuo jūsų. Žmogus su užrištomis akimis negali nei numatyti, nei nuspėti ką darysite. Susilpnėję pojūčiai privers jūsų antrąją pusę atsiduoti jums dar labiau, o kontroliuodami visą situaciją galėsite patenkinti save ir patenkinti juos.
 
Suaugusiems.lt
 
Komentarai
Naujas komentaras