Kodėl sekso alternatyvos nepakeis įprasto sekso

3d948e8d_Legs_xxxlarge_2x.jpg
 
Per visą savo istoriją žmonija išrado daug alternatyvų seksui. Moters makštį nesunkiai galima pakeisti dirbtine vagina ar galite įsigyti masturbatorių, kuris atliktų oralinio ar analinio sekso funkcijas. Ką jau bekalbėti apie vibratorių įvairovę. Sau tinkamą žaislą gali įsigyti net įnoringiausia dama.

Atrodo, jog viską, ko reikia, galite nesunkiai rasti erotinių prekių parduotuvėje ir taip patenkinti savo seksualinius poreikius. Tačiau kaip bebūtų, žmonės ir toliau užsiima tradiciniu seksu. Kodėl?  Tam yra kelios priežastys.

Teisingumo jausmas. Seksas – tai būtinybė, kurią diktuoja mūsų instinktai. Be abejo, šis poreikis susijęs ne tik su fiziologija, bet ir psichologija. Žmogui svarbu, ne tik patenkinti savo seksualinius instinktus, bet trokštama mėgautis ir pačiu procesu. Net ir pati paprasčiausia sekso poza gali sukelti didžiulį pasitenkinimą, jeigu mylimasi su brangiu žmogumi. Toks seksas leidžia patirti emocinę ir fiziologinę pilnatvę. Nenatūralumo suvokimas. Pernelyg daug žmonių negali suprasti, kad sekso alternatyvos, įvairūs sekso žaislai, tam tikri fetišai gali paįvairinti ar kartais pakeisti seksą, o kartais nenatūralūs sekso pagerinimai sukelia pasibjaurėjimą, baimę ar visišką neigimą. Nuostabu, kai lytiniai santykiai suprantama kaip natūralus dalykas, tačiau kartais natūralumo ir nenatūralumo ribą suvokti yra labai sunku. Juk dar senų senovėje žmonės siekė patenkinti savo seksualinius instinktus naudojant akmeninius, medinius ar kitos medžiagos dildo. 

Moralės normos. Gana dažnai žmonės atsisako ne tik sekso alternatyvų, bet ir  įprastais  lytiniais santykiais mėgaujasi pakankamai retai.  Tam turi įtakos moraliniai įsitikinimai, religinės dogmos bei auklėjimas. Dėl šios priežasties vyrai ir moterys rečiau mėgaujasi intymiais santykiais, nepraktikuoja oralinio ar analinio sekso bei dar rečiau drįsta seksą paįvairinti  erotiniais žaisliukais ar masturbacija. 
 

Fiziologiniai potyriai ir žmogaus anatomija. Lytiniai organai vyrams ir moterims leidžia pažinti priešingos lyties prigimtį, todėl seksas su priešingos lyties atstovu leidžia patirti malonius, jausmingus ir subtilius pojūčius. Pagrindinė lytinių santykių paskirtis – skverbtis. Tad fiziologiškai šio malonumo nepakeis masturbacija, oralinis ar  analinis seksas.  www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras